Чувствате ли се "уморени от живота"?

  • 6 114
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 734
Да, мозъка ми е поне с 20 години отгоре Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, точно така се чувствам в момента TiredИскам да тегля една майна на всичко и всички и да си бия камшика нанякъде Close
Който е казал, че е удоволствие да обзавеждаш дом, е голям идиот Tired Нищо не става както искахме, нищо не става в срок, само опъваш каиша и налице - голяма кръгла нула. Вече дори нямам желание да живея в този апартамент ooooh!

# 17
  • Мнения: 4 734
Който е казал, че е удоволствие да обзавеждаш дом, е голям идиот
Това е един от битовизмите, изпълнението на който е способно да скъса нервите до краен предел. Стискай зъби и ще видиш колко удовлетворена ще се почувстваш, когато седнеш да пиеш първото си кафе в новоремонтирания дом Wink

# 18
  • Мнения: 335
Да не се чувстваш сама...

Сигурно е точно това.

А ако чувстваш просто физическа умора - направи си профилактични изследвания. Виж в лаборатория Цибалаб (например в сайта им www.cibalab.com) имат там един пакет "Цибалаб-макс" (30-ина кинта май беше). Може да не си го правиш там - погледни за ориентация какво включва и се провери - особено хемоглобин, желязо, последи си малко кръвното - да не си хипотоничка... Има и едни, безобидни ги водят, хапчета за "подобряване на настроението" (питай някои хомеопат)... Е, това, ако причините са наистина физическа умора.
Ако е друго - огледай се за по-слънчев човек до теб.

Ако си претърпяла загуба, нещата са много по-трудни - изказвания на бодряги като Anjellika... по-скоро ми действат зле.
Хората са различни.

ПП Anjellika, всъщност си много права, но може би си  просто силен човек.

# 19
  • Мнения: 95
Чуватвам се "изморена" от еднообразието. Не съм свикнала да стоя в къщи. Но, няма как. Трябва да се гледаме с малката

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Всички изморени мами, в Неделя оставяйте бебоците на бащите или бабите и се отдайте на удоволствия и глезене - идете на сауна, масаж, маникюр и педикюр, козметик и фризьор... Вечерта с приятелки посетете някой Пиано бар и пийте едно мартини с маслинка и за мен!!!...Защото нашия татко го няма и тези удоволствия за мен са лукс   Crazy
И после да ми се похвалите ей!  Grinning  Grinning  Grinning

# 21
  • Мнения: 953
Е,как,бе хора?Някой път не ви ле се е случвало,да ви се доспи на работното място,вечер като се приберете от работата да ви тежи главата и краката,да нямате сили да се мръднете от мястото си?На мен това взе да ми се случва напоследък доста често,но съгурно повредата е в моя телевизор ooooh!Чак ме досрамя,голяма баба съм явно Embarassed

в последно време ми се случваше много често и накрая изпуших.
в момента си търся нова работа.просто не ми издържаха силите да ходя на работа,да се прибера и да се заема с дом.си задължения.да не говоря,че ако не е сина ми ,сметките няма кой да ми плати,защото няма баби при нас,а ние сме на работа по цял ден. всичко си чака нас.но това в един момент дава отражение  и накрая - срив на нервната система.

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
И аз съм се скапала.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Тотално се чувствам уморена.
Все пак не се предавам,напук на всичко тътрейки се живея.

как прозвуча само

# 24
  • Мнения: 3 674
 Уморена?Не  Grinning Гледам  вся4ески да си  разнообразявам ежедневието си а и  в работата  няма скука,макар и да има понякога някой който се опитва да ти развали деня  Mr. Green но  това е неизбежно с професия в  която има6 контакт с много хора. А те са разли4ни....хората.Някои усмихнати...други не.
А и  приятелите около мен са съ6то супер  Heart EyesЗа сега не се 4увстам уморена от "живота" ...Кефи ме  животът ми  Peace

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 23:41 от roza66

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
...Кефи ме  животът ми  Peace

Защото не си тук  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 674
Незнам,може и да си права...макар 4е  си мисля 4е доста хора се кефят от живота си и в БГ.  GrinningПоне познавам доста такива Peace Поне си мисля 4е не е от средата където живее6..а си зависи от 4овека. Има хора които са в 4ужбина...но не се кефят...Зависи какво иска6 от живота,може би.... Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Незнам,може и да си права...макар 4е  си мисля 4е доста хора се кефят от живота си и в БГ.  GrinningПоне познавам доста такива Peace Поне си мисля 4е не е от средата където живее6..а си зависи от 4овека. Има хора които са в 4ужбина...но не се кефят...Зависи какво иска6 от живота,може би.... Flutter
...и в какъв период си все пак от живота си.Защото живота не е тъй праволинеен Wink

# 28
  • Мнения: 3 674
Незнам,може и да си права...макар 4е  си мисля 4е доста хора се кефят от живота си и в БГ.  GrinningПоне познавам доста такива Peace Поне си мисля 4е не е от средата където живее6..а си зависи от 4овека. Има хора които са в 4ужбина...но не се кефят...Зависи какво иска6 от живота,може би.... Flutter
...и в какъв период си все пак от живота си.Защото живота не е тъй праволинеен Wink

Е всеки  предполагам е имал периоди на умора и депресия... Wink Аз ли4но  говоря за последните 10 години от живота си...някак си не6атата набраха  голяма скорост и то в  насока  в която аз много желаех. Grinning Затова може би сега  се кефя  от живота Peace

# 29
  • Мнения: 234
От стреса в работата - си почивам с децата.
От умората покрай децата - релаксирам в работата.
Това е моето лекарство.
 smile3501 smile3501 smile3501
това е и моята рецепта

Общи условия

Активация на акаунт