Хасковските малчугани са игриви и засмяни

  • 15 373
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
тай като нас не ни преглеждат преди ваксина а направо и я бият.
#Crazy
  #Crazy #Crazy #Crazy
  Бих сменила лекаря моментално!

# 16
  • Мнения: 1 190
Яна и аз попитах за сандалките и на мен така ми казаха Peace

Цвети и аз бих сменила лекаря на твое място!

Тони моля те дръж ни в течение за д-р Цокова и аз искам да сменям тази, която е на Вили.

# 17
  • гр.Хасково
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен в хубавата нова темичка.
Цвети, възмутена съм от "професионализма" на вашата лекарка. Как може така, ваксините са опасни, трябва да се поставят в перфектно здравословно състояние. И аз моментално бих сменила лекаря. Според мен, след като сте започнали лечение,  назначено от един специалист, не бързайте да търсите други мнения, доверете се, за да не се объркате повече.
Момичета, някой питаше за Янева и Консулова, но видях, че има дадено инфо много точно,  и от двете имам добри впечатления. Ние не сме при някоя от тях, но сме доволни от нашето джипи, макар, че не е от известните имена.
Днес са открили първото частно АГ отделение "Хигиа " в Хасково, някой чул ли е нещо - кои доктори ще работят там? Предстои ми раждане през септември, затова ме интересува всичко по въпроса, моля споделяйте мнения.

# 18
  • Мнения: 79
здравейте мами.моля ви за савет.малката ми е болна вече доста време и вчера ходихме при д-р цокова.останах с много добри впечатления за нея.тя беше сигурна в това което говори и каза че малката ще се оправи и ни изписа лекарства.аз споделих с мои приятелки че сме ходили при нея и добрите си впечатления за нея.а те ми казаха че не я знаят тая д-рка тай като не сме от хасково и че е по добре да я заведа при някоя си карханян.моге и да не сам написала правилно името и ама сигурно я знаете,те водили децата си при нея и били много доволни.сменили сме доста д-рки и никоя не можа да я излекува.само д-р цокова каза че ще се оправи и аз и вярвам.моля ви кажете ми коя е по добра.искренно ви благодаря Cry Cry Cry
поздравления от мен че си завела детето си при Др. Цокова, страхотен специалист е, а тази др. Караханян за която са ти казали е професор, и може би е била много добър специалист на времето, но сега е на около 80 години и аз лично не бих доверила здравето на детето си др. на такава преклонна възраст...... не нямам нищо лично против нея, но просто си мисля че медицината се развива и др. Цокова е в час!
Още веднъж поздравления, за това че си избрала нея, просто я слушай и следвайте съветите и преписанията иSimple Smile
Скорошно оздравяване желая на дребното човечеSimple Smile!

# 19
  • Мнения: 79
Днес са открили първото частно АГ отделение "Хигиа " в Хасково, някой чул ли е нещо - кои доктори ще работят там? Предстои ми раждане през септември, затова ме интересува всичко по въпроса, моля споделяйте мнения.
чух че др. Йовчев /на Райна Йовчева - областната управителка - съпруга/ и др. Филипов ще са АГ специалистите там! за други не знам............

# 20
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Здравейте маминки!

На всички болнички желая бързо оздравяване  bouquet
А що се отнася до новото АГ, аз лично не бих се доверила на някой в този град  Naughty

# 21
  • Мнения: 2 631
Еее, доста пресилено!
Все пак болшинството тук сме раждали.
Имаме много добри специалисти, които не са за подценяване!
А някои изключения, не бива да обезсмислят труда на професионалистите!
Лично мнение! Peace

# 22
  • Мнения: 115
Еее, доста пресилено!
Все пак болшинството тук сме раждали.
Имаме много добри специалисти, които не са за подценяване!
А някои изключения, не бива да обезсмислят труда на професионалистите!
Лично мнение! Peace
Абсолютно съм съгласна! Peace

# 23
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен!
Много се радвам на новата ни тема и се надявам само хубави неща да ни се случват и да ги споделяме в нея!
И аз чух за новото АГО отделение и се надявам условията там да са далеч по-добри тези в старото, е, сигурно ще е така щом е ново!
Ще ходите ли някъде през почивните 4 дни?Ние май този път ще се организираме някъде около Хасково!

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 726
видяхте ли книжния базар в центъра Laughing, не че книгите ги няма по книжарниците, ама набързо напълнихме една торба от щанда на Фют. Хубаво е от време на време да има.

# 25
  • Мнения: 9
привет отново от слънчево Търново.
изчетох отговорите от моето запитване та чак до тук и благодаря. явно при вас кухнята не е много разпространена и за това по-малко я споменавате.но ако може по подробна информация. преди години(когато каката ни беше малка) имаше кухня само в една ясла по Раковски. ние живеем на другия край на града и не ми беше удобно да ходя на кухня. как са в момента нащата?
а за лекари ще ми е по удобно в първа поликлиника да ходя!
весели празници и добре да си изкарате в хубавото време!
П.П. и тука има вирус. повръщане и разтройство.

# 26
  • хасково
  • Мнения: 107
Аз лично на д-р Филипов не бих се доверила. Чула съм доста лоши неща за него , а репутацията му вече не е много добра и в гилдията.  #2gunfire
Мами от Хасково благодаря Ви , че ме информирахте за форума на хасковските мами. Не ми остава много време за компютъра , но все пак се включвам в чата.

# 27
  • хасково
  • Мнения: 107
Моето слънчице се казва Яница и е на 9 месеца.
Родена е на 8 юли 2006.

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 09:15 от munka1

# 28
  • гр.Хасково
  • Мнения: 1
По въпроса за детската кухня, обслужва се от една кухня- майка, която захранва болницата и всички детски заведения, добра е и евтина. Вече във всяка ясла има пункт. Аз я ползвах от шестия месец на дъщеря ми докато тръгне на ясла.
И аз нямам добро мнение за д-р Филипов, така че ще си раждам пак в АГО - то с моята си лекарка и това е. Няколко дни ще изтърпим мизерията.
Чао момичета, весело изкарване на почивните дни.

# 29
  • Мнения: 115
явно при вас кухнята не е много разпространена и за това по-малко я споменавате.но ако може по подробна информация................
а за лекари ще ми е по удобно в първа поликлиника да ходя!
        Лелчето, в Хасково има пет места от където може да се взема храна - яслата до ДНА, в Орфей, яслата до "Захарна фабрика", на "Стара планина"и до колкото знам скоро откриха още една в кв. "Македония". Така че, напротив - кухнята е доста разпространена в нашия град. Храната е хубава и разнообразна. Peace
      А за лекар в първа поликлиника бих ти препоръчала д-р Джонева - племенникът ми е при нея и сестра ми е доволна!

видяхте ли книжния базар в центъра Laughing, не че книгите ги няма по книжарниците, ама набързо напълнихме една торба от щанда на Фют. Хубаво е от време на време да има.
        Тони, и ние не пропуснахме този щанд!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт