Ергенско парти?

  • 4 854
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Моят бивш съпруг не е имал ергенско парти.Сегашният пък
още не ми е съпруг.
Сопрано ти май наистина ще се жениш?

# 16
  • Мнения: 5 228
Имаше доста сериозно ергенско парти, да. Не помня точно къде беше, но в някакъв басейн с бар, (или бар с басейн), имало е стриптизьорки, казват, пияни тикви в басейна, изобщо класика. Мъжът ми не пие, но приятелите му добре се бяха повеселили. След това той ги беше закарал по къщите. Екстра си беше изкарал.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 629
На мъжа ми приятелите му го организираха. Ядене, пиене и стриптийз - класика в жанра  Crazy

# 18
  • Мнения: 3 146
Не, но, ако си беше направил, щях да сложа снимките в сватбения албум. Laughing

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Мили майчета, преди сватбата, благоверния Ви направи ли си ергенско парти? Как е протекло, знаете ли? А имате ли снимки? И дали разходите по него трябва да се калкулират в общите сватбени, а?  Hug
"НЕ" на всичко. Амаха.

Не трябва ли да е нещо по-запомнящо се и вълнуващо, а?
Отрежи си пишката на партито, в бъдещ знак на вярност и ще запомниш този ден за цял живот. А и ще се вълнуваш, определено.

Ето една отлична идея Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 447

Ето една отлична идея Mr. Green
Хм, гаднярка... вместо да му предложиш да пръскаш него и гостите му с кърма...  Whistling

# 21
  • Мнения: 3 569
Аз се смазах ... На жУвотно се направих ... Снимки няма ... И слава Богу, че не приличах на човек...

# 22
  • Мнения: 648

Ето една отлична идея Mr. Green
Хм, гаднярка... вместо да му предложиш да пръскаш него и гостите му с кърма...  Whistling

 newsm62, Доне имай милост rotfImao rotfImbo rotfImao

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Тя Дона щото има такива мераци (да пръска случайни минувачи с кърма) за туй все ми ги предлага такива. На, пръскай ти - по-надарена си. Вярвам, че Сопранов няма да ти откаже никак даже. После само събираш топките косми и ги мяташ във течаща вода и готово.

# 24
  • Мнения: 338
Да прави си, приятелите му го взеха, и за него беше изненада.
Не знам къде са ходили и какво са правири. Crossing Arms

# 25
# 26
  • Мнения: 3 447
Тя Дона щото има такива мераци (да пръска случайни минувачи с кърма) за туй все ми ги предлага такива. На, пръскай ти - по-надарена си. Вярвам, че Сопранов няма да ти откаже никак даже. После само събираш топките косми и ги мяташ във течаща вода и готово.
Сопранов, предлагам ти Бу, Дафодилия, Лиска и аз, голи до кръста, да пръскаме гостите ти с кърма, кво ше каеш  Flutter

# 27
  • Sf
  • Мнения: 808
Вървете в The Place на Граф Игнатиев под колоните, жестоко е...

Една вечер засякохме ергенско парти, танцьорките там направиха чудеса за тези момчета  Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сопранов, предлагам ти Бу, Дафодилия, Лиска и аз, голи до кръста, да пръскаме гостите ти с кърма, кво ше каеш  Flutter

Само ако гостите пръскат пачки по нас.

# 29
  • Мнения: 677
Доне, имаме сделка, сещам се и за още участнички, но нека да ги изчакаме сами да се усетят..
А дафа кърмачка ли е бе, не знаех..

Общи условия

Активация на акаунт