ПЛЕВЕН през май

  • 10 428
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 862

 На мен ми каза, че понеже до сега са слагали ваксината на капки през устата и тоя прием ще е такъв. Става въпрос за реваксинациата, нали? Дай ми повече инфо, моля те!
Може ли аз да ти дам инфо Wink.Значи,на Мими полиомиелитните ваксини бяха на капки.Беше ни останала само една реваксинация на две годинки.Но все отлагах,защото имах информация от нашия бивш лекар в София,че ще отменят последната реваксинация на две годинки.Така и стана-отвениха я ,всъщност я направиха по желание.Педиатърката ни каза,че ако искаме може да я сложим,но вече се слага убитата.Нищо,че досега е била тази на капкиге.Това няма никакво значение.Атракция,препоръчвам ти убитата.Питай и вашия доктор-няма нищо опасно в това,че досега сте слагали жива,а сега-убита. Peace

# 16
  • Мнения: 5 026

Може ли аз да ти дам инфо Wink............Атракция,препоръчвам ти убитата.Питай и вашия доктор-няма нищо опасно в това,че досега сте слагали жива,а сега-убита. Peace
Значи-живата са какпките, а убитата-инжекционно? Не ми е много ясно  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 9 862
Да,живата е на капки,убитата-инжекция!

# 18
  • Мнения: 5 026
Много ти мерси, Валенце  Hug

# 19
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Извинявай Атракция ,че ти отговарям с малко закъснение.Живата е на капки както вече си разбрала,но Гатев каза,че е получил и новата-убита.Каза ми аз да избирам,но ме предупреди че няма опит с убитата и аз сметнах,че щом от миналите приеми на Марио нищо му нямаше,ще си караме пак на старата.Ти сама си прецени де,но убитата е по-безобидна.Дано аз не съм сгрешила.

# 20
  • Мнения: 5 026
Извинявай Атракция ,че ти отговарям с малко закъснение.Живата е на капки както вече си разбрала,но Гатев каза,че е получил и новата-убита.Каза ми аз да избирам,но ме предупреди че няма опит с убитата и аз сметнах,че щом от миналите приеми на Марио нищо му нямаше,ще си караме пак на старата.Ти сама си прецени де,но убитата е по-безобидна.Дано аз не съм сгрешила.
Той така ми каза,ще имаме от новата, но ти препоръчвам старата..той Божидар я повърна на 3 прием, та ще видим сега...

# 21
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Да ти кажа Марио пък след всеки прием на тази ваксина едвам издържа 1 час без вода или ядене та не знам колко е ваксиниран.Чукам само на дърво да е здрав.

# 22
  • Мнения: 5 026
Да ти кажа Марио пък след всеки прием на тази ваксина едвам издържа 1 час без вода или ядене та не знам колко е ваксиниран.Чукам само на дърво да е здрав.
Той Бужата издържа, ама стига да я задържи  Mr. Green Сега за какво ще ни слагат-полиомиелитната ли? Друга има ли-като ония в гръбчето?Пресно ти е, та  затова питам.

# 23
  • Мнения: 7
Здравейте момичета
Аз се включвам за да ви кажа , че дрешките вече са в " Дом майка и дете". Днес с Дикси ги занесохме и аз заедно с моята позната ги внесохме вътре. Имате благодарностите на жените , които работят там (поне тези, които видях )
 Някоя от вас виждала ли е какви деца и в какви условия живеят там? Аз още съм потресена от гледката. Само ще ви кажа , че ги обличат буквално в дрипи, така че нашите дрешки ще са много от полза.За другите ми впечатления няма да ви разказвам - голяма трагедия.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 862

 Някоя от вас виждала ли е какви деца и в какви условия живеят там? Аз още съм потресена от гледката. Само ще ви кажа , че ги обличат буквално в дрипи, така че нашите дрешки ще са много от полза.За другите ми впечатления няма да ви разказвам - голяма трагедия.
Никога не съм влизала в дом за деца. CryСамо като си помисля,че сега Буби щеше да е в такъв дом,ако бях послушала лекарите,които я изродиха Cry.Много се натъжавам.Добре,а не може ли да направим нещо друго за тях.В смисъл,дрешките е ясно,че ще са им от полза.Но не можем ли да идем при тях,да им занесем лакомства,да поиграем,да им направим снимки и после да им ги покажем.Нещо такова ми се върти в главата.

# 25
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Атракция,няма май да има вече от Дтк-то,сега ще имате само полиомиелитната.Валенце,идеята ти е чудесна.Не можах да помогна с дрешки,но за това съм навита.

# 26
  • Мнения: 5 026
Атракция,няма май да има вече от Дтк-то,сега ще имате само полиомиелитната.
Това е добре-едно бодене по-малко.


 Някоя от вас виждала ли е какви деца и в какви условия живеят там? Аз още съм потресена от гледката. Само ще ви кажа , че ги обличат буквално в дрипи, така че нашите дрешки ще са много от полза.За другите ми впечатления няма да ви разказвам - голяма трагедия.
Ходила съм в дом "Детелина", но там положението е  прилично (или поне така изглеждаше). Представям си каква е гледка  Sad

# 27
  • плевен
  • Мнения: 1 249
И аз преди години съм ходила в дом"Детелина"и помня че беше доста добре.Ама сега кой знае.

# 28
  • Мнения: 7
Валенце , много добре те разбирам как се чувстваш, защото и аз съм имала такива разговори с някои лекари. И сега като видях как живеят там децата си помислих, как може да има хора които си изоставят децата.Като казвам трагедия нямам предвид, че е мизерия, а че повечето деца  са болни, умствено изостанали, а здравите не се развиват, защото много малко внимание им се обръща.Аз бях при най-големите, сигурно при бебенцата не е такава тъжна гледка.

# 29
  • Мнения: 1 951
Аз ще водя Митко за ваксина през май.Ще сложа убитата.Аз бях тръгнала да си я купувам, когато разбрах, че скоро ще бъде предоставена от здравното министерство на педиатрите. След като има убита , нищо не е в състояние да ме накара да сложа жива. Аз и ДТК-то си купувах Инфанрикс, която е безклетъчна.Единствената жива ваксина , която няма безклетъчен вариянт е тази за морбили, паротит и рубеола.

Общи условия

Активация на акаунт