Отговори
# 14 850
  • Мнения: 3 090
Обсъждахте ли, че единият сигнал срещу Калушев от 2022 е за детско порно и педофилия?
Как може институциите да не се задействат при такива тежки обвинения.

# 14 851
  • Мнения: 2 388
От показаните нови записи и едва доловими разговори не става ясно към кого са насочени средните пръсти, едва ли е към някого вътре, вероятно към това, което ги е "изморило" съвсем. Не ми се връзват ръце в молитвена поза, ритуали към Слънцето и средни пръсти от такъв типаж.

Към нас са били насочени средните пръсти, знаели са с какво ще ни изненадат камерите и какво предстои..

# 14 852
  • Стара Загора
  • Мнения: 604
Професионално и се позовават на данни от "24 часа"???
Моля ви, мислете!
  Вие пък не бързайте да се изказвате., преди да сте изслушали , може и да не гледате.
  Не са важни клиповете, а това , което ви разказва жената, която не е случайна.

# 14 853
  • Мнения: 5 949
Според мен средните пръсти не са към нас, а към гадното място.
Може би и затова го палят.

# 14 854
  • Мнения: 503
Обърни внимание на датата. Това е зимното слънцестоене. Копирам си отговора от няколко страници назад - "На 21,12,2025 когато е направен този запис, е зимното слънцестоене. Това което се вижда е Sun Salutation (Surya Namaskar) мантра за поздрав към слънцето и слънчевата енергия."
Обърнах внимание още като видях записите. Но проверих и позицията на слънцето. Пада се зад гърба им. Освен ако в тяхната религия трябва да застанат не с/у, а с гръб към слънцето? Затова реших, че е свързано с този, който пристига, независисмо дали е слязъл или още в е кемпера. Към него са с лице.

Според мен средните пръсти не са към нас, а към гадното място.
Може би и затова го палят.
Или въобще към "този" свят.

# 14 855
  • Мнения: 20 078
Live на Свободна Европа по темата почва, ако ви се гледа.

# 14 856
  • Мнения: 117
От фб на Bird:

Наш читател сигнализира за смущаващ детайл. На предоставените от МВР записи от камерата на паркинга на хижа #Петрохан се вижда следното:
- Николай Златков отпътува за София на 01.02.26 около 07:12 със сребрист пикап.
- Същият автомобил  се връща в хижата около 13:54 ч. Не се вижда кой слиза от него, но се вижда, че паркира на заден ход към гаража и след това оттам идват трима души и куче.
- Междувременно, кемперът с Ивайло Калушев и Александър Макулев отпътува в 10:16 ч. след сбогуването,  като Николай Златков не се качва на кемпера.
МВР трябва да ни изясни как Николай Златков е попаднал в кемпера, стигнал до връх Околчица.
- Ако Златков е пресрещнал кемпера с пикапа, то кое лице е докарало пикапа в базата в Петрохан в 13:54?
- Ако самият Златков е върнал пикапа в 13:54 ч. и се е придвижил впоследствие до кемпера, с какъв транспорт е станало това?
Маршрутът на пикапа може също да бъде проследен по камери, както е направено за кемпера, но такива детайли не са предоставени до момента.
Скрийншоти от видеото, публикувано от "24 часа" тук: https://www.youtube.com/watch?v=cxMdlAiUiQs

# 14 857
  • София
  • Мнения: 2 759
От Бърд, които не четат Бг мама, а трябва:

Наш читател сигнализира за смущаващ детайл. На предоставените от МВР записи от камерата на паркинга на хижа #Петрохан се вижда следното:
- Николай Златков отпътува за София на 01.02.26 около 07:12 със сребрист пикап.
- Същият автомобил  се връща в хижата около 13:54 ч. Не се вижда кой слиза от него, но се вижда, че паркира на заден ход към гаража и след това оттам идват трима души и куче.
- Междувременно, кемперът с Ивайло Калушев и Александър Макулев отпътува в 10:16 ч. след сбогуването,  като Николай Златков не се качва на кемпера.
МВР трябва да ни изясни как Николай Златков е попаднал в кемпера, стигнал до връх Околчица.
- Ако Златков е пресрещнал кемпера с пикапа, то кое лице е докарало пикапа в базата в Петрохан в 13:54?
- Ако самият Златков е върнал пикапа в 13:54 ч. и се е придвижил впоследствие до кемпера, с какъв транспорт е станало това?
Маршрутът на пикапа може също да бъде проследен по камери, както е направено за кемпера, но такива детайли не са предоставени до момента.
Скрийншоти от видеото, публикувано от "24 часа" тук: https://www.youtube.com/watch?v=cxMdlAiUiQs

# 14 858
  • Мнения: 4 158
Учудена съм, че разследващите не са чували за лятно и зимно слънцестоене, че се пробутва тази партенка с "поклоните". Или смятат матрИала за толкова елементарен, че ще поеме всичко, което се спуска. Четирима човека се кланят на кемпер...божке, не мога... 😵‍💫
Не разбирам и защо от всички възможни видеа от предни дни вмъкнати точно това измежду другите...

Е как за да докажат измисленото преклонение-както и на бариерата после. Simple Smile

Тия от Бърд -закъсняха Smile

# 14 859
  • София
  • Мнения: 1 872
  Вие пък не бързайте да се изказвате., преди да сте изслушали , може и да не гледате.
  Не са важни клиповете, а това , което ви разказва жената, която не е случайна.
Достатъчно чух от специалистката, но щом не прави разлика между агент на разузнаване и агент на контраразузнаване, това ми е достатъчно...

# 14 860
  • Мнения: 11 383
Да де-толкова класифицирана-нали са мъртви.И после се изправят и категорично ей така на пресконференцията вчера-"няма".Те това не го вЕрвам.А кой какво иска да си говори.
Аз пък не искам да имаме служби, които си разкриват оперативните източници. Не че депутатите нямат допуск, но утре някои от тях вече няма да са депутати, а службите си остават да работят...


В този случай източниците им са мъртви, ако е имало източници. И трябва да отговорят защо са държали чадър над такава група. Ако искат, в съвет на сигурност към президента или каквото там беше.

# 14 861
  • Мнения: 4 270
Само една вметка към всичко, което пишете. Онзи ден стана ясно, че момичетата май са две. Това показват показанията на жената на Деян, както и думите на Андреева. Някой написа, че след 40 и някоя си минута от интервюто с Андреева, се споменават две момичета.

# 14 862
  • Мнения: 1 831
Е, стига, де - "най-професионалното мнение" на експертката, на която водещият трябваше да прочете името, че да го научи.

Достатъчно чух от специалистката, но щом не прави разлика между агент на разузнаване и агент на контраразузнаване, това ми е достатъчно...

# 14 863
  • Мнения: 7 483
Само че слънцестоенето е било в 17 ч. Тия нещо много са подранили...
Те може и 5 часа да са се кланяли, няма как да разберем от няколко секунден запис. Яко отнесени са били. Но е смешно да се твърди, че се кланят на ИК, след като той дори не е там.

# 14 864
  • София
  • Мнения: 1 872
В този случай източниците им са мъртви, ако е имало източници. И трябва да отговорят защо са държали чадър над такава група. Ако искат, в съвет на сигурност към президента или каквото там беше.
Но обекта, по който са работили вероятно е жив и ще направи промени по сигурността. Елементарно е.

Общи условия

Активация на акаунт