Детски клуб Черепаха, гр. Варна???

  • 6 409
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
az zapisah moqta da6erq za septemvri za cql den.240 lv.+3.50 na den za hrana.pla6a se za 3 meseca napred.taksata vklu4va pedagogi4eskite uslugi,konsumativi,angliiski 2 v sedmicata,profilakti4en prgled na decata vseki mesec.naistina pome6eniqta ne sa golemi,no imam info 4e se grigat mnogo gobre.nadqvam se.

# 16
  • Мнения: 4 593
и аз се бях навила са черепаха, все се чудя защо са толкова малко частните градини и ясли никой не може да ми отговори
и сигурно заради това е такава цифромания- 240 ??? + 3.50 - за храна....... ooooh! че те детка кухня да им взимат по добре
че каква трябва да ми е заплатата че и  за 3ч- 150-180лв си е доста
та май ще се отказвам

# 17
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз се отказах поради тази причина, те за 1 ден искат да изкарат пари за заплатата на момичето дето ги гледа и дори няма подходящо образование предполагам.   newsm78

# 18
  • Мнения: 4 593
а освен малкият принц и тази има ли други частни детски градини във варна

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
а освен малкият принц и тази има ли други частни детски градини във варна

Тези се водят като клуб има частни детски градини, но не ги знам къде се намират. Някъде над 300лв. знам, че взимат (мои приятелки са си записвали децата).

# 20
  • Мнения: 33
4astna gradina"Zornica"ul.Voden35,tel.630-733.priemat deca,no nqmat leglova baza,zatova decata ne spqt i gi vodqt na obqd v stola na staroto MVR.270lv. taksa+3lv.na den za hrana.men opredeleno ne me ustroivase.4asten klub"Melita",no nqmam adres,nito telefon.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони ходи в "Мелита" в момента, много съм доволна. Около 180 лв. излиза месечно за всичко.

# 22
  • Мнения: 131
В Мелита това за цял ден с храната ли е? А имат ли легла?

# 23
  • Мнения: 33
a moje li nqkukav telefon na Melita i kade se namira .180lv.si enapravo evtino v sravnenie s drugite.kakvo vku4vat tezi 180lv?

# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
180лв. наистина не е зле, но е важно какво включва и дали е за цял ден или половин ден?

# 25
  • Мнения: 131
 Joy
А в Мелита колко големи деца приемат? За Зорница знам, че са за по-големи около 6 годишни. newsm78

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За цял ден е, храната е включена. Децата са 7-8 само такива мънички, около 3 год. Останалите са по-големи.

# 27
  • Мнения: 38
Би ли ми дала телефон на Мелита, може и на лични и евентуално къде се намира? Цената само за гледането ли е или и ги учат нещо?

# 28
  • Мнения: 636
Само Малкият принц е лицензирана частна градина. Не се лъжете с подобни глупости. Това си е живо обирджийство. Навремето бях решила да запиша детето в ABV- център. Ами оказа се, че те имат само 2 групи като на село. Това означава, че и като възраст децата в групата са всякакви. Което не е добре. Освен това и базата не е кой знае каква.

# 29
  • Мнения: 636
Само да допълня, че дори в Малкия принц работеше една позната , която няма педагогическо образование Confused
Представям си в другите частни градини какво е Tired
Замазват очите на родителите и скубят пари- това ми беше казала тя ooooh!
Единственото много хубаво нещо е малкият брой деца в групите Peace

Общи условия

Активация на акаунт