Едва ли е голям проблем,но да споделя...

  • 1 868
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Напълно те разбирам, още повече че и аз имах подобен проблем. При мен обаче беше с бащата на щерка ми. Живеехме близо две години, родителите му знаеха за мен, говорехме по телефона, обаче никога не ме водеше да се запознаем. Аз се дразнех и все повдигах темата, но винаги имаше ляв мигач и газ! Накрая поговорих с една негова много добра приятелка (тя беше тартор на компанията им и се знаят от 15 години), та тя ми каза, че той много се срамувал от техните понеже ги приемал накак като "много селски" хора и веднага щели да искат да се женим Shocked Shocked И тя ме посъветва с търпение и полека да не прибързвам. Така и направих докато бях представена най-накрая. И наистина родителите му като разбраха, че нашия се готви да се изпари като ще става татко решително застанаха на моя страна....Т.е. намесиха се по някакъв начин в нашите отношения. Може би и твоя приятел не иска да те представя от подобни съображения, но е наистина унизително и обидно.

# 16
  • Мнения: 945
Аz бих те посъветвала да бъдеш малко по смела. Искаш да бъдеш щастлива ... zагреби с две шепи щастие от живота. Каквато и да е причината да не те zапоzнава, трябва да я zнаеш. Иначе червейчето на недоверието ще те гриzе постоянно.

Кажи му, че искаш в еди какъв си срок да те zапоzнае с родителите си или ти ще отидеш сама да се zапорнаеш. Рискувай, zащото който не рискува, няма шанс да спечели.

# 17
  • Мнения: 3 591
А може наистина да е по добре да не ги познаваш? newsm78

Абсолютно!

Моите "роднини" поне са такива. Мъжа ми не ги е уведомявал, защото го е смятал за безполезно. Дори и че сме се оженили разбраха в последствие. Като разбраха без да са ме виждали и чували искаха да ме убиват  Twisted Evil
И аз задавах подобни въпроси като теб..защо, ама крие ли се, какво... сега знам, че човека просто ни е пазил от неприятности.
Ти познаваш човека до теб и може да прецениш може ли да разчиташ на него. Ако смяташ, че можеш просто се довери на преценката му за родителите му и толкова.
Да, един ден ще разберат. И това не значи, че той няма да застане на твоя страна. Но до тоя 1 ден ще живеете поне без притеснения от страна на роднини. Някои хора просто се побъркват при мисълта, че синчето им ще си почерни живота с жена с дете...
Ей ма мен - След като се опитаха да ме убиват  Twisted Evil и да крещат по улиците как ще ме лежат после в затвора  не само му го черня живота вече 7 години, ми и още 2 деца му родих, харча му парите и го тормозя постоянно! Бял ден не е видяло детенцето им заради мен! Горките те какво толкова сториха, че Господ ги наказал толкова жестоко.... Гръм да я удари снахата, бял ден да не види....

Затуй го виждат веднъж на 5-6 години само. И му държи влага после още 10 да не ги види. Просто някои хора са странни...да не кажа някоя обидна дума.

# 18
  • Мнения: 589
Включвам се отново,за да се похваля LaughingИмаме напредък-през уикенда на гости му дойде сестра му с дъщеричката си...Бях изправена пред свършен факт,както и тя,де...Simple Smile Отишъл нашия да я посреща на автогарата и на път за вкъщи ни в клин,ни в ръкав-сестра,ти сега да не се спечеш нещо,ама така и така,не съм сам у дома...След което ми звъни на мен и казва-да не се притесниш нещо сега,гости водя...И аз- ooooh!,ами сега?
  Вечерта мина без произшествия,на другия ден цял ден се разхождахме из София-кафета,торти...Мисля,че нещата ще си дойдат по местата...не,че не очаквам облаци,де,ама...поне видимо не бе проявено лошо отношение...

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
Бравооо!!!
Притесненията ти да са били просто преувеличени - сега можеш да си сигурна, че малко по-малко всички ще научат за теб и ще започнат да проявяват любопитство и така ще се запознаеш с всички.
Успех    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт