Моля за съвет-къде да ги даря

  • 2 297
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
здравейте мами аз също имам доста дрешки който са ми умаляли,подходящи са за тинейджъри и искам да ги даря,но се надявам това да стане тук в София. Някой може ли да ме насочи къде бих могла да ги занеса?

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
здравейте мами аз също имам доста дрешки който са ми умаляли,подходящи са за тинейджъри и искам да ги даря,но се надявам това да стане тук в София. Някой може ли да ме насочи къде бих могла да ги занеса?
И аз се интересувам - моля ви за София. Да ги занеса някъде - или на някоя благотворителна организация, или фондация, или червения кръст. Имам много излишни дрехи - запазени са повечето и са мои стари дрехи, стават за тинейджъри. Не ми се иска да ги хвърлям, а да помогна на някой ако мога.

# 17
  • Мнения: 11
Здравей Камамбер!
 Можеш да изпратиш дрехите и в SOS детски селища.Офисът им в София се намира на ул. Паскал Тодоров в старата част на Овча Купел.Ето и линк - http://www.sosbg.org/index.html

# 18
  • Мнения: 112
Здравейте,

И аз имам много дрехи които биха станали на над 15-16 годишни. Дрехите са предимно дамски, но и от съпруга ми има разни ризи. Къде бих могла да ги даря във Варна или региона? Не ми се иска да ги изхвърля, но от БЧК ми отказаха - нямат къде да ги съхраняват Sad

Благодаря предварително.

Kisses 2 all   bouquet

# 19
Аз имам много запазени детски дрешки,които са вече малки на моите деца.Знаете ли къде в Пловдив мога да ги занеса,за да бъдат от полза на някого.Жал ми е да ги хвърлям.

Общи условия

Активация на акаунт