Детска ясла в Борово (около Била)?

  • 6 727
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
43 ОДЗ също приемат трудно,а знам че и повечко пари ще ви трябват за там.

# 16
  • Мнения: 210
В какъв смисъл повечко пари, слънчоглед? Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
ами за да приемат детето ти там трябва да направиш спонсорство.

# 18
  • Мнения: 210
колко съм недосетлива  Rolling Eyes благодаря сърдечно за инфото Hug

# 19
  • Мнения: 186
Нашия сладур е приет в 43 ОДЗ за от септември месец  Party  БЕЗ НИКАКВО СПОНСОРСТВО!!! (подадохме молбата през януари)
Някой да ни препоръча при коя г-жа да го запишем???

# 20
  • Мнения: 234
Аз да кажа за 7 ОДЗ. Чакам вече две години с подадена молба за ясла, за втория си син. И отново не сме вътре, при положение, при положение, че по-големият беше там на градина 4 години. От това съм тотално обидена и недоволна. Ще видя второто класиране и съм настроена да си търся правата   Naughty
Така че....това за влизането ви там януари.  Confused

# 21
  • Мнения: 186
Така че....това за влизането ви там януари.  Confused

Ами аз казвам че е възможно и без спонсорство да си вътре - ние сме доказателство за това! Молбите за септември тази година, при нас се приемаха от първия работен ден за тази година(3.01) - ние сме първата молба подадена тази година в 7ч. сутринта, така че няма как да не сме вътре  Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
това нищо не значи че сте първи номер, децата ги избират по друг критерий.даже има приети деца,които са били с молби от миналата година.успех!

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
malvina, точно този район е много натоварен, но казват че всички градини били хубави. Така че където и да го запишеш няма да сгрешиш  Peace 8ОДЗ, на мен лично, най-много ми допадна базата. Още от време оно му се носи славата  Laughing Ако си много на зор, пробвай и със спонсортство Wink

# 24
  • Мнения: 234
irenanu, говориш за същата градина, за която и аз ли ?!?!

# 25
  • Мнения: 186
irenanu, говориш за същата градина, за която и аз ли ?!?!
Не аз говоря за 43 ОДЗ "Талант",  до 29-та поликлиника.

# 26
Нашия сладур е приет в 43 ОДЗ за от септември месец  Party  БЕЗ НИКАКВО СПОНСОРСТВО!!! (подадохме молбата през януари)
Някой да ни препоръча при коя г-жа да го запишем???
коева не е лоша

# 27
  • Мнения: 186
Нашия сладур е приет в 43 ОДЗ за от септември месец  Party  БЕЗ НИКАКВО СПОНСОРСТВО!!! (подадохме молбата през януари)
Някой да ни препоръча при коя г-жа да го запишем???
коева не е лоша
Blagodarq ti Gankata!!!

# 28
  • Мнения: 1 336
Аз да кажа за 7 ОДЗ. Чакам вече две години с подадена молба за ясла, за втория си син. И отново не сме вътре, при положение, при положение, че по-големият беше там на градина 4 години. От това съм тотално обидена и недоволна. Ще видя второто класиране и съм настроена да си търся правата   Naughty
Така че....това за влизането ви там януари.  Confused
Там е мисията невъзможна  #Cussing out, от началото на юни си късам нервите! При 10-та подадена молба за ясла, синът ми се оказва двайсет и някоя резерва, като първо ми се обяснява, че всички приети деца имат братчета и сестричета...Казвам ОК, няма проблем така е редно! ОБАЧЕ съседката се похвалила, че тяхното детенце прието, а то в резервите след моето, обаждам се аз и питам как става номера, ами деца на родители в министерството на просветата и колеги били с предимство, добре де казвам и, те работят в банка не са ви колеги и имат само едно дете, питам аз вие изгонихте някое с братче ли, което преди това уж се беше записало...ами ако министъра се бил обадил, ми казва директорката как да не го взема...Ами кажете и казвам колко парички и кой трябва да ви се обади и как процедирате, значи тези с братчетата ги гоните ако се обади министъра така ли  newsm78 амиии те само за 5-6 деца се били обадили... това са 30% и казвам, ами вие нямате ли шефове ме пита тя  Shocked Категорично и заявих, че ще ги скъсам от проверки наесен ако видя деца от резервите да ходят там, да видим кой брат, кой сестра, кой на министъра човек! И как и колко деца са приети!

# 29
  • София
  • Мнения: 11 708
А къде е 7 ОДЗ?

Общи условия

Активация на акаунт