Подути крака?

  • 2 599
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
И при мен беше така - много гадно. Единственото което ми помагаше беше да си вдигна краката на по-високо и масажи на стъпалата.

# 16
  • Мнения: 2 015
Нормално е!Времето е топло вече и все ще ти се надуват.И аз бях така,но за всеки случай си пусни едни изследвания.
И аз изкарах така последния месец. Всичко се оправи, след като родих!!! Peace
Аз дажа на изписването все още леко бях с надути крака, но след няколко дни всичко се нормализира Peace.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Правилно са ти писали момичетата, пусни едни изследвания за албумин, но твърде вероятно е да са така от топлото време.При мен също ми се подуваха краката през лятото, хем бях в първите месеци на бременността.

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Направи си запарка от липа, и я пий в индустриални количества.

Бързо спомага за спадането на отоците в краката!

# 19
  • Мнения: 865
При мен подуването на краката не беше от топло време раждах ноември.Нямах албумин,но бях с 25 кг. отгоре.Нещата се нормализираха след раждането.Мажех си  краката с кремчето на Мустела не че спадат оттоците ,но доста облекчава дискомфорта.

# 20
  • Мнения: 435
Според мен за твое спокойствие си пусни изследвания на урината.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 596
и мойте са подути, и аз съм в 8мия и се чудя дали да не тръгна вече да ходя с чехли на бос крак newsm78
че тези маратонки... #Cussing out

# 22
  • Мнения: 145
Не че искам да те плаша, но моите крака се подуха в 8-ми месец буквално за 2 дни, лекарката ми каза че е нормално и аз си търпях-вдигах ги на високо и така.След  седмица припаднах от кръвно 200/240 и съм родила по спешност(аз не помня).Когато след 2 дни се опомних лекарите ми разказаха и ми обясниха че подуването е от задържане на течности, което води до повишаване на кръвното.За нас с бебка се бориха 2 дни и оцеляхме,но на никого не пожелавам този ужас.послушай писалите преди мен и направи изследвания!!!Успех и леко раждане!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 589
При мен ситуацията е същата. Едвам си обувам обувките и вече перманентно са подути. Tired
Все пак си пусни изследвания, както са те посъветвали другите.   Hug

# 24
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Най-добре си пусни изследвания за урина...аз също се подувам сташно много..направих изследвания и се оказа че има наличие на белтък и то 1+ ...само дето тук в Ботевград не ми обърнаха внимание..а знам че е много вредно.Дано нямаш нищо и да е само от жегата..но все пак опитай за успокоение

# 25
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Най-добре си пусни изследвания за урина...аз също се подувам сташно много..направих изследвания и се оказа че има наличие на белтък и то 1+ ...само дето тук в Ботевград не ми обърнаха внимание..а знам че е много вредно.Дано нямаш нищо и да е само от жегата..но все пак опитай за успокоение
Подути краиници, високо кръвно , белтък в урината и някои други могат да бъдат признаци за приекламсия при родилката.Лекарят би трябвало да обърне внимание дори ако имаш само едното или другото и сам да назначи изследвания.
Вили

# 26
  • Мнения: 819
То в 8 месец...всичко ти се подува заедно с теб,но все пак да те боцнат за вс.случай!

# 27
  • Мнения: 3 416
А възможно ли е да почнат по-раничко да се подуват или при мен е от жегата?

Общи условия

Активация на акаунт