Как спите?

  • 2 059
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 379
Никога не сме спали на лампа. Даже напротив - Вико се дразни, когато нещо му свети, а когато е тъмно си знае, че е време за сън  sleepuu

# 31
  • Мнения: 1 975
Никога не сме спали на светната лампа.Ако се наложи я светвам,но обикновенно Моника се буди когато вече е светло.

И ние така  Peace

# 32
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Оставям една малка лапичка да свети- не за друго ами на мен да ми е по-лесно вечер като ставам да го храня.Ако нямам лампа нищо не мога да видя ,а  ако включа основната лампа всички ще се събудят.Иначе на детето мисля че му е все едно с лампа или без.
Вили

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 614
Ние спим с нощна лампа, но не ни пречи.

# 34
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
И аз бях пускала същата тема в търсачката като млада майка. Мога да кажа, че изобщо не спим на лампа, детето трябва да знае кога е ден ,кога е нощ.

# 35
  • Мнения: 6 461
Спите ли на нощна лампа с вашето бебче?И ако да до каква възраст? Blush
С големия ми спяхме около месец на нощна лампа...но това за мен е било излишно.
С малкия не съм ползвала никога нощна лампа.

# 36
  • Мнения: 27 524
Засега все още да.
Не знам докога ще е, но аз спях на лампа до 30 години  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 204
Само на загасена. Така бебето по-лесно свиква кога е ден и кога е нощ. Пък и светлината дразни очите. Ако има нужда, тогава светвам нощната лампа.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 317
В началото, докато се будеше често през нощта за хранене и т.н. оставях нощна лампа да свети. После, след 4-тия месец някъде оставях лампата в коридира или на терасата, а след 6-тия месец вече спим на тъмно.

# 39
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Може би в самото начало оставях, после спрях, защото детето си спеше дълбоко!

# 40
  • Мнения: 4 784
Спим на нощна лампа. Ама ще гледам скоро да го отуча. Тя свети за мое улеснение де...  Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 3 271
Спахме само 2-3 нощи, но установих че той не иска да спи на лампа, и почнахме да си спим на тъмно - така и той спеше по-спокойно и аз Hug

# 42
  • Мнения: 388
Ха, ние имахме интересно преживяване с нашето спане на лампа. Бяхме сложили червена крушка (чиято светлина беше неприятна за мен и мъжа ми). Една нощ се пръсна над главите ни, явно беше видяла зор. Не я сменихме изобщо. След това до към четвъртия месец спяхме на нощна лампа (луминесцентна), но прецених, че може и без нея, тъй като бебо спи много спокойно нощем и по коремче, та няма опасност от задавяне. Макар, че не знам защо изобщо беше нужно това - аз спя много леко и дори като пръцне бебо се събуждам  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 101
   Ние още спим със запалена нощна лампа.
Ние също  Tired

# 44
  • Мнения: 5 362
Спим на светната лампа, свети с червена светлина и е много тъмна. Не ни пречи, и не знам до кога ще спим на нея. Но ми е много спокойно като отворя очи и видя бебо, а не тепърва да светвам, пък и туко виж съм го и събудила...
И ние сме си така.Не ни пречи,а и ми е по-спокойно да я виждам през нощта.

Общи условия

Активация на акаунт