Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 994 381
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 38
Не е мой лафа, ама бях там и го чух.
Съсед:
- Христос Воскресе!
Приятелката:
- Мерси, подобно!
 hahaha hahaha hahaha


хах а на мен като ми го казаха за пурви път,което беше като малка отговорих "Ами знам,че воскресе" и жената  Shocked

# 1 126
  • Мнения: 4 586

Ирина Славова, сложи си тая снимка в аватара,
ако искаш. Има ограничения в размерите, фиксирани в правилата.

# 1 127
  • Мнения: 3 736
Ок, съжалявам.

# 1 128
  • Мнения: 30
хахах сега се сещам за един случай от преди години.имам по-малък брат (с 3 години разлика сме) и ходихме в едно училище.в неговия клас имаше едно момче,което страшно много харесвах,но (понеже съм си срамежлива) той не знаеше за това.на 8-ми март ги срещам 2-мата с брат ми и въпросното момче ме поздравява "честит осми март!" и аз му отговарям "мерси и на теб"  Embarassed Embarassed Embarassed умрях от срам...опитах се да замажа гафа,но стана още по-зле.сега сме само приятели и той още го помни този случай  Embarassed

# 1 129
  • Мнения: 1 324
На вилата сме. Необичайно топъл за сезона ден. Майка ми: „Да ти дам панталонки с къс ръкав?”

С приятелки коментираме набързо разобличената лъжа на една позната. Мъдро заключих: „Мда, на лисиците краката са къси.”

Преди много години на един летен лагер се опитвам да замажа кошмарното поведение на съученичка пред  другаря учител: „Ами тя си е такава... малко необуздогана...”

Преди време позната разправя нейна конфузна случка. Среща тя познат, дистрибутор на козметика, който точно в този момент разтоварвал стока от буса си в един магазин. „Дай нещо за пъпки!”- помолила тя, тъй като има такъв проблем. Човекът се качил в буса и след малко се връща с интимен измиващ гел в ръце. Чул бил „Дай нещо за п....”  Embarassed

В мола след дълго обикаляне на детските магазини и изтощителни опити да озаптим зверчето да мери обувки, най-после влизаме в HotSpot. Отдалече видях едни страхотни обувки на платформа, каквито си търся от сто години. Моят номер винаги първи свършва и с надежда се обръщам към продавача: „Моля ви, кажете, че имате 28-ми номер от тези!”. Той с недоумение, но все пак с възпитан тон ми отговаря:”Не, нямаме.” А аз:”Ееех, пак нямам късмет!”

# 1 130
  • Мнения: 1 324
С мъжа ми и една приятелка бяхме в едно заведение веднъж и аз решавам да изпия едно мляко с какао, при което се изцепвам пред сервитьора: "За мен едно млекценце с какаонценце....."  #Crazy Просто исках да кажа мляко с умалителната му форма (млекце) без и аз да знам защо... При което сервитьора не знам как не прихна...  Joy

Мъжът ми иска да поръча кюфтенца от тиквички: „ И едни тиквиничкичкени кюфтенца, моля.” 

А веднъж се чудел какво да си поръча, Фанта или Спрайт, и като дошъл сервитьорът казал: „Една Спранта.”

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 14:59 от letsgo

# 1 131
  • Мнения: 161
С мъжа ми и една приятелка бяхме в едно заведение веднъж и аз решавам да изпия едно мляко с какао, при което се изцепвам пред сервитьора: "За мен едно млекценце с какаонценце....."  #Crazy Просто исках да кажа мляко с умалителната му форма (млекце) без и аз да знам защо... При което сервитьора не знам как не прихна...  Joy

Мъжът ми иска да поръча кюфтенца от тиквички: „ И едни тиквиничкичкени кюфтенца, моля.” 

А веднъж се чудел какво да си поръча, Фанта или Спрайт, и като дошъл сервитьорът казал: „Една Спранта.”

 Laughing  Това ме разби....


Аз пък в едно заведение си поръчах "Како с млекало".... Blush
/мляко с какао/  Sick

# 1 132
  • Мнения: 1 324
Пак добре като не си поръчала клекало!  Joy

# 1 133
  • Мнения: 164
С приятелка и бебетата се отбиваме в магазина аз влизам ,а тя ме чака с бебетата и количките пред магазина. Купувам едно пюре за бебе и продавачката понечва да ми го сложи в чантичка, а аз:"Не не -аз ще си го сложа от зад /имах предвид багажника на количката/..... :oops

# 1 134
  • Мнения: 36
Днес пред лекарския кабинет с една друга бременна(в 6ти месец). Аз:
- Какво ще е бебто?
- Ааа, не знам още, на мен това ще ми е трето-четвърто...

# 1 135
  • Мнения: 1 745
Ох,голям смях! Joy Прочетох само тази страница и ще споделя,пък после ще прочета още! Peace
Малката преди известно време се научи да казва на боклука "буку"!И аз,за да демонстрираме на татко й,й казвам:Кажи на тати боклук!  Laughing
Също така на въпрос Какво правя?,отговарям Добре съм! Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 22:49 от pebs

# 1 136
  • Мнения: 161
Ох,голям смях! Joy Прочетох само тази страница и ще споделя,пък после ще прочета още! Peace
Малката преди известно време се научи да казва на боклука "буку"!И аз,за да демонстрираме на татко й,й казвам:Кажи на тати боклук!  Laughing
Също така на въпрос Какво правя?,съм отговарям Добре съм! Mr. Green


И аз съм така. Не знам какъв е тоя мой навик, но всеки път като ме питат: "Какво правиш?" оговарям :"Ами добре съм."  Blush Crazy

# 1 137
  • Мнения: 1 745
Мама Сладурана ,не знам и аз,ама на мен ми се е случвало и обратното!На въпрос от моя страна "Как си?",са ми отговаряли "Нищо" ! LaughingИ после,за да замаскират,добавят "Добре съм"! hahaha

# 1 138
  • Мнения: 0
С приятелка и бебетата се отбиваме в магазина аз влизам ,а тя ме чака с бебетата и количките пред магазина. Купувам едно пюре за бебе и продавачката понечва да ми го сложи в чантичка, а аз:"Не не -аз ще си го сложа от зад /имах предвид багажника на количката/..... :oops

Laughing и аз имах подобна случка скоро..с приятеля ми работим на едно и също място и отивам аз да си взимам кафе,та решавам да взема и на него,обаче мислейки си че той си е в задната стая отивам и му го нося там.Него обаче го нямаше там и в момента в който го виждам му съобщавам най- спокойно "Сложих ти кафето отзад" и колегата ни като се разсмя,ама аз си подминавам,решила че е видял нещо смешно..и се осещам чак след работа като моя ме пита "Е добре де,как можа да ме нацепиш така" hahaha hahaha hahaha

# 1 139
  • Мнения: 43
Звъни телефона в диспечерната на ватогарата.Един от шофьорите (прякора му е ПОЩАТА) вдига слушалката тъй като диспечерката я нямаше в тоя момент и казва"Да моля"  "автогарата ли е"-пита някаква жена,а той отговаря  "Не пощата е" и затваря телефона.След  като затвори телефона вика лелеееееееее аз какво направих сега.Голям смях падна Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт