Да поговорим за Успешните диети и методи з

  • 1 764
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
аз от 2 месеца съм на Дюкан, резултата е от 60 кг сега съм 53 (-7 кг), но честно казано си похапвам, ако огранича храната резултата можеше да е доста по-добър Искам да сваля още 3-4 кг за морето т е да стана около 48-49 кг но това ще е доста трудно защото аз винаги съм си била 52-53 кг а съм висока 1,60, но имам ище 1 месец до морето и мисля че ще  постигна целта която съм си набелязала Успех на всички диетуващи  Hug

# 16
  • Мнения: 184
от всички диети които съм пробвала успях да издържа докрай само една - зелевата. свалих 5 кг. и ги задържах

обаче като опитах втори път свалих само 1

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз също със зелевата супа за 5 дни свалих 3 кг и ги задържах. Сега отново съм на супата, но да видим. Днес ми е 3-ти ден и съм минус 1.5-2кг.  Peace

# 18
  • Мнения: 331
И глад му е майката (чай и плодове). Всяка друга диета изпробвана от мен май ми служи само за задържане на кг.

# 19
  • Мнения: 3 453
Моята диета е точковата.За две седмици с прегрешенията -3кг.От този понеделник не греша и съм още - 1кг до сега.Преди време моя приятелка я спазваше и за 26 дни смъкна 8кг.

# 20
  • Мнения: 7 418
сутрин на гладно -топла вода с лимон и мед,след около час кафе
около 10 -ябълка
обяд повечето случаи пропуснат или някакъв сандвич
около 17 часа -плодов сок или горещ шоколад
вечер/20 часа/-каквото набързо успея да приготвя за хапване

всяка сутрин между водата и кафето -  фитнес т.е. оправям къщата и подготвям  децата
три дни в седмицата тенис
с тази диета не отслабвам ,но не и пълнея
за статистиката 158/48-49 вече  10години
    ТОВА Е!
    Няма смисъл от никакви диети,според мен.Начин на хранене трябва да е винаги,като за слаба жена.
    С режим ,горе-долу напомняш горе -цитирания,успявам да запазя своите килограми.
     174 см/55-54кг   Simple Smile

# 21
  • Мнения: 9 094
Извинете, но това на Бел си е глад - то нищо не ядеш реално...през деня сес ъбират главно въглехидрати, от сока и сандвича... Rolling Eyes
Но явно й понася...аз лично нищо здравословно не виждам в това.

# 22
  • Мнения: 550
от всички диети които съм пробвала успях да издържа докрай само една - зелевата. свалих 5 кг. и ги задържах

обаче като опитах втори път свалих само 1
и аз така, първия път я направих две седмици с една почивка между тях и свалих общо около 7 кг, които вече една година след това не съм качила, но скоро като я правих свалих само 1-2 кила които бях качила покрай коледните празници

# 23
  • Мнения: 172
Първите 10 ги свалих с НВД за една година.
Вторите 10 ги свалих с Майкъл Търмънд и след това 5 дена плодове и чай + захранване. Това за общо 1 месец.
От втория вариант съм по-доволна, защото е по-бързо и по-здравословно. Вече 7 месеца си пазя постигнатите резултати като не прекалявам с тестени и сладки изделия, пия много вода и китайски чай.

# 24
  • Мнения: 7 418
Извинете, но това на Бел си е глад - то нищо не ядеш реално...през деня сес ъбират главно въглехидрати, от сока и сандвича... Rolling Eyes
Но явно й понася...аз лично нищо здравословно не виждам в това.
   Права си за въглехидратите,но те и се изгарят най-лесно през деня(с нейната програма).Вечер,ако си хапва по-пълноценна храна.....направо си е супер! Grinning

# 25
  • Мнения: 1 241
Вторите 10 ги свалих с Майкъл Търмънд и след това 5 дена плодове и чай + захранване. Това за общо 1 месец.
как така общо месец newsm78
М.Търмънд-6 дни
плодове и чай-5 дни
захранването 19 дни ли?


Общи условия

Активация на акаунт