Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 984 649
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 5 610
  • София
  • Мнения: 5 960
Току- що се обадих на един клиент по телефона. Клиентът се казва Светозар, но моя милост не знам защо така се обърка ... Нарекох човека СветоФар. Flushed Laughing За щастие той или не усети лапсуса, или беше твърде възпитан, но не реагира. Е, то и аз вднага се извиних и повторих името правилно.
Клиентът купи ли каквото е нужно там или прие ли услугата която предлагате?  По това ще познаете дали е обиден. Grinning

# 5 611
  • София
  • Мнения: 9 561
Току- що се обадих на един клиент по телефона. Клиентът се казва Светозар, но моя милост не знам защо така се обърка ... Нарекох човека СветоФар. Flushed Laughing За щастие той или не усети лапсуса, или беше твърде възпитан, но не реагира. Е, то и аз вднага се извиних и повторих името правилно.
Клиентът купи ли каквото е нужно там или прие ли услугата която предлагате?  По това ще познаете дали е обиден. Grinning

Просто му припомних, че трябва да дойде за едни документи. Човекът културно благодари и пожела приятен ден. Със сигурност не демонстрира обида. Може би е разбрал, че е случайна грешка, или пък изобщо не се е усетил как го прекръстих.

# 5 612
  • София
  • Мнения: 8 122
А може и да не си първата, която го нарича така Simple Smile

# 5 613
  • София
  • Мнения: 9 561
А може и да не си първата, която го нарича така Simple Smile

Да. Горкият! Нищо чудно дори в училище да са го бъзикали.

# 5 614
  • София
  • Мнения: 5 960
Щерка ми имат дете в класа Атанас, като децата го бъзикат и го наричат Ананас. Все й правя бележка да не го нарича така ( поне дъщеря ми) ... но като трябва да кажа нещо за него , дори на мен ми е нужно време да се замисля за да кажа Атанас , а не другото. До степен че ми е неприятно от самата себе си, познавам майката и ги срещаме понякога с момчето , ще взема и аз да се изтърва пред тях, или щерката ми да се изпусне, ще умра от срам , сигурно детето страда и т.н.... Ужас са тези нарицателни....

# 5 615
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Като майка на Атанас, на мен ще ми е забавно, ако стане такова объркване. Не бих приела ситуацията като обидна. Но пък вкъщи децата по принцип си отнасят сериозен родителски бъзик  и са свикнали да си правим майтап с всичко.

# 5 616
  • Мнения: 31 774
Току- що се обадих на един клиент по телефона. Клиентът се казва Светозар, но моя милост не знам защо така се обърка ... Нарекох човека СветоФар. Flushed Laughing За щастие той или не усети лапсуса, или беше твърде възпитан, но не реагира. Е, то и аз вднага се извиних и повторих името правилно.

Не мога да спра да се смея  Joy Joy Joy

# 5 617
  • Мнения: 1 505
Току- що се обадих на един клиент по телефона. Клиентът се казва Светозар, но моя милост не знам защо така се обърка ... Нарекох човека СветоФар. Flushed Laughing За щастие той или не усети лапсуса, или беше твърде възпитан, но не реагира. Е, то и аз вднага се извиних и повторих името правилно.

Не мога да спра да се смея  Joy Joy Joy

И аз,има риск събудя децата.

# 5 618
  • София
  • Мнения: 22 967
Исках да кажа нещо от сорта "Да не  извъртаме истината", но се получи " Да не лъжем истината". Grinning

# 5 619
  • Мнения: 1 505
Извън темата но да го напиша.
Явно е,че около децата грамовете мозък съвсем са ми се изпарили,та тази вечер почти си набутах грейката в хладилника.
Така е като мисля за много неща...

Само си го представете...

# 5 620
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Извън темата но да го напиша.
Явно е,че около децата грамовете мозък съвсем са ми се изпарили,та тази вечер почти си набутах грейката в хладилника.
Така е като мисля за много неща...

Само си го представете...

Изповядай се в темата за муните в Клюкарника. Ще откриеш много сродни души там. Дет` му се вика - не си сама.

# 5 621
  • Мнения: 9 879
Хаха това в голям хит - името на човека

# 5 622
  • Мнения: 1 565
Аз пък днес исках да кажа на дъщеря ми, че нещо се е получило по идеален начин, и да кажа че "с един куршум два заека", а казах "с един заек два куршума".

После я изпращам да занесе нещо на баба си - все едно е червената шапчица. И понеже и двете и ръце са заети реших да ѝ помогна, като отворя поне вратата на асансьора. Отваряйки я виждам, че има човек вътре, а и нещо я още напътствам и вмвсто да кажа на жената вътре "здравейте", казах направо "чао".  Нали изпращам малката, та се обърках здравей ли да казвам, друго ли... Явно днес не ми е ден за мислене, а съм уговорила среща с приятелка на по кафе и друга трябва да чуя по скайпа. Дано и тогава не почна да ръся бисери, че и с двете искам всичко да мине леко, че едната направо повече от 10 г. не съм я виждала.

# 5 623
  • Мнения: 5 820
Исках да кажа нещо от сорта "Да не  извъртаме истината", но се получи " Да не лъжем истината". Grinning


     Хахахаха много добре е това. Ще си го запиша някъде този лапсус.

# 5 624
  • Мнения: 31 774
Аз пък днес исках да кажа на дъщеря ми, че нещо се е получило по идеален начин, и да кажа че "с един куршум два заека", а казах "с един заек два куршума".

После я изпращам да занесе нещо на баба си - все едно е червената шапчица. И понеже и двете и ръце са заети реших да ѝ помогна, като отворя поне вратата на асансьора. Отваряйки я виждам, че има човек вътре, а и нещо я още напътствам и вмвсто да кажа на жената вътре "здравейте", казах направо "чао".  Нали изпращам малката, та се обърках здравей ли да казвам, друго ли... Явно днес не ми е ден за мислене, а съм уговорила среща с приятелка на по кафе и друга трябва да чуя по скайпа. Дано и тогава не почна да ръся бисери, че и с двете искам всичко да мине леко, че едната направо повече от 10 г. не съм я виждала.

Казваш, че си от Италия и готово  Joy

Общи условия

Активация на акаунт