Отговори
# 14 985
  • Мнения: 378
Не мога да изчета цялата тема, но ми се набива едно нещо на очи - Деян е казал на Ралица, че на 01.02 е виждал тримата от Петрохан. Това на записите не се вижда - той не се е качвал там, а единствено Ивай И Пламен слизат по обяд, явно за да вземат джипа, който Николай някъде е оставил. Ако Деян наистина ги е виждал, значи джипът е оставен при него. Ама тогава защо праща Ралица да търси Николай на морето?

# 14 986
  • Мнения: 7 656
И другото, което ми се губи...защо се самоубиват навън, а не вътре, така или иначе гори...Или...защо палят, след като ще се самоубиват и щестимата...Какво значение има какво ще се открие, след като тях вече няма да ги има и не могат да бъдат съдени за каквото и да било....
Никой не знае какви са правилата в религията им. Не е нещо утвърдено, за да се съди по него дали след смъртта трябва да изгорят или не. Каквото е казал Калушев, това са направили.

Според тибетската традиция мъртвите получават небесни погребения: Физическото тяло, което вече е само една празна черупка, се оставя на открито за животните, което отразява последен акт на щедрост и откъсване. (Това обяснява защо мъртвите тела пред хижа "Петрохан" са оставени на открито след като са подпалили земните си притежания и са умрели с радост.)

от тук
А, на Околчица ?

# 14 987
  • София
  • Мнения: 1 872
На пресконференцията уточниха за "16 оръжия". Това, което и тук писахме, че това са 16 позиции. Една от тях беше "заглушител".
Добре де, не съм се изразил правилно. Досега не съм чувал да се издават разрешителни за заглушител. Но като чух че фигурира в разрешителното, явно може. Но не съм чул да са открили заглушител.

# 14 988
  • Мнения: 925
Защото не е само свидетел. Ето сега били решили да искат да го екстрадират от Мексико, сетили се. Важен им бил за следствието.
А някой забелязва ли емблематичната дата, на която се случва убийството!?
Да, Петльовден.

# 14 989
  • Мнения: 20 078
Има ли някъде снимки на тая непревземаема ограда, която никой не би могъл да прескочи?

# 14 990
  • София
  • Мнения: 2 759
Не мога да изчета цялата тема, но ми се набива едно нещо на очи - Деян е казал на Ралица, че на 01.02 е виждал тримата от Петрохан. Това на записите не се вижда - той не се е качвал там, а единствено Ивай И Пламен слизат по обяд, явно за да вземат джипа, който Николай някъде е оставил. Ако Деян наистина ги е виждал, значи джипът е оставен при него. Ама тогава защо праща Ралица да търси Николай на морето?

Може Калушев да му е казал, че се връщат към Българи. Може и на момчетата да е казал същото.

# 14 991
  • софия
  • Мнения: 33 374
На пресконференцията уточниха за "16 оръжия". Това, което и тук писахме, че това са 16 позиции. Една от тях беше "заглушител".
Добре де, не съм се изразил правилно. Досега не съм чувал да се издават разрешителни за заглушител. Но като чух че фигурира в разрешителното, явно може. Но не съм чул да са открили заглушител.
Абе, ние още колко много неща не сме чули дори не подозираме.

# 14 992
  • Мнения: 1 718
- Деян е казал на Ралица, че на 01.02 е виждал тримата от Петрохан.

Кога й го е казал?

# 14 993
  • Мнения: 1 186
Бърд казаха ли кога ще ни кажат какво има на дивата!?

# 14 994
  • Мнения: 378
Не мога да изчета цялата тема, но ми се набива едно нещо на очи - Деян е казал на Ралица, че на 01.02 е виждал тримата от Петрохан. Това на записите не се вижда - той не се е качвал там, а единствено Ивай И Пламен слизат по обяд, явно за да вземат джипа, който Николай някъде е оставил. Ако Деян наистина ги е виждал, значи джипът е оставен при него. Ама тогава защо праща Ралица да търси Николай на морето?

Може Калушев да му е казал, че се връщат към Българи. Може и на момчетата да е казал същото.

Може, но не вярвам. Все щеше да каже на майка му, че е виждал и сина и.

На другия коментар от по-горе - казва и го, когато се чуват по телефона и и съобщава, че е намерил труповете. Тя изрично го е питала кога ги е виждал за последно и той и отговаря "вчера" и че всичко е било наред. И я праща на морето да търси Николай.

# 14 995
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Няма начин човек, който се обръща към кучето си  с "душичко" да го затвори за да изгори живо.
Каквито и "сектанти" да са били, ако са тръгнали да се самоубиват, ще изберат за "душичките" същата смърт като тяхната, не по-мъчителна.
И ми писна всичко абсурдно и нелогично, всяко съмнително или внушаващо "доказателство" да бъде оправдавано със секта, ритуали, болен мозък. Така на Калушев може да се пришият всички неразкрити убийства.
Благодаря на всички, които гледат и разказват кадрите, аз не мога да си го причиня. Толкова ми е мъчно за младежите, за близките им...за кучетата...Възрастните мъже, дори и да са убити, поне са изживели по-голямата част от живота си и то май точно така, както са искали.

# 14 996
  • Мнения: 12 887
За тунел говори бившата говорителка на НП. Казва, има такъв тунел, бетониран, висок 1,20 и широк 1,20 - 1,40 между България и Сърбия. Каза, че този тунел се намира близо до  КПП ( не каза кое, предполагам Калотина)  и през него превеждат определени мигранти, които не трябвало да минават отгоре,  а трябва да минават тайно границата.
Цялото събеседване е интересно, особено ако се абстрахирам нейни  явни политически пристрастия.

От 15:16 мин. за Петрохан, конкретно за тунела след 17: 30 мин.
https://www.youtube.com/watch?v=_BjoEtt4CRo
Цитат
ВОЕННАТА ПРОКУРАТУРА ТРЯБВА ДА РАЗСЛЕДВА ДАНС

Бившата говорителка на Националната полиция Нора Стоичкова смята, че в аферата "Петрохан" ДАНС е замесена и дължи отговор на един въпрос: Кои са нейните агенти на прикритие в хижата на ужасите?

# 14 997
  • Варна
  • Мнения: 20 231
Скрит текст:
И другото, което ми се губи...защо се самоубиват навън, а не вътре, така или иначе гори...Или...защо палят, след като ще се самоубиват и щестимата...Какво значение има какво ще се открие, след като тях вече няма да ги има и не могат да бъдат съдени за каквото и да било....
Никой не знае какви са правилата в религията им. Не е нещо утвърдено, за да се съди по него дали след смъртта трябва да изгорят или не. Каквото е казал Калушев, това са направили.

Според тибетската традиция мъртвите получават небесни погребения: Физическото тяло, което вече е само една празна черупка, се оставя на открито за животните, което отразява последен акт на щедрост и откъсване. (Това обяснява защо мъртвите тела пред хижа "Петрохан" са оставени на открито след като са подпалили земните си притежания и са умрели с радост.)

от тук
А, на Околчица ?
На Околчица са убийства и самоубийство.

# 14 998
  • Мнения: 1 186
Значи СА е права. Щях да ви казвам, че не е толкова луда, на колкото се прави.

# 14 999
  • София
  • Мнения: 10 729
Там са убити, ако ги беше изкарал навън е имало възможност да избягат. Ламата пък не е бил така щедър да си дари тялото на вълците.

Общи условия

Активация на акаунт