Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 994 383
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 229
Обяснявам на една приятелка как мисля да късам с гаджето и да сме само приятели вече. Grinning Тя ме поглежда учудено и искрено възкликва "Ама ти сигурна ли си?! Знаеш ли, че приятелите не се целуват?!"
 Joy

# 181
  • Мнения: 1 040
Мъж ми ми разправя как веднъж вървели той и няколко негови колеги. Минавали покрай някаква фабрика за обработка на агнешки кожи и вълна и миришело много силно и неприятно. В такива моменти човек инстинктивно спира дъха си...Обаче една от колежките не спирала да говори и той се изцепил: "Затвори си устата, че много мирише!" При което тя  Shocked
Ама в последствие се разбрали за какво да си затвори устата  Joy

# 182
  • Мнения: 696
Великден е, отиваме в нашите. На входната врата срещам тяхна съседка, която е българомохамеданка (много е приятна и любезна, пили са кафе с мама понякога, т.е. не е от случайните съседи). Та, виждайки я аз с усмивка на уста и видимо щастлива (празник е все пак) поздравявам " Христос Возкресе!", а тя с тих глас отговаря "Добър ден!"

# 183
  • Мнения: 1 924
^ Сконфузно...

# 184
  • Мнения: 2 212
Аз това тук съм го разказвала по друг повод мисля, но заради стрхотната тема ще го повторя, ако на някой досадя да ме извини Simple Smile Та бях в един приятел, уж да му помагам за някакви задачи, но вместо да решаваме той пуска разни музики и така по едно време пуска нещо на ATB и аз за да одобря избора набързо изтърсих - ааа, супер, мен пък тази сутрин ме събудиха с екстази...  Crazy Crazy Crazy (имайки предвид песента на ATB - Ecstasy, която сутринта моя приятел беше пуснал на събуждане....)

# 185
  • Мнения: 728
В училище ме изпитват за столиците на държавите,а аз не съм учила.Учителката ме пита за една държава(не помня вече коя точно) и един мой съученик ми подсказва-Свети Канар,при което аз повтарям "Свети Канар"...следва мълчание...госпожата повтаря..."Свети Канар"...и аз сигурна в себе си казвам "Да"... след което целия клас избухва в смях,учителката също... Joy
"Свети Канар" е града на ЧЕРНОКРИЛИЯ ПАТОК - едно детско филмче! hahaha
Естественно получих и двойка! Mr. Green

# 186
  • Мнения: 985
Сетих се, как с един колега се уговаряме по телефона за среща (по работа, разбира се) и той накрая изтърси вместо "ще мина да те взема"  "ще взема да те мина".  hahaha

# 187
  • Мнения: 28
Една случка от миналото..
Сяда един селски тарикат в едно заведение и поръчва на сервитьорката:
-Една кола и една паста.
сервитьорката:
-Каква паста си избрахте?
той:
Няма смисъл  Sunglasses(ухилен)
(искал да се направи на интересен и да каже няма значение) hahaha

# 188
  • Мнения: X
Няма смисъл  Sunglasses(ухилен)
(искал да се направи на интересен и да каже няма значение) hahaha
Това го знам като виц:
Влиза китаец в магазин за хранителни стоки.
- Двама хляба.
- Обикновени или типови.
- Няма смисъл.
 Simple Smile

# 189
  • Мнения: 6 029
А един познат, бая завеян милия, си поръчва фанта в едно заведение и сервитьорката го пита "Лимон или портокал?", а нашия я поглежда, замисля се за кратко, махва с ръка "Не, не, само фанта!"

# 190
  • Мнения: 2 237
Вчера,докато си купувахме вестник със сестра ми,аз възкликнах "Я,в новия Плейбой се е снимала ВАКСИНИЯ !  "  Исках да кажа Аксиния явно,ма той покрай дребното нали все ваксини са ми в главата....  Simple Smile

# 191
Вместо да попитам един сервитьор дали имат мляко с какао го попитах дали иска мляко с какао , а той ми отговори:"И имаме,и искам-да".
Една колежка обяснява на една отчетничка по телефона:"Абе момиче вълната ти трябва да е отпред-не отзад".Става дума обаче за вълна от овца и че трябва да се опише на първата страница,а не на втора.

# 192
  • Мнения: 356
Няма смисъл  Sunglasses(ухилен)
(искал да се направи на интересен и да каже няма значение) hahaha
Това го знам като виц:
Влиза китаец в магазин за хранителни стоки.
- Двама хляба.
- Обикновени или типови.
- Няма смисъл.
 Simple Smile

И аз знам една такава приказка:
Поръчка в заведение на трима роми:
-Трима банички и двама швепса.
-Какъв да бъде швепса?
-Няма смисъл!

# 193
  • Мнения: 1 948
моя изцепка от вчера - говорим със софтуерния ни координатор французин по телефона и му обяснявам какво ще се случи ако получим съобщение 4 байта вместо 8 и 8 байта вместо 4, и както си говоря на английски като стигна до 8 и 4 си ги казвам на български.
Това поне 3- 4 пъти се повтори и накрая тим лидера ми поясни , че "четири is four and osem is eight"  та човека да не се чуди какви ги дрънкам.

# 194
  • Мнения: 5 877
Чужденка в българска бакалничка се опитва да бъде учтива:
- Един пилешки бюст, моля!

(понеже са й казали, че "бюст" е благоприличната дума за "гърди").

Общи условия

Активация на акаунт