Преди и след... БГ-мамма

  • 2 570
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 416
Това е първият и единствен форум, в който пиша.

# 16
  • Мнения: 9 093
Регистрирана съм в all.bg, dir.bg, puls.bg. Това от 4 години насам...
В Дир почти не пиша, нещо не ми допада, в all писах преди, главно в медицинския форум. В пулс-а ми харесва, зашото има консултации от лекари и е полезен сайт и форум Simple Smile
Но второ нещо като бг-мамма просто няма. Тук съм от почти 3 години, при това редовно.
Този форум удовлетворява всички мои потребности Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 849
В който и форум да отида, започват да ме дразнят, защото никой е е така добре уреден като този.
Но най си харесвам Направи си сам и БГ-мама.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 743
Но най си харесвам Направи си сам и БГ-мама.
Оооо  ooooh!, бях го забравила този - регната съм, даже имам една тема  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 723
Само тук, отде да намеря време и за други???!!!  ooooh!

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам регистрация във всички бебешки форуми. Бебетата ми обаче пораснаха, а тук пишат не само майки на бебета. И сега вися само тук.

# 21
  • Мнения: 1 517
Интернет в къщи имам от година и нещо. Пръв и единствен форум за сега. Време нямя за повече. Иначе съм регистрирана в много сайтове.

# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
принципно не обичам много да пиша и да чета форуми, ама това беше преди да открия този форум. Grinning  пиша и следя от 1-2 години още 2 форума, но те са специализирани (за 1 игра става въпрос Simple Smile ) а от 2-3 месеца постоянно следя и този.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
За момента само тук.
Бях се регистрирала в един бебешки форум, но нещо не ми хареса и не пиша вече в него. Naughty

# 24
  • Мнения: 677
Аз съм и в един немски форум.
Под вънкашност друга и със име ново.

Аз имам рег в един форум, в който Лиска е мод  Grinning

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аууу, Сопранов, този го бях забравила  ooooh!

# 26
  • Мнения: 14 133
Имам регистрации и в Дир-а и в Биберона. Най-много пиша тук. bowuu 

# 27
  • Мнения: 4 473
Аз съм и в един немски форум.
Под вънкашност друга и със име ново.

Аз имам рег в един форум, в който Лиска е мод  Grinning

И обратното. Whistling

В още 2 форума имам регистрация, но влизам там много рядко.

# 28
  • Мнения: 4 555
Аз май съм ветеран. Пиша по форуми от миналото хилядолетие още ooooh! Общо съм писала в около 15 форума, в момента наглеждам... я да видим...7.
В някои от тях съм администратор, в други прост мод Simple Smile, а в трети най-обикновен юзър.
Този тук ми е най-несвойвствен и никой от познатите ми не знае, че пиша тук  Embarassed  Но пък напоследък доста се застоявам Thinking

# 29
  • Мнения: 505
имам регистрации и в други форуми..но основно ПИША тук, в другите само чета... когато ми остава време за форум де....  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт