Слънчева и усмихната нова седмична тема 23-29.04.2007

  • 2 563
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Момичета сърдечно благодаря за пожеланията, седя и не мога да повярвам че всичко се е случило и вече сме си у дома .
Добре сме  , учиме се заедно на всичко, гушкаме се  Blush
Вярка се роди доста бързо , имам няколко шева, ама като цяло прекрасно чувство за раждането.
Кърма имам  Crazy предостатък, ама време много нямам,  Embarassed то и из къщи си има работа още се ремонтира и Дребосъчка  много ни помага никак не и пречи шум и е много кротичка , спинка и папка гласчето и почти не го чуваме.

Ето малко снимчици от нас: http://ivalex.multiply.com/photos/album/14

Ще намина тези дни да понапиша повечко  bouquet сега отивам да спинкам.

# 16
  • Мнения: 7 914
Аз нали се кандитатирах че си я искам за снаха: Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ама да те питам теб -  къде ти е корема???? Hug Hug Hug  все едно че не си раждала- комплименти за което  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Леле, Ивалекс! Много е сладка малката ви мишчица!!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Да ви е жива и здрава, още веднъж!!!

# 18
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
ivalex много ти е хубава мишчицата. Мерни се да разкажеш, пре-пре-любопитна съм за памучните памперси? Simple Smile Другото ясно, случила си на овен /временно/ радвай му се докато е послушен.
Звездолинкеее, вместо да ми ставаш в ранни зори, вземи се наспи и иди роди. Имаш разрешението ми, нищо че заминавам за Панама в сряда. Ти нали не си мислиш, че ще имаш корем, м?? Щото твоето теле ще му види сметката, нали не очакваш да те остави спокойна и да се разреши баба да го гледа, м??
Сонита, с малко закъснение, честито на бъдещата баба!
Пепи, Мартин на ясла ли е, или си го остави в къщи за разнообразие??
Весела седмица девойки, ако не се вясна да знаете, че мисля за вас!

# 19
  • Мнения: 952
Добро утро, мили момичета!



Радвам се, че отново се се завърнах сред вас след дългото си отсъствие. Желая на всички ви една успешна и весела седмичка изпълнена само с положителни емоции.
Сега отивам да ви прочета и пак ще пиша.
Хайде от мен закуската.

# 20
  • Мнения: 5 475
Бонжур от мен! Hug

Набързичко да се разпиша и да бягам. Wink
Ралфиетка ,добре завърнала се. HugЛипсваше ни!  bouquet

 Грабвам си от закусчицата.  Peace

 ivalex много ти е хубава сладурката!  Heart Eyes Hug

Лек ден на всички!   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 195
Ивалекс , още веднъж честито   bouquet  Прекрасна щерка с много косица за панделки  Wink  А ти изглеждаш превъзходно  Flutter

# 22
  • Мнения: 7 914
kita99
 днес съм ти изпълнила поръчката 9 часа не съм се мърдала от леглото.. събуждах се ама не съм ставала....
и да си кажа аз.. може и да ставам в ранни зори, ама в 99.9% от дните си полягвам наобяд...да съм готова и за вечерни акции Mr. Green
их, дано моето теле и краката и ръцете да ми стопи д-то не отказвам...ама цицките да си останат  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ralfieta
 ихааааааа добре си се завърнала  bouquet Hug Hug Hug
какво прекрасно начало на деня Hug

Giorgia

 аз попогледнах вчера тук таме...ама наистина цените са горе долу подобни в разгара на сезона.. явно че свекърите са си почесали езиците за нещо без ДДС-то май  Rolling Eyes... извини ме че така те заблудих Tired

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добро утро!
Днес поради липса на капучино, от мен по едно какао Party

Звездичке, веселба е, бебето не е проблем, но големият лудва понякога и стачкува, като дойде време за спане. Ултимативния звероукротител си остават...."маматита", слагам и двамата да сучат и настъпва мир у дома Whistling

Кита, на ясла е, има си там един "Леме" (Клеменс) бест френд, както се казва и онзи е луд като Малтин и двамата вдигат яслата във въздуха. Горките възпитателки Mr. Green

ИвалексHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за красавицата!

Ралфи, ха добре върнала се Sunglasses

# 24
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
 значи казваш цици да има другото здраве да е Crazy

# 25
  • Мнения: 3 521
Алоха, лейдис  bouquet

Ивалекс, много е сладка бубата Grinning Grinning Grinning, а ти иzглеждаш направо СТРАХОТНО Shocked.

Звеzди, малко остава и zа вашият коремен лагер, а? Laughing

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
pepelyashka
 значи казваш цици да има другото здраве да е Crazy
....и послушна половинка, която да готви и да слага нощем големия на гърнето и на малкия чисти памперси Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен, сладурки   bouquet

Тук е страшна жега, май и днес ще достигнем 32 градуса  Crazy Слънце и задух голям по нашите географски ширини  Crazy

Наш бебо е супер активен и прави големи движения в корема ми, ставайки активен предимно вечер след 9  Crazy Вчера и татито видя как  идуваше корема ми и много се развълнува. Май му харесва да си стои в ляво и все там се намества  Grinning Ако съдим по активността му сега, ще знам какво да очакваме после  Whistling

Благодаря на всички ви за поздравите за мамчето ми. Много сте милички   bouquet

Ивалекс, изглеждаш в перфектна форма. Комплименти   bouquet А бебката е истинска кукличка  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 526
Е още кафе не съм пила, а вие за цици си говорите  Joy!
Пепе, да са ти здрави юнаците! И на половинката бравос!

Ивалексче, с нетърпение ощаквам разказите ти за Вярка, толкова е нежничка и като спи все едно се усмихва, а и на вас с татито радостта ви е изписана на лицата!

Звезди, ти да почваш всяка сутрен с рапорт- какво е вътрешното усещане- да не хванеш за болницата без да ни информираш! Майтапа на страна всяка сутрин те мисля вече. Сигурно и ти вече нямаш търпение. А милото ти, мислили си още, как можеш да родиш докато вечеряте  Joy сладурко!

Джорджи, снимки ще кача непременно, но още не съм снимала и само временце да намеря. А твоята Борянка как се е запалила да учи по холандско?

Мойте маймунчета бяха 2 дни с температура~39 и както дойде така си и отиде. Сега са добре ще ги изкарвам на разходка. Имаме си голям зелен парк до нас което много ги радва. Карат колела и крокинет, а сега голямата иска ролери.
 
Сонитка да ти е здрава рожденничката   bouquet!

Аз все пак ще си направя кафенце и пак ще надзърна.

# 29
  • Мнения: 382
Привет и от мен.Тук не е спряло да вали 5 дена,ще се издавим Mr. Green
Адаш,великолепна е малката Вяра,а ти изглеждаш страхотно БРАВО.Да му мисли мъжа ти какво ще прави с две толкова прекрасни дами в къщи Naughty
Звездичке,от личен опит мога да ти кажа,че освен тлъстинките теленцето ти ще ти стопи и нервичките  hahaha
Приятен и хубав дан желая на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт