Защо наричате бившите си мъже донори?

  • 3 460
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
обикновенно липсата на добро възпитание се обяснява с липсата на родителско обгрижване...
та с токова обгрижване са се нагърбили майките в този форум САМИ... и повечето са сами не по своя вина...
и каси не е невъзпитана, просто й е писнало някой да размахва пръст и да й сочи грешките...както и на мен...
е, може да е малко "хулиганка", но така е още по-чаровна...( Hug , каси)

пишещите в този форум, са го превърнали в това, което е...т.е. те са домакини... и е невъзпитано да обиждаш домакините...

# 16
  • Мнения: 1 682
.................
Касиопея, нищо не оправдава липсата на добро възпитание от твоя страна, повярвай ми.
.................

Не оправдава пред кого, orchid? А и думите сами по себе си не са обидни, както и мръсни, съзнанието ги прави такива т.е. ако някой се е засегнал, вероятно има защо.

Аз не съм Касиопея, ма да питам, а тя да прощава, че я ползвам за повод: та ако е липса на възпитание, че е наречен донор някой, който явно в усилията си по отглеждането на едно дете не е стигнал особено по-далеч от донорството, какво възпитание е тогава да учавстваш в правенето на едно дете, а после изведнъж да се окаже, че...хм, бе не си имал предвид да ставаш баща? Аз тъй си питам, че току виж ми се изясни, все пак две деца имам, макар да не ползвам особено "донор", но пък и "баща" не ми се пречупва езика да употребя.



# 17
  • Мнения: 920
Не знам за другите , за мен е обидно. Вече зададох този въпрос - насила ли са натрапени или ги видяха за пръв път след зачеването. Обидата би била за мен, не за него.

# 18
  • Мнения: 1 732
Касиопея, нищо не оправдава липсата на добро възпитание от твоя страна, повярвай ми.

Що пък да и липсва на Каси възпитание?  Thinking
Щото си гледа сама детето ли? Или защото като е болен малкия по операции пак сама го води? Или пък когато си прави сметката тока ли да плати или памперси да купи?
Ми да, Касиопея, много си невъзпитана значи!
И да не си посмяла да тормозиш ДОНОРА с факти за здравословни, емоционални и финансови състояния!
А-ма-ха!  Crazy
А донора освен ДОНОР или ОСЕМЕНИТЕЛ не знам как да го нарека иначе!

# 19
  • Мнения: 2 863
Не знам за другите , за мен е обидно. Вече зададох този въпрос - насила ли са натрапени или ги видяха за пръв път след зачеването. Обидата би била за мен, не за него.
Ами ето точно за такъв стил на общуване с тука пишещите става въпрос, та благодаря ти за показаното и точно заради това Каси леко губи  търпение. Защото например тяхното бебе беше желано от бащата, правено целаносочено, обче той се сети някъде към 3-4 месец, че май не му се става баща. И не, не й е бил напатрапен, бил й е съпруг в продължение на 5 години!  
И честно, без да съм на нейно място истиснки ме вбесява подобно високомерие, но пък също от дългия си житейски опит, знам със сигурност, че няма начин да  си такъв безпардонен съдник и един ден да не ти се наложи да сърбаш, ако не същата, то подобна попара.
orchid ако не си го напарвила, отдели време да почетеш старите теми и сама ще си отговориш и изобщо не става въпрос дали форума   е демократично място или не, а става въпрос за това, че е  много лесно да влезнеш и  да размахваш неразбиращо пръст , но е много трудно да проявиш разбиране или да дадеш подкрепа. горе цитирания учстник във форума редовно го прави, въпрос на манталитет явно. На мен не ми пречи, това ми е отдавна зад гърба, но за тези, за които  е актуално  мисля, че  е силно дразнещо.

# 20
  • Мнения: 920
Баах, мама му, 5 год. да живееш с 1 човек и да не знаеш какво представлява.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 858
Имам 2ма близки познати - приятели, които не познават бащите си.
Еми не е хубаво. Ама хич, хич не е хубаво, хич...повече нямам какво да кажа.
Каси, бившия ми съпруг не познава майка си, бил е изоставен от нея на 9 месечна възраст, тропнат на баща му  Rolling Eyes
той как да я нарече,  :донор: не става  Thinking

а по въпроса: когато се развеждох моята майка ме попита как да казва на вече бившия ми съпруг, който много обича и винаги е гледала като дете ... тръгна да му казва "идиот" или нещо подобно .. даже не я изслушах
казах и, че няма да дам да се издума лоша дума за него и да си го нарича със името му както и до сега

така, че аз не съм от тия с "донор"-ите   Peace


много ли държите тук да пишат само самотни майки????
щото аз не и за това влизам рядко тук Tired

# 22
  • Мнения: 2 327
Баах, мама му, 5 год. да живееш с 1 човек и да не знаеш какво представлява.

И това да го каже пак разведена жена... Малко глупаво звучи. Явно ти си се оженила с явното съзнание, че ще се разведеш някой ден.


Аз имам друго питане, след като смятате донор за толкова обидно - как точно се нарича мъж, който не се интересува от детето си? Според мен баща не е точната дума. Виж на donna2 епитета е по-точен, ама пак ще кажете че е обиден...

# 23
  • Мнения: X
Не, Джали, знаеш, че дори и на мен темата за донора не ми е актуална .. вече...за съжаление....
Ама днеска ми е ден и понеже ми е малко паднало пердето та си викам що да не взема да им кажа на тези да си ходят кой откъде е.
Отдавна вече забелязвам в погледите "Ама тая каква е будала как се е дала на некъв глупак".
Ама не стига че съжаляват и злорадстват, ами пак ти грешиш, че си взел че раздаваш епитети.
Хубаво е човек да вижда хубавото в другите, а не нон-стоп да ги критикува и хули. Много дълго стана и твърде много внимание обърнахме на една дума.... Това, че са донори, е ясно - много от нашите бивши са само и единствено такива, но в резултат човек би трябвало да почувства само жал или съпричанстност към участниците във филма, а място за злост няма. Въпрос на човечност е.

# 24
  • Мнения: 1 732
Касиопея, нищо не оправдава липсата на добро възпитание от твоя страна, повярвай ми.

Що пък да и липсва на Каси възпитание?  Thinking
Щото си гледа сама детето ли? Или защото като е болен малкия по операции пак сама го води? Или пък когато си прави сметката тока ли да плати или памперси да купи?
Ми да, Касиопея, много си невъзпитана значи!
И да не си посмяла да тормозиш ДОНОРА с факти за здравословни, емоционални и финансови състояния!
А-ма-ха!  Crazy
А донора освен ДОНОР или ОСЕМЕНИТЕЛ не знам как да го нарека иначе!



Ти вързана ли беше, когато те осеменяваха?

Да. Вързана бях.С копринена кърпичка и белезници.
Много сте любезна, госпожо!

# 25
  • Мнения: X
Не Драгонице, не държиме.
Държиме ако обичат да не ни плюят.
А твоя случай е ясно , че е различен.
Тази тема си е наша - на тези, които сме си влачили сами коремите.
 Hug
Останалите - можем само да ви завиждаме.

# 26
  • Мнения: 2 956
Баах, мама му, 5 год. да живееш с 1 човек и да не знаеш какво представлява.
Айде нЕма нужда от подобни "заключения" баш тука ,а?  Stop
Може и 15г. да живееш с някой и пак да ти се случи...или за теб е невъзможно ???
И "вързана ли била"...ми всички сме били вързани-да. Защото има и такива дето - извинете за израза,ама- трескат и бегат като стане напечено...или ти не би могла да попаднеш на такъв? М? Всички ли ги познаваш по физиономията и по първата среща???

Забравих...моя не ми е бил мъж, не сме били съпрузи, да-донор ще го наричам примерно... нито е бил с мен повече от 2 седмици от бременността ми (докато още не знаехме)...и сега пребивава в съседния блок за известно време без да се обади и да иска да види детето поне(не е от София...) и аз какво да му кажа? Милоооо? Май по-бива,а?
 Stop

# 27
  • Мнения: X
И да- на тези  с отворените очи. Завиждаме ви.
Можем да заковем една тема в началото на страницата - в която да описваме колко точно как кога и къде завиждаме на семейните жени.
Така смятам ще оставите всичките ни останали теми на спокойствие.
Да отварям ли темата?

# 28
ама тук не всички са любовници...
и както джали каза - тук има толерантност ...
защото никой не знае какво ще му се случи утре... капиш?

# 29
  • Мнения: 2 863
Мда, ако гледаш сама децата си, значи вече не си съпруга, т.е само си била първа.... това обяснява донякъде тая злост по адрес на любовниците... ама що така и твоя брак не е  случил, ти не гледа ли като се омъжва?
А това, го копнах от предишни твои постинги в друг подфорум и показва, че имаш сериозни затруднения и с паметта:
"Била съм съпруга, била съм любовница.Ще ставам и тъща и свекърва, живот и здраве.
Щастлива жена съм аз.
".... във всеки случай хич, ама хич не оставяш впечатление за щастлив човек, в щастливите хора рядко има озлобление....та иди да си помислиш, ако искаш и  като се сетиш какъв ти е проблема сподели го с нас, ние не сме злопаметни, помагаме на всички Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт