Търся съмишленички за сваляне на килограми, но да са над 80кг.!

  • 15 236
  • 343
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
То и с упражненията в залата трябва много да се внимава, защото ако даден уред се ползва неправилно, ефектът от него е отрицателен- води до натрупване на излишна маса.
Аз вкъщи имам два-три уреда и започвам да ги ползвам, но не може само с уредите, трябва и да се гладува. От бременността имам инерция за хапване, която сега имам чувството, че е двойна.
Положението е трагично, а идва лято. Незнам дали да не пробвам с хранителна добавка за плосък корем, но първо ще проуча как действа.

# 16
  • Мнения: 388
kyky_ Каква диета прави? Страхотен резултат! Все така напред! -26г. Чудесно!
Хайде още -26кг. Ще си помагаме
и мен ме бройте 85 кг. след като родих станах.
Винаги съм била слаба и това ме.................

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
И аз ви каня в темата "Дневникът - да отслабнем всички заедно" - действа много стимулиращо и нахъсващо  Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 503
kyky_ Каква диета прави? Страхотен резултат! Все така напред! -26г. Чудесно!
Хайде още -26кг. Ще си помагаме
и мен ме бройте 85 кг. след като родих станах.
Винаги съм била слаба и това ме.................

В началото направих 2 пъти диетата със зелева супа,исках да сваля някои кг. за да почна да ходя на фитнес,защото с 120-те ми беше трудно дори да ходя повече от 10-тина мин. да не говориме за тренировки.После продължих с НВД.честно казано в началото ми беше доста трудно да  се реша да тръгна на фитнеc,представях си ,че там е пълно с перфектни мацки до 50кг.добре,че eдна приятелка ме нави да ходиме заедно.Оказа се всъщност ,че другите момичета там съвсем не бяха перфектни,инструкторите се излязоха супер готини,направиха ми програма,показваха ми как да правя упражненията правилно ,сега ми харесва да ходя там,разтоварвам се.ОБАЧЕ( защото винаги трябва да има обаче Laughing) напоследък се отпуснах,започнах да си хапвам шоколади,вафлички и т.н.и естествено заковах на тези 94кг. и не мърдам Rolling Eyes,нооо от днес обръщам страницата.Дано успея. Crazy

# 19
  • Мнения: 13 770
Здравейте!

И аз съм от по-тежичките Blush
Разписвам се при рицарките, там сме по-едрички дами, макар че доста момичета вече отчитат по-малки цифри на кантара. Повечето са на Дюкан и ВМ НВД.

Впечатлението е, че за сваляне на повече килограми, това са най-добрите режими! Отслабването с тях става плавно и постепенно. Вярно - не много бързо, но за сметка на това - трайно Peace

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 13:45 от бяла птица

# 20
  • Мнения: 1 241
и аз бях на Дюкан преди-много ми хареса, сега се замислям да почна пак
но сега съм при мама вече 2 месеца, а тя не ги признава такива"аз няма да ям това, ще ям друго",
само да се изнеса и пак мисля да го почвам

# 21
  • ES
  • Мнения: 2 172
Денит, какви са тези бърнинг упражнения?
Куку, браво, страхотна воля си имала! P колко време прекарваш на ден във фитнеса?

# 22
  • Мнения: 149
Дене искам да те питам само с чай ли ги сваляш тези килограми! Защото аз от днес започнах млечната диета, правяфет бърнинг упражнения за около 30 мин. на ден и ще пия чай!
спазмав режим на хранене предимно салати и плодове. кис мляко яйца .сладко и тестено почти не употребявам. проблема е че нямам много движение работя на ком. а нямам време за фитнес.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 503
Денит, какви са тези бърнинг упражнения?
Куку, браво, страхотна воля си имала! P колко време прекарваш на ден във фитнеса?




Първоначално по 1 час,сега час и половина понякога и повече.Казвам ви момичета в спорта е истината Simple Smile,това е единствения шанс да се свалят толкова много кг.  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 241
[Казвам ви момичета в спорта е истината Simple Smile,това е единствения шанс да се свалят толкова много кг.  bouquet

наистина е така
колко съм се мъчила  само с диети и нищо трайно не се получава

# 25
  • Мнения: 472
Здравейте и от мен! Цял живот съм спортувала и горе долу съм била в прилични граници, от както се ожених нещата тръгнаха катастрофално надолу. А след като родих ...........не ми се говори.
При мен целта е 70 кг. в момента тежа 90 и съм висока 173. Но почнах малко по-малко мерките да ги свалям въпреки, че на килограми не съм мръднала. Има ли някоя от вас в Люлин. Можем заедно да ходим да тичаме или плуваме. Аз на фитнес не мога да ходя, че имам проблем с колената (защо ли с тези килограми ????)

# 26
Здравейте! Ако може и аз се включвам. Забременях 62кг, за цялата бременност качих 12 кг. Които след раждането понамаляха малко. НО като започнах да кърмя или от спиралата която сложих успях да стигна 85. Миналото лято успях да сваля 5-6 кг но после си ги върнах. И така в момента съм 82кг. Днес започнах диета. Или по точно ще спазвам хранителен режим- "Зоната" Спорта ми е доста ограничен но и по този въпрос ще поработя. В момента карам колело и рядко тичам.
Пожелавам на всички да достигнат желаните килограми  newsm68

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 503
Днес се представям добре за сега,на 2 кисели млека съм ,имам право на още едно Flutter.Мисля да правя една диета при която цял ден се яде един и същи продукт.Утре съм на прясно мляко,малко да дръпна надолу и после продължавам с НВД.Наистина от както почнах да пиша тука,т.е. от вчера имам по силна воля Hug,дано да не е временно явление Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 684
Денит, какви са тези бърнинг упражнения?
Куку, браво, страхотна воля си имала! P колко време прекарваш на ден във фитнеса?




Първоначално по 1 час,сега час и половина понякога и повече.Казвам ви момичета в спорта е истината Simple Smile,това е единствения шанс да се свалят толкова много кг.  bouquet

Hug Hug HugМиличка и аз съм на това мнение!Диетка + спор=отслабване bowuuнаистина дори 15мин. в къщи да правиш коремни преси има невероятен резултат стига да е редовно поне 1месец!  bouquet

# 29
  • Мнения: 96
Здравейте момичета, и аз се вклщчвам. Тежа около 90 кг. /не смея да се премера/, висока съм 176. Нокога не съм била слаба, но сега на нищо не приличам и не мога да се понасям. Забременях 97 кг. качих само 10 кг. за цялата бременост. Една седмица след раждането бях 98 кг. Но дали от кърменето не знам, но не можах да сваля повече. Никога не съм яла редовно тестени и сладки неща, в редките случаи когато се е случвало ми е било много гузно. От една седмица съм на НВД, за сега има някакъв резултат, но очаквах повече, нали в началото се сваля най-много.
kyky_ внимавай с млеката, защото преди години с тази диета си докарах гастрит.
пожелавам на всички в скоро време да сме в нова тема "Търся съмишленички за сваляне на килограми, но да са над 70кг.!" Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт