Космодиск?

  • 4 243
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 258
Аз също имам Космодиск-купих го ,когато бях бременна,защото имах страхотни болки в гърба-не можех да спя.....След няколко дни болката изчезна и се оправих...

# 16
  • Мнения: 2 807
При майка ми също действа - доволна е, казва че поне облекчава болката.
Но понякога не го сваля и по 24 часа Sad

# 17
Ех мили мами с болки в гръбчетата! ще трябва да ни поотраснатдецата май за да се погрижим за себе си. И аз мисля, че Космодиска има голям психологичем ефект. Все пак хубаво е, че облекчава болките на някои. Да, наистина и физиотерапията помага, но е хубаво в същото времв да се прави масаж, ако се налага и с обезболяващи и противовъзпалителни кремчета, а понякога се налага да се приемат и др.медикаменти. Зависи от случая. Каквото и да правите за тези болки,по-добре е да се погрижите по някакъв начин за това, за да не хронифицират. Така, че със или без космодиска, действайте!:55:

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: beep
Цитат на: makrust
Цитат на: beep
Спарите за космодиска, щяхте да си направите няколко курса физиотерапия Wink

Може и да си права обаче откъде време за физиотерапия? С бебето ли да ходя на процедурите? Едва убедих майка ми да гледа бебето в един работен ден за да отида на козметик щото не стига че съм с целулит и излишни килограми ами и космата (с извинение) да се разхождам пред любимия е прекалено страстоубийствено.  А за масаж мога само да си мечтая Cry


Има рехабилитатори, които ходят по домовете, носят си и кушетка Wink

Дай телефона и се обаждам веднага:)))))
Обаче трябва да идва не в оппределен час а когато спи бебето:))))

# 19
  • Мнения: 702
Лъжа и измама и за затоплянето и другите простотии никакъв ефект имаме го в къщи непомогна на никой,но ти си прецени #2gunfire

# 20
  • Мнения: 2 755
Цитат на: beep
АМи помислете: как ще се прибере една херния с космодиск #Shocked

Е това, ако някой успее да го докаже, ще стане лауреат за Нобелова награда за постижения в медицината, а "горките" неврохирурзи ще останат без работа. Според мен историята с Космодиска е умела манипулация от страна на хора, които умеят да правят пари на гърба на лековерни хора  Money  Моля, да бъда разбрана правилно. Не се заяждам с никого, разбирам и зная, че понякога болките са толкова упорити, че са в състояние да притъпят и най-здравия разум. Все пак всеки има право да се лекува както намери за добре.

# 21
  • Мнения: 7 114
Може ли да питам и аз нещо знаещите по материята?
Майками се оказа с дископатия и сега я боли сериозно частта от тялото й (долната част) , която не беше засегната от инсулта. Затова си мисля за космодиск-а като вариант за облекчение. Само че сега, докато четях темата, се замислих върху един санитарно-хигиенен въпрос. Какво става с космодиск-овете, които са върнати след 6-седмично тестване. Не ми се ще на целия й отвратен хал в момента да се сдобие и с някакво кожно "удоволствие".

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Рони, не вярвам върнатите Космодискове да ги изхвърлят, или стерилизират Thinking Явно се дават на следващият клиент.
 Защо не вземеш колан за кръста, продават ги в санитарните аптеки.За дископатия върши чудесна работа, аз съм много доволна.Не е скъп и знаеш, че си го ползвал само ти.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Защо не вземеш колан за кръста, продават ги в санитарните аптеки.За дископатия върши чудесна работа, аз съм много доволна.Не е скъп и знаеш, че си го ползвал само ти.

би ли конкретизирала, плз. Че и аз съм от тези с диковата херния  ooooh! и вече имам предложени поне 5 модела колани, та се чудя кой..и дали да не се доверя и аз на Космодиск-а  newsm78

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Пълни глупости.
Брат ми има дискова херния. Купи Космодиска още първите години, когато започнаха да го рекламират. Ефект никакъв. После го прехвърли на майка ми. Тя има проблем със ставите. Но и на нея не помогна. Милата го носи близо 3г. почити без да го сваля, дори спеше с него. Носеше го по скоро, абмицирана от рекламите - на колко много хора помогнал. После и тя се отказа. Мин.година баща ми беше 1 месец на легло - дископатия. И той го носи близо месец и при него никакъв ефект, раздвижване или затоплянне.
В къщи се шегуваме, че се е износил Космодиска и затова не действа.

Общи условия

Активация на акаунт