Оства ни да чакаме прием.
Успех на всички кандидат студенти!






На никой друг вариант на дипломата няма негов печат, дори и на този с превода и апостила (от който са копията). Няма за какво да ви пипнат.
, стресът не е добър съветник, имате и време. Щом още не сте прикачили документите (допускам го това на база питането ти кое да прикачвате), значи няма как и това по-горе да е списъкът с исканите после документи за изпращане. На мен каченото ми прилича на автоматично генериран от ЛМУ Anschreiben на подал вече онлайн кандидат. Тоест трябва да сте приключили първо с процеса по бевербунга (кандидатурата) онлайн, а после в края му системата ще генерира такъв Anschreiben и за дъщеря ти конкретно. Ако е това, което мисля (а съм почти сигурна, че е ), това нещо ще го получи след като се е бевербнала вече в портала. Ще го разпечата, ще го подпише и ще го пусне заедно с онези документи, които са упоменати конкретно за нея. Няма гаранция, че ще са досущ като горните, понеже не знаем какъв е и откъде е кандидатът с този Anscheriben.