Аз съм магнит за...

  • 8 925
  • 198
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 516
Не съм магнетична аз. На скайп и кю до сега никой не ми се е натресъл неканен, лудите и циганите ме подминават отдалече, непознати мъже не ми се обясняват, дори листовки не ми дават по улиците.
Обаче някак си не ми е тъжно от това.

# 166
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Флорина, мислила ли си да смениш прическата?

# 167
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хм. Явно и аз съм от малката групичка на темерутите Stop

# 168
  • Мнения: 516
Флорина, мислила ли си да смениш прическата?
Обмислям да махна косата изобщо и да си татуирам дракон. Магнетично ли ще е? Wink

# 169
  • Мнения: 677
По-добре ще е някой череп, с костите.

# 170
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Опасявам се, че лудите и особено циганите ще продължават да те подминават  Laughing

# 171
  • Мнения: 984
Дядовци по на 82 - 92 години с нужда от споделяне.

# 172
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Лиске , и мен само турци ме преследват - и на Кю-то и на скаипа.Не даи си боже да вляза да играя табла в яхото- на секс налитат даже. Mr. Green
А аз така обичам да играя табла - тук няма с кои.
Лиске, а   за зодиите около мен предимно Телци се въртят- приятелки, брат, племенник, други ... Mr. Green
Вили

# 173
  • Мнения: 80
За добри мъже. Да им се чудиш на  акъла  newsm78 .
Ааа  .... и  за  всякакви  ориенталци...много ми се  кефят  горките.

# 174
  • Мнения: 376
Аз се сещам единствено, че съм магнит за програмисти  Laughing

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 03:21 от Пижулинка

# 175
  • Мнения: 2 849
Аз привличам тихи луди.
Също изглежда имам дарба на душеприказчик, щото често ме ползват за такъв, независимо, че може да нямам желание да чуя или да участвам в душеприказването в случая.
Магнит съм и за всякакви просяци и раздаващи листовки. На всички отговарям твърдо "Не, благодаря", което определено стряска просяците.
същата съм ,дай ми луди и и просяци ....

# 176
  • Мнения: 4 406
Не съм магнетична аз. На скайп и кю до сега никой не ми се е натресъл неканен, лудите и циганите ме подминават отдалече, непознати мъже не ми се обясняват, дори листовки не ми дават по улиците.
Обаче някак си не ми е тъжно от това.
това защото гледаш злобно...
и това дето го казваш по- горе, важи и за мен...

# 177
  • Мнения: 15 745
Привличам досадни хора без работа. Всеки път когато се запозная с някое момиче и се подлъжа по нейното "Айде ще ти звънна да пиеме по кафе" винаги съжалявам. Обикновено пиеме кафе и още на следващия ден ми се звъни, ако няма какво да правя пак да пиеме по кафе. На по-следващия пак така и докато се усетя вече съм всеки ден по цял ден с тази жена, ако не сме навън ще сме вкъщи и няма отърване. Да не говориме, че след 1-2 месеца така на мъжа ми вече му е писнало, че когато и да се прибере въпросната дама е все вкъщи, а и на мен ми идва малко в повече присъствието й и когато започна да се опитвам да разредя срещите се почват едни дъъъълги разговори от типа ама защо ме отбягваш, нещо да не те обидих, друга приятелка ли си намери  smile3514
Как да обясня на такива хора, които си нямат работа по цял ден, че аз си имам достатъчно ангажименти и ще пиеме кафе когато и двете сме свободни  ooooh!.
Та все ей на такива "приятелки" попадам.

# 178
  • Мнения: 3 782
При мен нещата винаги трябва да стават по трудния начин, по-бавния и изнервящ.
Привличам и незнайно защо, хора които имат много проблеми, добра съм за слушател, ама в един момент ми писва, но не и гласно.

# 179
  • Мнения: 17 546
Ами аз не знаех, но най-добрата ми приятелка, която е до мен от 30 години ми каза, че някак си все със странни хора контактувам. Тя не се мисли за странна Mr. Green . А иначе през годините установих, че през живота ми непрекъснато преминава по някой мъж, зодия "овен" и контакта е неизбежен. Що така? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт