"Само приятелка"

  • 5 609
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
Подкрепм Julie, и за мен твоето поведение в случая е трудно обяснимо - историята ми звучи  чак нереално Crossing Arms

Историята е толкова истинска,че чак нямам толкова фантазия да я измисля-даже стана преди 2 седмици.Нарочно нищо не направих да им гледам сейра...  Mr. Greenизчаках до другия ден и го питах моя каква беше тази изцепка?????????ОТРИЧА!!!!    Не не е вярно ,но като му казах какво видях и чух се оплете като пиле в калчища.От цялата история печеля точки за себе си,утре ако се нагушкам с някой стар познат няма проблеми защото било нормално,имали недоизказани неща между тях,стара тръпка и тем подобни.Хайде всички стари познати да ми звъннат.ПРОБЛЕМЪТ Е В ТОВА ЧЕ ДОПУСКА ДА РАЗБЕРА,ПЪК АКО ЩЕ ДА СА СЕ ЧУКАЛИ ТЕХЕН СИ БИЗНЕЗ.

# 16
Ами твоето поведение е тъпо. Да стоиш като мишка и да слухтиш какво правят. Това не е търпение, ами си е пълна глупост.
Вместо да питаш нас, да беше станала да ги питаш гълъбчетата.

Аз съм много наясно с нещата,просто споделям тука моя живот не падам от небето.Това си беше чиста проверка,и се оказах права ,много малко се колебаех ,че ще се въздържи и естествено задръжки няма.Това е нормално нищо не казвам,но защо отрича като е такъв мъж -да си признае!!!!!! Laughing

# 17
  • Мнения: 87
Хайде всички стари познати да ми звъннат.
...аз не съм стар..., даже и познат не съм ти , но 'айде да се мятаме... Wink

# 18
  • Мнения: 640
Сърби, боли, драго ми е. Ако търсиш извинение за нещо, което смяташ да направиш, дори не ти е нужно да го ловиш твоя в крачка. Оправданието е нещото, което дори не се нуждае от логичски обосновано действие или бездействие на съпруга ти.
То и темата е такава, че не се разбира много дали се оплакваш, дали се хвалиш, съвет ли искаш или помощ... Най-малкото тук не става дума за гаджето ти в тинейджърски години, а за съпруга ти. Щом толкова лесно си го прежаляла да се натиска с някоя си, що изобщо след това го коментираш  newsm78 Лично аз ако го хвана така в крачка, докато не си направи пълни изследвания, ще види секс от мен през крив макарон  Mr. Green

# 19
Ха ха ха - е не,няма такъв филм - честно ! Ми ти що само гледа бе мацка, да беше се включила викам аз Mr. Green!

Нямаше да дигам толкова пара ако ме бяха поканили за тройка.....а те тайнично ...не че са правили секс ,само си мечтаха цяла нощ  Mr. Green

# 20
Сърби, боли, драго ми е. Ако търсиш извинение за нещо, което смяташ да направиш, дори не ти е нужно да го ловиш твоя в крачка. Оправданието е нещото, което дори не се нуждае от логичски обосновано действие или бездействие на съпруга ти.
То и темата е такава, че не се разбира много дали се оплакваш, дали се хвалиш, съвет ли искаш или помощ... Най-малкото тук не става дума за гаджето ти в тинейджърски години, а за съпруга ти. Щом толкова лесно си го прежаляла да се натиска с някоя си, що изобщо след това го коментираш  newsm78 Лично аз ако го хвана така в крачка, докато не си направи пълни изследвания, ще види секс от мен през крив макарон  Mr. Green

Не нямаше чак секс,все пак бях в къщата,но ако ме нямашеееееееее..... не се хваля,но съшо и не драматизирам,просто търся различни мнения

# 21
  • Мнения: 87
сега с теб ше правим ли нещо или...?!  Sunglasses

# 22
Хайде всички стари познати да ми звъннат.
...аз не съм стар..., даже и познат не съм ти , но 'айде да се мятаме... Wink

Що да не!!!!!

# 23
  • Мнения: 87
...ми , аре , само да не си и ти от типа дето си чешат пръстите... ? Wink

# 24
  • Мнения: 830
Сладка мацка не знам как си издаржала чесно.Ако това ставаше пред моите очи в моя дом не знам.........определено не бих се правила на заспала Twisted EvilПък и нямам такива приятелки  нито такъв съпруг за което съм благодарна.

# 25
сега с теб ше правим ли нещо или...?!  Sunglasses
[/quot

Само питаш ли?????Давай по същество.

# 26
  • Мнения: 87
Само питаш ли?????Давай по същество.
...ми няма как да ти пиша на лични...  Twisted Evil демек топката е в теб Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 225
Баси тъпата история, ти нещо не си в час мацка. Според мен ти не изпитваш нищо към този човек, или просто си същата като него newsm78.
Вярвам, че 90% от жените едва ли ще дочакат до сутринта за да си изяснат за какво иде реч.

# 28
Сладка мацка не знам как си издаржала чесно.Ако това ставаше пред моите очи в моя дом не знам.........определено не бих се правила на заспала Twisted EvilПък и нямам такива приятелки  нито такъв съпруг за което съм благодарна.

Искам да поясня за всички,тя не е моя приятелка а на него техните родители още от едно време са били причтели та така и децата,знаят се от малки......

# 29
  • Мнения: 830
 Е като се знаят от малки дай да се изчукат ли бе?! Нали е семейна приятелка,все едно на моя мъж приятелите да ми пускат ръце и да ми предлагат секс или пък някой мой приятел от детинство който знае, че съм омъжена...... абе тъпо ми се вижда чесно.

Общи условия

Активация на акаунт