БисИри и правописни истЕриЙ- 10 юбилейна

  • 31 522
  • 800
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 9 865
Цитат
Много неприятна изтория....

Да де!!!

# 751
  • Мнения: 985
Цитат на:
... За сега мен никой не ме е пунктирал за нищо.
за сега ЪмЪ сЪ намери някой...

# 752
  • София
  • Мнения: 1 105
за сега ЪмЪ сЪ намери някой...


 Blush, не се сърди. Аз не с лошо Grinning

# 753
  • Мнения: 985
Благодаря за темата, детето е болно и ми се вилнее из форома-така ли се пише вече"ФОРОМ БГ МАМА" newsm78

# 754
  • Мнения: 985
 hahahaшундопръцкане Joy

# 755
  • Bapнa
  • Мнения: 762
За това "шунндопръцкане" имаше май цяла тема ...

# 756
  • Мнения: 985
 hahaha
Цитат
Записвам се за темата, че и в мен растат тестиси.
-стига бе  hahaha

# 757
  • Мнения: 4 806
Цитат:
ЗДРАВЕЙТЕ мили мама изкам дава питам пих чая за отслабване (Regulavit 2).ИЗКАМ ДАПИТАМ ДАЛИ ИМА НЯКВА ВЪЗМОЖНОСТ ЦЪКАЛА ДАМИ ЗАКЪСНЕ
Съжалявам, ако е пускан - не пиша в тази тема, но този път не можах да се сдържа

# 758
  • Мнения: 393
"ади да видим колко бебета има през(със з или със с бе6е????? newsm78 newsm78) таиа година, и как малко по малко мамите от темата бременни 4ужбински мами падат насам, бавно но сигурно. Hug Hug
ми да си обсъждаме изживиаваниата с бебоците. Wink
до утре, лека ност, 4е ние ве4е кърмихме и сме out хехехе 4е да видим тази ност колко сте спим......... Tired Tired
ади до"
 smile3532

# 759
  • Мнения: 985
Цитат
Здравейте ,Докторе!
моеето бебе извади долните зъбки в края на 5 месец,но щом почнаха да нанъбват горните ,започна да си дърпа ушите ,да си вдига рамото към ухото и така ве4е цял месец..зъбки се показаха,но аз продължавам да давам Панадол.Специалист "Уши,нос ,гърло"каза,4е зъбките са свързани с ушите и9 е нормално,но аз съм притеснена ,защото този тик а рамото продължава
въпросът ми е:вредно ли е да се пие Панадол повече от 2 месеца през 6 часов интервал по 4-5 мл и ще се превърне ли навика с вдигането на рамото в тик?????Моля ви за съвет!

# 760
  • Мнения: 2 922
Цитат
Здравейте ,Докторе!
моеето бебе извади долните зъбки в края на 5 месец,но щом почнаха да нанъбват горните ,започна да си дърпа ушите ,да си вдига рамото към ухото и така ве4е цял месец..зъбки се показаха,но аз продължавам да давам Панадол.Специалист "Уши,нос ,гърло"каза,4е зъбките са свързани с ушите и9 е нормално,но аз съм притеснена ,защото този тик а рамото продължава
въпросът ми е:вредно ли е да се пие Панадол повече от 2 месеца през 6 часов интервал по 4-5 мл и ще се превърне ли навика с вдигането на рамото в тик?????Моля ви за съвет!

 ooooh!

# 761
  • Мнения: 985
Цитат
Здравейте ,Докторе!
моеето бебе извади долните зъбки в края на 5 месец,но щом почнаха да нанъбват горните ,започна да си дърпа ушите ,да си вдига рамото към ухото и така ве4е цял месец..зъбки се показаха,но аз продължавам да давам Панадол.Специалист "Уши,нос ,гърло"каза,4е зъбките са свързани с ушите и9 е нормално,но аз съм притеснена ,защото този тик а рамото продължава
въпросът ми е:вредно ли е да се пие Панадол повече от 2 месеца през 6 часов интервал по 4-5 мл и ще се превърне ли навика с вдигането на рамото в тик?????Моля ви за съвет!

 ooooh!
Ами за това какво ще кажеш?
Цитат
здравейте! Дъщеря ми е на 2 год. и 9 месеца от няколко месца надлюдавам че едната и гърдичка  расте взех направление да детски ендокринолог и диагнозата е преждевременен пубертет.сега ни прати на изследвания за хормона ESTRADIOL и FSH и снимка на дланта и пръстите като й ги занеса ще назначи лечение или ще чакаме само да отшуми.Много се притеснявам защото знам че с хормоните шега не бива.Моля ви ако някой има компетентно мнение да ми пише

# 762
  • Мнения: 985
медеаторите-До всички модератори.Вече трябва и вас да прекръстим. smile3532
Цитат
Родих на 28.март 2007г., от кога трябва да почна да получавам майченски.
-И заглавието на темата е "МайчЕнство"

# 763
  • Мнения: 2 922
Ами за това какво ще кажеш? .....

 Shocked
без думи...

# 764
  • Мнения: 7 605

Цитат
въпросът ми е:вредно ли е да се пие Панадол повече от 2 месеца през 6 часов интервал по 4-5 мл

 #Crazy   #Crazy   #Crazy 
Листовките на лекарствата zа украса ли ги слагат?  ooooh!

Горкото дете  Sad

Общи условия

Активация на акаунт