Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 166 - януари 2026)

  • 47 867
  • 581
  •   15
Отговори
# 555
  • Бургас
  • Мнения: 25 831
Колата сериозно се излагат! Рециклирана торбичка!

# 556
  • Мнения: 436
Оф КК да вземат да пускат награди дамо като имат кампании, не да се излагат с тези награди, преди такъв хубар кухненски сет направих, касероли,тави,тенджери. Нищо не съм печелила скоро, освен в БЪГ-а мин.Коледа и един термос. 😔

# 557
  • Мнения: 1 180
Тази година само две награди ли има от Коледните късмети?

# 558
  • Мнения: 195
Кауфланд пращат имейли затова колко си ползвал приложението, игрите.. Накрая имаш ваучер, който може да актививаш. Цели 2 евро.

# 559
  • Бургас
  • Мнения: 25 831
Оххх, и те стават за смях Simple Smile
Не е истина просто!

# 560
  • Мнения: 10 020
И важи над 20 евро обаче купона.

# 561
  • Мнения: 3
Няма ли да е по-лесно да пишете на самите Европът и други да пращат смс или мейл за пратките, отколкото да се занимават брандове и организатори?
Изобщо не се стресирам от това, че не знам кога ще ми дойде пратката, а по-скоро ми е гадно, че куриерът ще се е разкарал напразно.

Искам игри с награди като телефони, таблети, лаптопи, вертикални прахосмукачки, перални и подобни полезни уреди, вместо някакви си чорапки.
Също така не ми харесва, че някои тегления са 3 седмици след като е приключила играта, какво толкова отнема да се изтегли печеливш?

За пръв път мрънкам тук и щом на вас помага, дано и на мен, че ми трябват и телефон, и лаптоп, и пералня, и прахосмукачка, абе всичко, та мрън Grinning

# 562
  • Мнения: 10 020
Тях не ги интересува. Ходила ли си в офиса им в София?
Аз бях потресена първо как съществува такова място наречено “Централен офис” на себеуважаваща се фирма.
Може би парите им стигат само да платят заплатите на служителите. Ужасно занемарено и мизерно. Ходила съм по много складове, но такова чудо не съм виждала никога.

# 563
  • Сливен
  • Мнения: 5 391
Декември месец поръчах нещо по Еконт и сумата беше малка. Бях забравила, за тези "отстъпки". Може да видите  в приложението, за какво става дума,ето снимка.

# 564
  • Мнения: 773
Чакам си наградата - нагревател за шишета от ПГ вече месец - 16 декември , Еконт не могат да я доставят. Без думи съм ! Рекламации , обаждания, каквото се сетите. Девин не са публикували печелившите, Лор ( Якобс) трети път им звъня и пиша колко имейли, че играта им е компрометирана и трябва да изтеглят още награди на мястото на този господин, отговор : Ще предам към централния офис. Толкова за организатори и куриери. Жалко за усърдието на повечето играчи.

ПС : Лор са качили нов списък - https://www.lorespresso.bg/promo/

Последна редакция: пт, 16 яну 2026, 22:31 от Stih4eto

# 565
  • Мнения: 7
Тях не ги интересува. Ходила ли си в офиса им в София?
Аз бях потресена първо как съществува такова място наречено “Централен офис” на себеуважаваща се фирма.
Може би парите им стигат само да платят заплатите на служителите. Ужасно занемарено и мизерно. Ходила съм по много складове, но такова чудо не съм виждала никога.

Във Варна е абсолютно същото.

# 566
  • Мнения: 647
Аз съм доволна от Европът.Дамата е учтива и ми пази пратката дни наред без да ме притеснява.Еконт търсят пари за всичко и са арогантни.Даже за Пресила първоначално ми поискаха пари,че съм ги помолила да оставят пратката в офис.

# 567
# 568
  • Мнения: 195
Сайтът на Рафаело още не работи. Вече си мисля че са поредните мошеници. Щом нямам пари да си оправят сайта, какво остава за наградите..

# 569
  • Мнения: 317
Здравейте искам да попитам някой получи ли си наградата от зелен бг от играта им във Фантастико тъй като ни вест ни  кост  повече от месец от тях..

Общи условия

Активация на акаунт