VIP Brother 2 - 13 - Финалът!

  • 37 893
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 2 673
А не мислите ли, че просто си играят с пръстените? Защото нямат какво да правят Simple Smile
Вие никога с нищо ли не си играете Simple Smile
Аз когато имам пръстен на себе си, задължително го сваля, подмятам, въртя и т.н.
Не прекалявайте с анализите  Laughing
не, със сигурност въртенето на брачната халка значи, това което описах..Ако е постоянен навик..

# 886
  • Мнения: 668
тая Христина почва да ме дразни с това бутане на храна в устата на детето
ай да няма нужда от това
дано Дино я захапе по г*за

 Joy Joy Joy
 Ох, и мен много ме дразни тази жена - като че ли яденето на вафла е най-полезното нещо за едно дете! Пфу!Тъй като не гледам редовно ББ досега я съжалявах Христина, но сега вече я разбрах що за човек е - злобна, нетактична и завистлива!
  За Деси, и аз да съм, и аз бих правила нарочно на такава като Христина, тя с поведението си сама си го проси, а и Здравко и той!
  Чувствам Деси много близка, разбирам я, защото моят характер е почти същия!А и имам лично впечатление от нея, докато беше женена за Галин. Но само не казвайте, че постигнала сама всичко, защо мислите, че се ожени за Гальо - нито е хубав, нито има кой знае какви качества, с които да впечатли една популярна жена като ДесиСлава, нищо друго, освен пари! Всичко беше заради интереса и на двете страни!
 Упреквате Катя и Деси, но за мен те са много, много по-достойни да спечелят от Хриса - не се ли замисляте, че тя с поведението си ги кара да покажат най-лошото от себе си и техните обиди са насочени към нея, а не към всички останали хора.
 А и доказаха, че умеят много по-добре от Христина да играят с детето, наясно са с храненето и така нататъ, т.е. имат много по-добър подход!

# 887
  • София
  • Мнения: 4 423
Гадната Ристе, мразя я #Cussing out

# 888
  • Мнения: 2 550
Много трогателно...ще взема и аз да ревна  Rolling Eyes  Embarassed

# 889
  • Мнения: 1 533
Много трогателно...ще взема и аз да ревна  Rolling Eyes  Embarassed

Добре че каза, че да си призная и аз. Направо ревнах.

# 890
# 891
  • Мнения: 11 607

Не си сама....


Взе ми сълзите.....

# 892
  • Мнения: 1 425
За първи път да застана на позицията на Катето, относно храненето и заплашването на детето.
Не мога да разбера тая жена защо така го тъпче това детенце, ами то ясно защо е така злоядо. Горкото.
А това, което каза Риста на Деси беше много грубо, показа каква дивна селянка е.
Направи ми впечатление, че от всички писма, това на Здравко беше най-студено.

# 893
  • Мнения: 1 343
Най - ми хареса на Венета и на Здравко писмата ... Ако са ги писали те евала ! Имат дар слово... А явно се обичат наистина с Тишо щом този до сега невзрачен и безинтересен човек се разплака   smile3518

# 894
  • Мнения: 1 343
За първи път да застана на позицията на Катето, относно храненето и заплашването на детето.
Не мога да разбера тая жена защо така го тъпче това детенце, ами то ясно защо е така злоядо. Горкото.
А това, което каза Риста на Деси беше много грубо, показа каква дивна селянка е.
Направи ми впечатление, че от всички писма, това на Здравко беше най-студено.

Студено е но беше написано със стил ... Гледаме в една посока Simple Smile дрън дрън избрах теб и знам че няма да ме изложиш дрън дрън Тя си го избра според мен Simple Smile

# 895
  • Мнения: 7 186
А това, което каза Риста на Деси беше много грубо, показа каква дивна селянка е.

Не само, че е дивна селянка, ами се и гордее с това. Самочувствието, с което говори и раздава квалификации наляво и надясно показва, че явно се мисли за много оригинална ooooh!

# 896
  • Мнения: 6 167
За първи път да застана на позицията на Катето, относно храненето и заплашването на детето.
Не мога да разбера тая жена защо така го тъпче това детенце, ами то ясно защо е така злоядо. Горкото.
А това, което каза Риста на Деси беше много грубо, показа каква дивна селянка е.
Направи ми впечатление, че от всички писма, това на Здравко беше най-студено.

Студено е но беше написано със стил ... Гледаме в една посока Simple Smile дрън дрън избрах теб и знам че няма да ме изложиш дрън дрън Тя си го избра според мен Simple Smile

писмото му беше, като извадено от лексикон за 6ти клас.

# 897
  • Мнения: 4 053
А това, което каза Риста на Деси беше много грубо, показа каква дивна селянка е.

Не само, че е дивна селянка, ами се и гордее с това. Самочувствието, с което говори и раздава квалификации наляво и надясно показва, че явно се мисли за много оригинална ooooh!

мисли се  Sick само доказва колко е проста   Stop

# 898
  • Мнения: 6 167
илияна сърталанска  ,
Деси веднъж под въздействието на ОТвратителната за мен Ката, се огъзи мноооо яко НАРОЧНО пред сДръвко, ...тя просто му се натресе под носа, той разбра, че го провокират, обаче. Съвсем не е вчерашен.
ето това беше страшно тъпа постъпка, но вече не ми се говори за нея...Кой кво видял, видял, всеки за себе си да си прави поуките.
 


явно сме гледали различни неща
катя накара деси да го провокира, а него тишо го изнесе от стаята.
здравко стоеше и се хилеше като пача, и изобщо не разбра за какво става в-с.

# 899
  • Мнения: 8 476
Така ли се храни дете,със заплахи и Диновци???
И аз да съм-няма да погледна лъжицата.
Много е зле женицата,много.
А на ЗДравко писмото беше страшно студено.

Общи условия

Активация на акаунт