Търся пясъчник

  • 2 247
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Може ли да ми кажете къде се намира магазина на Черни връх.
Благодаря ви.
до завод Витоша

# 16
  • София
  • Мнения: 2 708
Много са хубави Peace
Ще скокна до Хепиленд на Черни връх, за  да видя , дали я има тази пеперуда. Много ми харесва, а и е на прилична цена в сравнение с тези на Чико.


Миналата неделя имаше, купиха една пред мен и видях със сигурност още една на витрината на 2-я етаж  Peace

# 17
  • Мнения: 784
Аз също търся пясъчник, но на Метро тази година не вижях да има миди. Някой купувал ли е скоро?

# 18
  • Мнения: 2 467
Някой купувал ли е скоро?

Аз. Преди 2 дни от Метро Пловдив. 20 лева.  Моятра буболечка се събира вътре и никак не и е малък.

# 19
  • Мнения: 686
Много са хубави Peace
Ще скокна до Хепиленд на Черни връх, за  да видя , дали я има тази пеперуда. Много ми харесва, а и е на прилична цена в сравнение с тези на Чико.


Миналата неделя имаше, купиха една пред мен и видях със сигурност още една на витрината на 2-я етаж  Peace

Връщам се от там - има ги, струват 97 лв, но нещо ме хвана двоуменето  newsm78 За 100 лева (и още малко) май ще купя пързалка, а пък пясъчника може да се направи и в един надуваем басейн, не мислите ли  newsm78

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
аз миналата година бях в чуденка за пясъчник и тъй като не намерих подходящ,а категорично 100лв за пясъчник мъж ми отказа да даде,го направи сам.Ползва се цялото лято,зимата престоя на атмосферните условия отвън  Peaceбез проблем и сега наново се експлоатира

# 21
  • Мнения: 272
Днес купих пясъчник от Хиполенд на GOWI и съм много доволна, даже има намаление от 04 май. Отдавна търся . Ходих и в Хепиленд, но тези пеперудки ми се сториха прекалено скъпи-98 лв.
От мидите няма никъде .
Ето го нашия в брошурата на Хиполенд:
http://www.hippoland.net/promo/38@pdf_Akcia_22.pdf
http://www.majishop.be/nl/shop/49-spelen-van-tuin/264-bac-a-sable-sandpit.aspx

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 20:16 от annivo

Общи условия

Активация на акаунт