Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 984 628
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 5 655
  • Мнения: 14 081
Като студентка преименувах един доцент. Той е Григор Василев, аз в студентската книжка съм го написала Васил Григоров. Добре, че първо асистентката му видя и ме накара да го оправя с думите: "поправи го, че ако го види как ще се обиди...". Тактична беше жената.

# 5 656
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Днес съм в много сериозна и важна сслужебна среща, която се води на английски. В дадения момент коментираме за какво ще говорим на срещата през декември и как аз ще събера темите за обсъждане малко по късно. Нещо обаче ми прищрака, защото в крайна сметка вместо да кажа "I'll chase you for the December meeting" ( ще ви потърся за деквмврийската среща) с най сериозния си тон заявявам "I'll chase you for the December weekend!". Всички озбухнаха в смях Grinning

# 5 657
  • Мнения: 1 775
В училище имахме учителка, която се казваше Милица Янева или Яница Милева, и тогава не можех да я запомня и винаги я бърках, и сега след доста години пак не съм сигурна как се казваше...

# 5 658
  • Мнения: 516
И аз имах една Младенка Цветанова или Цветанка Младенова и все го бърках. Joy

В училище имахме учителка, която се казваше Милица Янева или Яница Милева, и тогава не можех да я запомня и винаги я бърках, и сега след доста години пак не съм сигурна как се казваше...

# 5 659
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моят класен беше Иво Николов, но първата година в гимназията по някаква причина го бях запомнила със съвсем друго име, и упорито се опитвах да го прекръстя. Не помня вече какво е било името, но един ден в един особено скучен час, реших, че ще го запомня на принципа на домашните по английски, и му преписах името на един лист сигурно хиляда пъти. След това съучениците ми намериха листа и много дълго време ми се подиграваха, че съм харесвала класния, който дори тогава, когато много не се говореше за различни сексуални ориентации, си личеше, че е гей. Обаче името му запомних.

# 5 660
  • Мнения: 11 358
А аз на Сатиров, казах Дяволов ... и то докато се карахме служебно  Rolling Eyes Въобще не го прие за вербална грешка. Подаде рапорт срещу мен!

# 5 661
  • София
  • Мнения: 10 825
Е то от сатир до дявол има една планина разлики. И аз не бих го приела за грешка.
Съвсем честно, сатир по-скоро с козел бих объкала.

# 5 662
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Имахме преподавател Пседерски, колега го беше объркал с Кожодеров😁

# 5 663
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Хах Лъки,на мен ще ми дойдат други идеи,само едно с да изпуснеш и си е обида.

# 5 664
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Май съм го разказвал, но... с тея имена. Една приятелка Петя имам. И един ден и пиша "Здравей Пете..." обаче съм сменила първото Е с У...
По скайп беше, видях го и май бързо го оправих. Умрях от срам.

# 5 665
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
На стария ми служебен лаптоп ш-то запецваше и трябваше да го натисна много силно, за да напише буквичката. Та най-редовно в бързината пращах мейли "моля да ни изпиете....."

# 5 666
  • София
  • Мнения: 4 303
Аз точно вчера се сетих как си пиша с една приятелка, че котката ми се ядосва като съм на компютъра и "вчера дойде и започна да ме Дере и да ме хапе". Да, ама пиша на фонетична и "Д"-то и "С"-то са едно до друго и съм изпратила: "котката започна да ме Сере и да ме хапе"

Последна редакция: вт, 23 окт 2018, 16:20 от Светулчица

# 5 667
  • Мнения: 4 018
Давам поръчка за покупки и казвам:
-Трябва да се купи таратор за краставици.

# 5 668
  • София
  • Мнения: 22 953
Като беше лошо времето миналата седмица исках да кажа, че има жълт код, но незнайно как стана - " жълт кон". Grinning

# 5 669

Общи условия

Активация на акаунт