iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки, храни и козметика - 139

  • 36 768
  • 736
  •   2
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 38 776
Здравейте,
Скрит текст:
може ли препоръка за Глюкозамин, Хондроитин и МСМ

Благодаря предварително на всички.
Здравей!
В момента този продукт, Глюкозамин формула, е на изгодна цена и е много добро кач-во:
https://bg.iherb.com/pr/nutrabio-glucosamine-chondroitin-msm-120-capsules/123386
сравнено с този:
https://bg.iherb.com/pr/jarrow-formulas-glucosamine-chondroitin- … 20-capsules/40604 - също много добро кач-во
освен,ако не искаш да пуснеш по-малка поръчка (под 90€)и този опаковка, може да ти излезе по-изгодно
https://bg.iherb.com/pr/jarrow-formulas-glucosamine-chondroitin- … 40-capsules/16793
- приема се на гладно, с вода, час преди хранене
- дневната доза, на 2-3 приема, за да се усвои максимално ... и да не дразни стомаха

Здравейте!
Денис, похвалиха ми серумите на този бранд...
Скрит текст:
https://bg.iherb.com/c/advanced-clinicals
Дали имаш наблюдения?
Трябва ми нещо за белези и петна от акне.
Здравей!
Марката е добра, предлага и хубави продукти.


Денис, удачен ли е прием на калций без да са правени изследвания? Има ли някаква минимална доза, която не би навредила или по-добре да не рискувам? Благодаря!
Зависи кой и за какво ще го приема, но най-общо, е желателно да се потърси лекарско мнение и да се провери за дефицити на витамини и минерали.

iHerb® Код:  YUL919
- въвежда се след друг код

Последна редакция: ср, 20 май 2026, 08:09 от denis©

# 541
# 542
  • Berlin
  • Мнения: 13 724
Няма осезаем вкус на риба, може да се усети мноооого лек дъх, ако се търси. Така го усещам аз, но аз го пия и в кафе, което предполагам малко замаскира. Като изключим това, си е добър продукт на добра цена (и често в промоции).

Моят код - DCN033

# 543
  • Мнения: 714
Аз също пия колагена на Gold nutrition  и няма никакъв вкус, в сравнение с този на  Zint. Аз го пия разтворен във вода само, така че щях да усетя.

# 544
  • Мнения: 131
denis, моля те да ми препоръчаш добавка за намаляне на лошия холестерол. Пия витамин Д, рибено масло, масло от чесън. Приемам и
    предожения за изпробвани добавки от съфорумките

# 545
  • Мнения: 60
здавей Денис,
казват, че магнезий глицинат помага при мигрена, 400 мг вечер преди сън
обаче глицината съдържал 10-15% елементарен магнезий, т.е. в тези 400 мг глицинат имаме 40-60 мг ел. магнезий
и аз сега се обърках, как да си избера този магнезий глицинат, кое да гледам на опаковката: колко мг е глицината?

# 546
  • София
  • Мнения: 38 776
здавей Денис,
казват, че магнезий глицинат
Скрит текст:
помага при мигрена, 400 мг вечер преди сън
обаче глицината съдържал 10-15% елементарен магнезий, т.е. в тези 400 мг глицинат имаме 40-60 мг ел. магнезий
и аз сега се обърках, как да си избера този магнезий глицинат, кое да гледам на опаковката: колко мг е глицината?
Здравей!
Гледаш колко е магнезият.

напр. тук е посочено, че в 2 табл. има 200мг магнезий от 2000мг магнезиев бисглицинат.
Ако ти трябва 400мг магнезий, трябва да приемаш 4 табл.
В 1000мг Мг. бисглицинат има 100мг Магнезий и 900мг. Глицинат.
Магнезият е малко, но е с голяма бионаличност, т.е. усвоява се добре.

# 547
  • Където е сърцето
  • Мнения: 421
https://bg.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-hydrolyzed-col … ource=chatgpt.com
Този колаген дали е хубав за стави. Нещо се обаждат някакви части на тялото като пета, нагоре сухожилие, едното рамо. Вече съм на 50 и почвам да си мисля, че е от възрастта.

# 548
  • Мнения: 145
Здравейте, днес правя поръчка но за първи път виждам това като метод на доставка:
Не разбирам така с кой куриер ще дойде пратката?




И при мен е същото - не ми даде опция за избор . В имейла , с който ме уведомяват , че iherb е изпратил поръчката , посочват Български пощи ,  което за мен не е окей , защото като пристигат пратките си ги пренасочвах до офис на Спиди . Сега как ще я  пренасоча и получа ?

Код за отстъпка HZW6006

# 549
  • Мнения: 2 561
Няма нужда да пренасочват пратки. Избирам Спиди за доставчик, давам за адрес, адреса на офиса на Спиди и пратката отива в офис. Този номер го научих тук и вече всички пратки ги получавам така.
Ще е много неприятно, ако няма опция Спиди.

Код: QVM273

# 550
  • Berlin
  • Мнения: 13 724
А сега как ще изберете Спиди, след като сайтът не дава избор?

# 551
  • Мнения: 457
Здравейте, днес правя поръчка но за първи път виждам това като метод на доставка:
Не разбирам така с кой куриер ще дойде пратката?

И при мен е същото - не ми даде опция за избор . В имейла , с който ме уведомяват , че iherb е изпратил поръчката , посочват Български пощи ,  което за мен не е окей
И при мен го дава така. Това е някаква нова простотия. Явно вече не можеш да си избереш точно определен доставчик. Ихерб ще си харесва сам доставчика между Спиди и Български пощи, който те си изберат, така го разбирам аз съобщението. Това е много лошо. Аз досега посочвах като адрес за доставка адреса на офиса на Спиди до нас и така пратката ми идваше директно до офиса на Спиди който ми е удобен. А сега ако пратката пристигне с Български пощи, те как ще ми доставят пратката след като адреса за доставка е офис на Спиди? Голяма простотия направиха от иХерб, да не можеш да си избираш сам доставчика.
Аз пуснах преди малко една пратка, като за адрес посочих офиса на Спиди. Сега остава да се моля пратката ми да пристигне със Спиди, защото ако пристигне с Български пощи не знам как ще я доставят, едва ли ще  я оставят в офиса на Спиди

# 552
  • Мнения: 988
Здравейте. Някой може ли да сподели препоръча за вечерна иглика и дозировка за шест месеца след раждане? В момента приключих с кърменето, приключих с кратък курс д0стинеХ, но имам чувството, че хормоните ми са като горски пожар. Цикъла ми отдавна се върна, но точно в момента пмс-а е рекордно зле.

В този ред на мисли приветствам и други препоръки за добавки, които спомагат хормонално уравновесяване и стимулиране на премахване на излишното тегло.

Пия магнезиев глицинат, изследванията не показват дефицити, потвърдено от лекар.

Благодаря предварително. ❤

# 553
  • София
  • Мнения: 38 776

валидни до  27 май - 20:00 ч. н. вр.





# 554
  • Мнения: 8 496
Скрит текст:
Здравейте, днес правя поръчка но за първи път виждам това като метод на доставка:
Не разбирам така с кой куриер ще дойде пратката?

И при мен е същото - не ми даде опция за избор . В имейла , с който ме уведомяват , че iherb е изпратил поръчката , посочват Български пощи ,  което за мен не е окей
И при мен го дава така. Това е някаква нова простотия. Явно вече не можеш да си избереш точно определен доставчик. Ихерб ще си харесва сам доставчика между Спиди и Български пощи, който те си изберат, така го разбирам аз съобщението. Това е много лошо. Аз досега посочвах като адрес за доставка адреса на офиса на Спиди до нас и така пратката ми идваше директно до офиса на Спиди който ми е удобен. А сега ако пратката пристигне с Български пощи, те как ще ми доставят пратката след като адреса за доставка е офис на Спиди? Голяма простотия направиха от иХерб, да не можеш да си избираш сам доставчика.
Аз пуснах преди малко една пратка, като за адрес посочих офиса на Спиди. Сега остава да се моля пратката ми да пристигне със Спиди, защото ако пристигне с Български пощи не знам как ще я доставят, едва ли ще  я оставят в офиса на Спиди
Аз силно се съмнявам Български пощи да доставят до адрес. Пратките се оставят в пощенския клон, който е за адреса, а ти получаваш смс, за да отидеш да си я вземеш. И добре, че не минават митница в България, защото БГ пощи обичат да те таксуват и за митническо представителство.

Общи условия

Активация на акаунт