Лято иде - покажете си краката

  • 2 880
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 363

Момичета, а с номерацията как се справяте  Embarassed  Embarassed, аз знам за маратонки какъв номер да поръчам, ама за обувки ми е трудно, моделите са различни, имам боти напр. 37, а обувки 38 ... как да разбера какво да поръчам, ако не пробвам? споделете някой трик моля  Embarassed  Rolling Eyes










Да ти кажа аз без да пробвам не смея да купувам.Имам какви ли не сандали и 4ехли,все летни обувки...ами не са един и съЩ номер,или 39 или 38. При зимните е ясно,4е е по голяма вероятността...Тук в Испания  разли4ните фирми  работят с разли4ни Шаблони за номерация явно.Но като цяло не съответстват на номерацията в Бг,по малки са все.
Аз имам същия проблем.  При нас пазара на обувки е доста беден (мястото където живея) и единствения начин да се снабдя с прилична обувка по мой вкус е интернет или да чакам да се замъкна в някой от големите градове- доста рядко.
Аз какво правя. Отивам в магазин и пробвам на марките, чиито обувки харесвам какъвто и да е е модел за да да видя по тяхната номерация кой номер съм.
След това по интернет си поръчвам модела, който ми харесва.
Сега направо изпадам в ужас с топлото време. Къде да търся обувки, които хем да ми харесат, хем да ми паснат на начина на живот и да са ми удобни.

# 17
  • Мнения: 146
Само да знаете какво удоволствие ми доставихте с тези красиви обувки след един не толкова красив ден в София.
Търсих си сандали по магазините...
Благодаря.

# 18
  • Мнения: 1 761
Аз имам друг проблем-мразя да пазарувам.А и преди години не слизах от високите токове.Откакто заживях в чужбина се научих да ходя по земята:)
Имам много обувки-за всеки ден и официални,различни модели,цветове и стилове.
Според мен бели,бежови и черни всяка кокетна жена има.
Миналото лято си купих от Бг едни много удобни обувки, които обаче тогава хич не бяха модни.Сега са върха на сладоледа-сандали с платформа.
Не бих си купила обувки без да меря,дори да са красиви, на всеки крак стоят различно.

# 19
  • Мнения: 545
Вали не вали, аз днес си сложих новите сандали  Laughing  Mr. Green

Тук доста са на мода и Converse за малки и големи...

donna volante , често различните марки обувки предлагат и техния "педиметър" на сайта, от където можеш да го разпечаташ и да определиш номера на крака си..ето примерен

До скоро,
Клео.   bouquet

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 10:54 от cleoven

# 20
  • Мнения: 714
благодаря ви, момичета!

# 21
  • Мнения: 3 423
Очаквах да видя крака до сливиците.
А то - обувки. Разочаровате ме, мацки! Laughing

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Леле как може да ходите на толкова високо Shocked аз ще се пребия още след първата крачка.
Фитнес-придобивката на donna volante ми взе очите!   bouquet

# 23
  • Canada
  • Мнения: 272
Ellie - останаха ми очите в сандалите на Кеен. Crazy Отивам да си ги търся, ама не държа да са червени! Wink

# 24
  • Мнения: 545
Една разпродажба от днес на CAMPER:

fusta bois
ours blanc
wabi mules
brothers rouge

# 25
  • Мнения: 1 363
Tова на испанския саит ли е? Те са ми много любими

# 26
  • Мнения: 2 563
Искааааааааааам. Искаааааааааааааам, последните две, ааааааааааааааааааа...  Crazy

# 27
  • Мнения: 2 427





Тези са моите.Аз това лято определено съм на черно!

# 28
  • NY
  • Мнения: 209
Девойки, аз ще съм с най грозните чепици това лято  ooooh!......ама няма как, трябва да си лекувам пустата morton's neuroma .Като гледам с какви красиви сандалки ще се контите.....ееееееех мечта  Praynig дано скоро и аз да мога да се кача на по-елегантна обувка

ето с тези маратонки марширувам сега ,истината е че са супер удобни
http://www.swissmasaius.com/
и ще трябва да си купя и от грозноватичките сандалки, например тези
http://www.swissmasaius.com/Products.aspx?categoryId=2

# 29
  • Мнения: 3 932
Моето съботно попадение :

Общи условия

Активация на акаунт