Как бихте оценили раждането си?

  • 5 386
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 498
Искам да видя резултатите, но не мога да го направя, без да гласувам в анкетата.
Ако гласувам, ще променя коректността на резултатите, понеже още не съм раждала.

С каква цел забранявате да се виждат резултатите без да се гласува?!!? Close
Вече можеш да видиш резултатите! Peace

# 31
  • Мнения: 2 961
Секцио по желание-няма го в анкетата:)
Раждането ми беше най-големият страх в живота,а след 12 октомври 2005 се превърна в най-хубавият миг в живота ми:) Единственото нещо за което се сещам,че ми беше гадно,беше нетърпението да се прибера вкъщи с бебчо.Направо се побърквах от нетърпение:)

# 32
  • София
  • Мнения: 2 227
Трудно ми беше, защото 10 часа уж раждах нормално, но след това ме срязаха по спешност. Confused

# 33
  • Мнения: 5 391
Много бързо и лесно.

# 34
  • Мнения: 1 364
Нормално раждане, с много болки

# 35
  • Мнения: 576
планирано секцио

# 36
  • Мнения: 498
моят отговор го няма в анкетата - планово секцио
Това е и моят отговор.Мисля,че трябва да коригираш анкетата.
Готово! Grinning

# 37
  • Мнения: 498
Трудно ми беше, защото 10 часа уж раждах нормално, но след това ме срязаха по спешност. Confused
Разбирам те!Моя случай беше абсолютно същия.Е поне все едно си раждала два пъти.Усетила си и двете тръпки!Така ме успокояваха мен! Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 7
според мен оценката относно раждането е много субективна тъй като всеки има различно усещане за болка! Аз очаквах нещо много страшно всъщност не се оказа така много е важно човек психически да е подготвен!

# 39
  • Мнения: 2 663
Много, много лесно и бързо,  почти без болка-нормално

# 40
  • Мнения: 1 043
обикновенно нормално / айде да не казвам много лесно чак / раждане имах  Peace повжелавам всяка една майка да се настрой толкова положително и да роди по възможно най лесен начин  Hug

# 41
  • Мнения: 2 631
Първо - планово секцио.
Второ - непланово, но очаквано секцио.

А по анкетата - под секцио се разбира - трудно и проблемно раждане, ли!? newsm78
Аз съм изключително доволна и от двете си секцио, т.е. май не се вписвам в анкетата!? newsm78

# 42
  • Мнения: 14 133
Бързо, с поносими болки, макар и предизвикано заради високото ми кръвно.  За  ангажирания доктор и една от акушерките- максимални оценки. Peace

# 43
  • Мнения: 5 401
Отговорих с първата опция.  Simple Smile
Изражда ме доктор, на когото имам безрезервно доверие и мисля че на това се дължи голяма част от спокойствието ми по време на бременността и по време на самото раждане. Благодаря му всеки път когато се сетя за това и се надявам и втория път, живот и здраве, да е до нас с бебчо! Д-р Станков, за вас, макар че няма да видите това -  newsm51

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Секцио, почти планово, но не съвсем. Седалищно-крачно предлежание на плода, но с идеята да чакаме докато сама тръгне за да дадем възможност да се обърне и съответно да родя вагинално. Една седмица преди термин обаче влязох с прееклампсия и в крайна сметка родих със секцио. Оценявам оператора, анестезиолога, сестрите и акушерките, които се грижиха за мен с възможно най-висока оценка. Възстанових се изключително бързо и за миг дори не съжалявам, че родих със секцио.

Общи условия

Активация на акаунт