"...... малка кола идеална за жена"

  • 11 420
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 467
Не. Мъж ми има малка - голф, да си ходи на работа. Аз съм тежкотоварна +дете, количка, памперси, дрехи, багажи, заек... Махнахме комби и сега търсим ван  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 861
Моята е малка VW поло. С четири врати е и децата се събират, ама верно има място само за едното колело. Мъжът ми има ван, ама той пък много си пази колата да не му я изцапат. Нямам нищо против да я заменя за по-голяма, ама трябва да усъвършенствам паркирането  Mr. Green

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имаш предви такава смрад (или смърт) ли?  Rolling Eyes

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Купих си малка, даже само с две врати (писах скоро в темата за колите точно каква). Винаги съм искала малка кола. Идеална ми е в софийската блъсканица.
Децата, колелета/ролери/камиончета/моторчета се возят от колата на мъжа ми. Ако се наложи - столчетата се местят в моята кола.

# 19
  • Мнения: 967
За градска кола малката кола е перфектна, а като прибавим, че малките коли по принцип са по-икономични от големите отговорът ми е: ДА  Peace

# 20
  • Мнения: 278
За малка имах пари. Сега като спеся още малко и продам старата и добавя тъкмо за по-голяма. Иначе се учих на голяма, спортна, ретро, но тати я продаде.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ама, разбира се, че малка предпочитам. Ако можех, щях да се движа с компактна летяща чиния и да паркирам по таваните на колите. И щях да нося само себе си.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Колко малка? Защото Смарт не е еднакво малка с Корса...А Корса бих карала.

# 23
  • Мнения: 7 837
Имаш предви такава смрад (или смърт) ли?  Rolling Eyes

 Laughing

Готвят им премиера в Щатите през 2008. Очакванията им са за поне 200 000 продажби, главно из мегаполисите.
На премиерата на "Шифърът на Леонардо", половината зала прихна да се смее при вида на колата  Grinning

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Искам Смарт, само за да мога да я паркирам между колчетата, които тиквениците от общината сложиха пред блока.  Laughing

Сериозно - чак толкова малка не. Корса и аз бих карала с удоволствие. Моята е по средата, нито малка, нито голяма. Тамън ми е.  Laughing

# 25
  • Мнения: 5 228
Това, че жените предпочитат малките коли, е поредният мит, измислен от мъжете. Карала съм малки, големи и още по-големи автомобили и хич не предпочитам малките. Не предпочитам и "кораби", с които не можеш да завиеш като човек. Средно положение.

# 26
  • Мнения: 6 909
Аз ИСКАМ малка кола  Mr. Green Не само, че бих.
Ма не съм изкарала книжката още Hug и пари нямам...
Ето моите избори:
VW New Beetle
Nissan Micra
Kia Picanto
И аз харесвам малките коли. Всички гореизброени бих ги карала + тези:
Toyota Yaris
Citroen C3
Peugeit 207
Renault Clio

# 27
  • Мнения: 5 468
Бих. Само да не е полско фиатче или трабант.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320
Грандоманка съм, колко по-голяма, толкова повече ми харесва.

# 29
  • Мнения: 6 029
ако е за мен - да, но не и за цялото фемили!

Общи условия

Активация на акаунт