мнения за мебели АРОН

  • 50 500
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
оф, да му се невиди, ясно, а има ли български мебелни къщи, дайте някой линк

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Защо хората се заблуждават ,че има мебели с марката "Арон".Те са вносители на няколко полски мебелни завода, както и "Айко", "Нова идия" и още куп подобни ф-ми.Не мога да ги определя като пълни боклуци,въпрос на вкус и възможности все пак. Mr. Green Но ги предпочитам пред чамовите "сандъци".

# 17
  • Мнения: 448
Да,така е-и Арон и Явор внасят полски мебели.Ние наскоро обзаведохме детската и спалнята от българска фирма,Пазарджик,но има магазини в цяла България.Изпълняват поръчката за 30 работни дни,но се обадиха доста по-рано.Цветовете си ги избираш-детската е точно череша и ванилия.Пускам линк,но за съжаление,незнам дали правят и кухни.
http://www.lardibg.com/-  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 591
ние си бяхме харесали едно изпълнение за коридор от каталога им, но го нямаха в момента и не го купихме, но не съжалявам, защото си намерихме по-добро  Blush

наскоро обаче една приятелка сподели, че има кухня на Арон и не е доволна - кантове се белили и тем подобни! (лични впечатление обаче нямам  Crazy)

# 19
  • Мнения: 9 095
не ми отваря линка Tired

# 20
  • Мнения: 5 228
Имаме няколко неща от Арон и не бих повторила. Ползвани са 3 години, но вече на нищо не приличат. Иначе като нови бяха много красиви, но бързо се захабиха.

# 21
  • Мнения: 448
За кой от всички става въпрос?

# 22
  • Мнения: 9 095
За кой от всички става въпрос?


последния посоен Joy, дето ти го даде

# 23
  • Мнения: 84
Ние вече си избрахме и утре ще поръчваме кухнята си от Рапид. Интернет страницата им е: http://www.rapidgroup-bg.com
Надяваме се, че няма да има проблеми и че ще ни хареса в последствие. До сега всичко беше чудесно: проектантката, която ни проектира кухнята се казва  Миглена и просто е върха във всяко едно едношение!
Иначе, натрупахме доста негативни впечатления от Идеален Дом, от мебели Платан, от Арон и още други - казват ти "Ще ви се обадим, като направим проекта" и още не са се обадили!! Как да разчитам аз на подобно несериозно отношение! Представям си какво е в последствие опита с тях! А кухните им изглеждат евтини.

Като ни я доставят, ще ви кажа отзивите.
 Hug

# 24
  • Мнения: 9 095
чакаме отзиви, те май всички са едни и същи, ама айде Party

# 25
  • Мнения: 53
Арон лъжат в цените.Отивам преди няколко дена с идеята да купя порт манто нямах време да чакам да ми го правят,на табелката пише една цена отивам там където се поръчва и се оказва че цената е по висока с 80 лв. транспорта е 25 лв. поисках собствен казаха че не може и 12 % за монтаж.Не го купих заради разликата в цената която бяха обявили.Отидох в друга ф-ма и ми одраха кожата ама това е друга тема.

# 26
  • Мнения: 1 205
Арон, Явор и Дизма работят с един и същ полски завод, съответно еднакви каталози и мебели.
Разликата е, че в Явор и Дизма срока на доставка и цените са доста по-ниски. В това съм се убедила лично.

# 27
  • Мнения: 5 228
В един голям магазин на Сливница и Раковска - Нов дом, Нова идея или нещо такова, също продават полски мебели, но са доста по-качествени. Поне по наблюденията ми от нашите мебели. Когато си обзавеждахме апартамента, една част от мебелите за хола купихме от Арон, а друга - от въпросния магазин. Еднакъв материал, еднакви цветове, сходни горе-долу цени, но разликата в качеството след няколко години ползване е очевидна.

# 28
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Моето лично и на съпругът ми  мнение е следното:Спалнята е "BRW",купена от Нова идея.Модулите в хола са на друг полски завод/не си спомням името,но фирмения знак изобразява слон/.Те пък са купени от Арон.Тъй като мъжа ми сам си сглобява всичко прецени,че първите са по-добре изработени.С една дума проблема не е от кой магазин ще си ги купиш , а кой е производителя. Grinning

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Имаме няколко неща от Арон и не бих повторила. Ползвани са 3 години, но вече на нищо не приличат. Иначе като нови бяха много красиви, но бързо се захабиха.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт