акне аут-почистващия лосион?

  • 10 105
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
ако имаш проблем с акне ти препоръ4вам този продукт, много хора са доволни и не съдържа спирт.

по4истващ гел


по4истващ тоник

 
ексфолиант


крем за моментно действие


крем за ежедневно ползване

# 16
  • София
  • Мнения: 4 751
Доколкото знам, в България не се продават newsm78

# 17
а този лосион на ТАЛОДЕРМА на каква цена е и от аптеките ли да го търся?????????




   



newsm78 newsm78 newsm78

# 18
  • Мнения: 483
Аз съм много доволна от лосиона Acne out. Кожата на лицето ми наистина се изчисти и не се омазнява като преди.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 751
а този лосион на ТАЛОДЕРМА на каква цена е и от аптеките ли да го търся?????????




   



newsm78 newsm78 newsm78
Да, в аптеките, струва 2-3 лева. Малко трудно се намира, но тук има тема за Талодерма и там отговарят в кои аптеки да търсиш. Попитай там, ако желаеш.

# 20
а талодерма и биодерма едно и също ли е?

# 21
  • Мнения: 224
Не, различни неща са. Талодерма е българска медицинска козметика, базирана на натурални съставки. Продава се в магазините "Лечител" (в Халите, напрамиер, на Графа и др.). Биодерма е френска медицинска козметика. Много добра, но е и доста по-скъпа. Ако един крем или лосион на Талодерма е около 3 лв, на Биодерма започват от 20. Ползала съм и двете марки, доволна съм. Даже в момента ползвам хидратиращия крем на Биодерма.

# 22
а почистващия лосион на талодерма има ли някакво име,защото наи вероятно ще го поръчвам...

# 23
  • Мнения: 224
Лосион за мазна и смесена кожа! Simple Smile

# 24
благодаря много на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт