Усмивките ни греят вече, чакаме на Янче второто човече!

  • 17 826
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Янче,чакаме снимки на леглото!!!Аз още съм в чуденка,но усилено гледам за ново легло.
Ние  вчера купихме двустранна дъска за рисуване,доста е голяма.Монка,ваште такиа ли са?защото ,ако са такива къде ги събрахте 2?Обиколихме моловете.В Скай ситито са отворили 2-ри аутлет на Зара.Имаше някои хубави неща понапазарувах предимно потници и блузки.За търсещите  обувки и сандали в Рено-то имаше прилични,поне са качествени за около 40-тина лева.В Мола на Стамболийски във Фокса и ма страхотни джапанки за моми по 12лв и чанти с колелца.Стават идеално за ясли и детски градини.наша кокона се обзаведе.Чакайте да ви питам нещо.Преди време  пуснах тема в Наште деца Колко често водите децата на Макдонълдс.Та вие въобще водите ли ги,че ние седмица не пропускаме,въпреки че не е полезно?

# 46
  • София
  • Мнения: 2 493
Какво ще правите днес или утре?
Аз се чудя дали да не я заведа на един театър преди обяд - от 11 има в киното на НАТФИЗ куклен театър "Дядо ряпа вади", а от 11:30 "Снежанка" в театър 199. Сега се чудя кое да избера. Иначе мисля следобяд да ходим някъде на разходка. Някой желаещ да се видим някъде?
И си мислех утре да идем на зоопарка...

chocha, ами аз Мая веднъж само я водих, защото просто ние с татко й натам се бяхме насочили. Тя хапна малко картофки, изпи си сока, но сандвича не си го докосна. Бях й взела тост. Нещо не остана много очарована, та не съм я водила повече. Но пък понякога минаваме през дънкин донътс, защото аз много често си купувам капучино от там и отнасяме по някоя и друга поничка (и тя и аз Embarassed)
p.s. за детски сандали ли говориш в тоя магазин?  (извинете за въпроса, но хич не съм наясно с магазините по моловете, защото съм ги посещавала по 1 път само да ги разгледам...)
 

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ние към 11ч ще сме на Слона.

# 48
  • софия
  • Мнения: 181
Честит Рожден Ден на Ели!!!!!Да си жива и здрава,весела и много щастлива!!!!! newsm59 newsm59 newsm59 На всички останали -приятно прекарване на почивните дни!!!!

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ели и от мен  newsm59

# 50
  • София
  • Мнения: 2 493
Бяхме на Дядо вади ряпа. Много ми хареса Simple Smile Оказа се, че всяка неделя имат представления там и постановките звучат интересни и подходящи и за по-малки... напр. тази за ряпата или Косе Босе, Червената шапчица и т.н.

ЧРД на Ели! Много поздрави от мен и МАЯ!   bouquet

# 51
  • Мнения: 987
  Ели,честити рожден ден и от нас с марто .                                                                                      бьди много щастлива , обичана и все така весела и усмихната.целуваме те и готин празник           
 

чоча, нашата дьска е двойна , като статив е. от едната страна е черната дьска , а от другата е бялата за фулмастерите и магнитите.  доста е висока , кьм 1,20. ще направя снимки и ще кача да я видите. но факт е , че от както сме я купили не поглеждат други играчки.
а за МакДо ( както му вика марто) - ние ходим доста често - поне по три пьти на седмица. случвало се е и по често. мойте много си играят там и храната им харесва - до сега не е имало случай да не си я изядат. Яно е много против да ги водя там , но като им харесва и аз не мога да им устоя на желанието  Blush Mr. Green пьк и ми е доста близко сега ....
Янче, дай да видим на Мая новото  "голЬо" . на два етажа ли е.
аз все забравям да ти пожелая леко и безпроблемно раждане  Laughing   а бебо все още ли не се е обьрнал....

ние днес бяхме на РД. на внукьт на Матраци ТЕД. ( на собсвеникьт де). беше много весело и супер се забавлявахме с един клоун. марто в началото доста се стресна от него , но после се ПРОДАДЕ за един балон  ooooh! Laughing  и  стана прьв приятел с клоуна.


# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Монка и нашта дъска е същата-28,50лв ли е?

# 53
  • София
  • Мнения: 2 493
Мони, още не се е обърнало. Снимки на леглото - тея дни... Независи от мен Sad Напоследък се чуствам като мелница. Трябва по 100 пъти да повтарям и да напомням за нещата, които искам да се свършат. Баси писна ми! И вашите мъже ли са глухи или само моя?!!? Освен това като постоянно повтарям знам че съм досадна (защото на самата мен ми е досадно да повтарям) обаче иначе нищо няма да се свърши. Направо много се изнервям!!!

# 54
  • Мнения: 987
чоча, ми май толкова струваше    newsm78  . аз бях харесала една от 110лв. пластмасова и бях трьгнала нея да купувам , но видях и тази изложена в магазиньт и ми се видя доста по стабилна от другата. единственото за което сьжалявам е , че пластмасовата имаше кьм нея букви и цифри за магнитната дьска. но ние пьк си имаме магнитчета с букви от данет-млекца , така че сега ползваме тях.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Монка,продавали по магазините комплект букви по 1,70лв и по левчетата виж

# 56
  • Мнения: 951
Zdraveite!
Nie sme na moreto,tuk duha,napravo me izduha,az pak tragnah polu gola a i sveki mi vika,pope4i se malko,da be,pak da hvana sinuzit.
Moni,na ELIN li vnu4eto ili na brat mu?
Rai4ka,mnogo mi e ma4no da mili4kia Bogi...Maimunka e prava,izglejda tolkova 4aroven!Tova e mnogo stresira6to,dano homeopatiqta mu pomogne!A i tati vi go nqma...Draj se!

4o4a
-i v Plovdiv ima Zara,ama takiva BOKLUTZI prodavat,4e prosto se hvanah za glavata!Toq OUT LET e sigurno ot 1980 godina! #Cussing out

Mersi,koito e pro4el toq kriva6ki posting,golqmo blagodarq! Laughing

# 57
  • Мнения: 987

Юле, ми ние познаваме дядото - Тодор ; пьк момченцето - Тошко е в на Яна групата. Но незнам баща му кой е. Майка му е много мила и готина.
вие нали ще се врьщате от морето , не сте открили още сезоньт....обади се като си дойдете да се видим.

# 58
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Чоча откъде купи тази дъска?

# 59
  • Мнения: 6 390
Ехеее банда  Party Hug
Голяяяяяямо благодаря.... и да ви се връща  Wink Mr. Green Hug Hug Hug
Аз без нет почти цяла седмица  ooooh! Crazy надявам се да не ми се повтаря скоро  Wink Mr. Green
Голямо мерси, много приятно ми стана  Blush Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт