Kaif halak al-yaum? Ad-dars at-tani wa (a)l-isrun Урок 22 по темата

  • 24 074
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
сноу, за постоянна виза или виза д говорех, не можело, ходих гледах закона и там пише  убийственото 5 г нон стоп в бг, ако иска на база визата да вади ли4на карта.на него му разрешават по принцип в момента  продължителна виза, едно годишна, туристи4еска,в рамките на 3 месеца престой за 12 м. малко ми е странно, как на младоженец дават виза д, както каза  послани4ката, щото били из4аквали 3 месеца тука за да замине после в бг и там да си правел документите, ами така се стимулират белите бракове, баси, вбесих се!и за да минем през европейски страни пак трябва да имаме други визи,за всяка страна, егати и ползата от европейския съюз, бг си остава персонна нон грата! 4ак ме е срам понякога, 4е съм бг с тези простотии на нашите!
много лош имидж имаме в нашия регион, да не кажа защо!

# 16
  • Мнения: 341
Привет момичета  bouquet

Снощи уж щях да поддържам огъня пъk каква стана тя.Спряха ми нета и ми се сецна работата Confused.И  в пристъп на дълбоки нерви ми се размина виртуалната разходка та никой не можах да навестя нощеска.
Днес заповядайте да се почерпите за здравето на моя татко,че ми е рожденик.

# 17
  • Мнения: 3 461
Гале, да е жив и здрав татко ти.  bouquet  bouquet  bouquet newsm24 Защо си крила толкова дълго кулинарните си умения, тортата е много вкусна. Heart Eyes

Свате, за мен можеш ли да сервираш по обед вече, пием го по всяко време, но тези дни съм на педали нон-стоп. Въпреки че сгреших декларациите и не спах до 3 ч. всичко мина по ноти в посолоството, ще издадат паспортите бързо, а не за 10 дни, даже ми дадоха и визитка, да им се обадя другия път, за да паркирам вътре. Sunglasses Притеснено ми беше, защото не можах  да намеря оригиналния акт за раждане на Атли, но нищо не ми поискаха.

Марси, много съжалявам, това същата д виза ли е, която вадиха Милена и Мария, те са късметлийки или в Дубай са по-услужливи?

Сноу, а на твоя мъж, защо му отказаха, нали живее в България? Обжалвайте до дупка, какво казва адвоката?

Любиту, по-често да се разписваш вече и чакаме снимка. Simple Smile

Миленче, къде изчезна? newsm78 Hug хайде, чакаме те и ни липсваш. Heart Eyes

Как е  спаринг-партньора ми днес, да не е прегракнала от речта дето дръпна снощи, а Кате? Wink

dtti, и при нас е 37 градуса и коктейлчето ми дойде много добре. Peace

Креми, пак ли сте по разходки днес?  bouquet

# 18
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да ноя, същата е ,не разбрах какво основание трябва да имам тогава,ако не е брак и дете бг?


4естит рожденник за татко ти! жив и здрав!  bouquet bowuu

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 12:56 от marsy

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ето ме бе!!!!

Тук съм и хапвам за обед една
та ми е пълна устата!!! Mr. Green

Абе Галнце, защо си траеш и не казваш, че си имате рожденик!!!

Да ти е жив и здрав дядо Пепи и много да ви слуша цялото женско царство!!
Наздраве от мен на рожденика!!!

 

# 20
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Тука съм - еха , че новичко и интересничко е станало тук . И на мен ми е едно хууууубавичко  на душичката -- розовко , лекичко -- днеска обичкам всички . Не съм се надрусала с нищо - да не ме заподозрете -- нещо  хормоналничко и  флуидничко  ще да е . Цял ден само въздишам оххх и си припявам txtloves txtloves txtloves и въобще съм  Two Hearts - много хубаво май не е на хубаво -- нали съм вечния писимист ....                   dtti -  ще взема и аз да спретна туй кексче , че розовкото ми настроение се нуждае страстно от сладичко....       ХХААААААААА      НОИЧКА  ---   аватарчето ти еееее  трепаччччч -- очичките ми се изплюха като на жабе.....  Ей  много съм разсеяна --- ГОРЯНЧЕ --  ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ТАТКОТО--  ЦЕЛУВКИ

# 21
  • Мнения: 1 184
Честит ти рожденик Гале  smile3525!!! Да ти е жив и здрав татито и още много години да празнува. От тортичката си хапвам с удоволствие. Изглежда много вкусна /а и днес ми казаха, че съм отслабнала, така че мога да си позволя  newsm44/.
Ноичка, за теб специално ще забъркам едно ала Старбъкс /нали го обичаш  Mr. Green/. Супер, че си се справила бързо с посолството. На мен ме заболява главата като дойде това време  ooooh!.
Сноуче, Рая още си е в къщи /аз за какво мислиш се оплаквах от Пепеляшка вчера?  Twisted Evil/. Доки каза да я държа поне 2 седмици да се възстанови изцяло. Днес привършваме с антибиотика и утре вечер имаме преглед и ще видим как се възстановява. А за визата мен туристическа не ме устройва /това беше тази 12 месечната, нали?/, че нали само веднъж на годината си идваме. Следващата година пак ще трябва да се виси по посолствата, а аз точно това искам да избегна. Но като си дойдем в БГ ще разуча по-обстойно въпроса.

# 22
  • Мнения: 468
Мамита, здравейте!!  bouquet
Отдавна не съм Ви писала. Ще ми простите сигурно, но нямам време да чета всички написани постове защото работя и незнам към коя от вас с какво точно да се обърна. Това ме смущава доста понякога.....
Специални поздрави на Лорекса и Креми М. Защото с тях сме си писали на лични. Hug
Виждам, че темите на мамите в арабски страни се харчат ужасно бързо, затова съм пропуснала доста свежи моменти. Laughing
Лек ден.

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 16:44 от amal

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ели, то4но и ние сме така , с тези временни визи, ми гори душата, 4е ако се наложи нещо спешно!а и имаме да преси4аме сума ти страни, половин европа!искам да изкарам нещо , което да не ме притеснява нон стоп!не мога да открия логиката в наШ?то посолство, дано на място стане по ясно и да има време за  висо4аещ отговор!
ох, като сте  се окухнили, аз запрятам, 4е поискаха крокодил, какво ви разправям аз?!

# 24
  • Мнения: 1 269
марси защо така?и как толкова бързо ти отговориха?Нали полу4Аваш отговор от софия newsm78 На нас ни отне около месец за отговора Simple Smile Много странна работа.Я им се стресни малко Twisted Evil Ина4е сега подавам за постоянно,не знам дали искат да сме 6 месеца в Бг,никои нищо не ми спомена,но са ми достатъ4ни документите които трябва да извадя,за да ми убият желанието за вси4ко българско Cry Все още ги подготвям,4е покраи това изко4 Cryха и други простотиики които татко не е направил Laughing

Сноу защо така и на вас не ви е огряло Confused Много неприятно наистина.Мъжът ти предполагам е с постоянно пребиваване.Явно хи4 не ги долюбват и това си е #2gunfire После не били расисти Sick

Гале да ти е жив и здрав рожденника. Hug  bouquet Вси4ко хубаво м пожелавам Hug
4кам ви и две4ките  Hug

Добре сме.Малкият е 24 4аса залепен за баща си Laughing Голяма любов,за миг не го изпуска.
Дима е с костюм на спаидърмен(които баща и донесе) и обира то4ките в махалата
Малкият падна в градината и аз за пръв път толкова се уплаших.Като се развиках за малко да припадна.Мина ми наи лошото през главата,4е бордюрът   е много остър,а и тои падна от високо Cry Алхамдулилах размина се с няколко драскотини,4е се хванал за едно цвете,но аз такъв рев му дръпнах,сега като пиша пак ми се доплака. Cry

Рибка хапвам през ден.И за вас хапвам,не съм ви забравила.Цаца  няма,но калкан и ватус в изобилие Laughing

Из4езвам,до после

 Hug Hug

# 25
  • Мнения: 3 461
Здравей Amal, радвам се да те видя отново сред нас.  bouquet И ние се развиваме заедно с темите и ако преди ни възприемаха като сапунка, сега е трудно да включиш веднага кой какво с кого и защо, динамични и непредсказуеми взеха да стават нещата. Joy

Марси, Линда има ли български  паспорт и ако не, ще й вадиш ли? Напълно ви разбирам и съчувствам, аз пък се оплаквам от българския паспорт, защото с нашите пътувания, които нямат начало и край, в повечето случаи трябва да чакам за виза за екзотични и не дотам страни, паспортът ми е от 48 страници, но го сменям на всеки две години поради липса на страници, докато на съра му слагат визи на летищата. Twisted Evil

Ели, много целувки на снахата, ние едва тръгнахме и от 1 до 5 май сме пак във ваканция, тъкмо ще подменяме резидънса в Саудито, ех, ако може и да се видим. Heart Eyes Hug

Кате, довечера ще пия една запотена бира, като тази, с която ни черпи днес, но безалкохолна. Не знам за вас, но аз наистина съм скучна трезвеница. hahaha

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
миленка,разговор по телефона с  послани4ката като направо питам за документите за виза д ! а те ми се за4удиха как така , като нямам право да кандидаствам за такава виза ! аз викам защо да нямам, нали имам достатъ4ен брак, дете и тн. тя- не закона е за пребиваване в бг

ной4е, линда е с егн и бг паспорт от бебе, моят даже не искаше да й вади тунизийски паспорт, но го принудиха, искаше си я само българ4е! та вси4ко си ни е уреду бг регистриран брак, документи, имам 4увството , 4е не са наясно или не знаят то4но как да се подходи за  такива слу4аи, законът е ужасно мижаво направен и неясен!

# 27
  • Мнения: 1 655
Здравейте и от мен!
Ох цял ден сме по разходки днес от 11ч сега се връщаме!сами е решил на моменти че иска да пълзи по улиците та съм вече въоражена с дрехи за разходка и за пълзене!ужас!и все рови по пръста, убира фасове , кактро знете в бг са по земята навсякъде!
Амал разписвай се по-често мила, стига тази работа, тя никога няма да свърши!
Миленче сега хормоните са ти в повечко и затова сигурно си го взела присърце и аз много ревях докато бях бременна!Алхамдулиля бил е малкия дявол!
ентусиазирах се покрай катето с тези рисунки и взех да си припомня как е!
та ето резултата пускам снимката специално заради елито че тя не може да влиза в снимка.бг тези банове в саудито ей!!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=126446
Ох че мис е прияде и на мен рибка с биричка!ммммммммммм отиде ми диетата, ще си седя кюфте!Абе марси защо така бе душа,ебават се нещо тези в посолството, защо не му извадите туристическа и като дойдете на место да извадите Д виза, тук може да са по отзивчиви!
утре пак от рано ще сме по разходки че сме на консултация!
аз съм наоколо

# 28
  • Мнения: 1 184
Така е Марси, не знаят. В посолството в Египет ми казват едно, а в Дубай друго. Накрая във Външно излиза трето  newsm78. Но да видим дали ще ни се изясни нещо в БГ.
Свате, чакам ви  Hug. Дано този път не се размине.
Миленка, добре че дявола е бил малък и сте се разминали. Така е - колкото повече растат децата, все по опасни стават. Дима и тя ли е фенка на Спайдърмен  Mr. Green??? И на нас вече всичко ни е в паяци. Абе помня на времето ние си падахме по кукли и момиченца, а това ново поколение какво ги е прихванало, не знам  Thinking  Joy. А рибка хапвай много заради бебчо. Моя доки ме караше поне 5 пъти в седмицата да съм ядяла риба и рибни всякакви.

# 29
  • Мнения: 1 184
Креми  Hug мерси миличка за жеста, но и тази снимчица не мога да видя  Cry. Направо така ме е яд на тези банове, но... А за рибка с биричка се присъединявам към теб  Mr. Green. И кюфтенца да си ходим, но поне щастливи  Joy

Общи условия

Активация на акаунт