Греша ли....

  • 2 160
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
Гледай да родиш здраво и право дете. Пари винаги могат да се изкарат.

# 16
  • Мнения: 1 432
Честито!   bouquet
Пожелавам ти да роди6 прекрасно ,здраво ,послу6но бебе!
Вси4ко 6те е наред ако сте сплотени и зпокойни ,въпреки вси4ко.Никъде не бърка6.Радвай се  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Помисли си как след няколко години ще се чудиш на себе си, че си мислела за такива преодолими неща. Може и да ви е трудно и тесничко, но когато душата ти е доволна и богата, всичко друго се решава от самосебе си! Кажи "здравей" на едно мъничко същество, което иска да се присъедини към вас и си представи колко щастливо ще го направиш - ти и твоето семейство!  Hug
Желая ти лека бременност и да ти е леко на сърцето!  Grinning

# 18
  • Мнения: 3 674
Помисли си как след няколко години ще се чудиш на себе си, че си мислела за такива преодолими неща. Може и да ви е трудно и тесничко, но когато душата ти е доволна и богата, всичко друго се решава от самосебе си! Кажи "здравей" на едно мъничко същество, което иска да се присъедини към вас и си представи колко щастливо ще го направиш - ти и твоето семейство!  Hug
Желая ти лека бременност и да ти е леко на сърцето!  Grinning
Peace

# 19
  • Мнения: 420
честито Алеха! Да сте живи издрави, и бебето да расте доволно!
Виж сега, те децата растат, ама метър, метър и нещо да дръпнат, гарсониерата е голяма! И висока! А имате и перспектива...та важното е обич да има, останалото....не е толкоз важно. Където две, там и три.
Знам, че айляшки звучи, но и най-големия дом е като затвор тесен, ако няма обич и деца!

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Децата са най-голямото богатство Heart Eyes Ще се справите, сигурна съм! Ех, как искам и аз Crazy

За парите искам нещо да ти кажа. Може да имаш за всичко, да ти стигат, че и да остават, и пак да си нещастен. Познавам такъв човек. Нещастник Sad Много е тъжно! Най-скъпите неща в живота са безплатни!!!

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Алекса, мога ти кажа на ЛС, с кого да си поговориш... в същото положение, кат' теб е  Hug (ако желаеш).

За сега - радвам ти се от сърце  Heart Eyes на решението за 3-то дете, дори при тежката ситуация, в която се намирате към днешна дата. Силна жена си, личи си  Peace  bouquet

# 22
  • Мнения: 234
 Приеми моите поздравления от една майка на три момиченца! Hug
И аз като забременях с третата си дъщеря имах много притеснения:дали ще се справя отново,как ще си оставя работата,как ще го приемат децата и какво ли още не беше ми минало през акъла,но постепенно с напредване на бременността всички тези мисли изчезнаха и днес съм повече от щастлива със семейството си.На всичко му се намира пътя важното е да не се предаваш .Ако знаеш колко е весело с много деца в къщи.

# 23
  • Мнения: 234
Ако искаш да си поговорим ми пиши.

# 24
  • Мнения: 1 568
Грешиш... Grinning
Може и от хормоните да е това усещане за тревога...Трябва да се радваш с цялото си сърце! И най-малко да те е грижа за реакцията на близките ти.Нищо не е случайно на този свят,да знаеш! Може пък следващата седмица тото да те удари,а? Wink


Абсолютно!!!! Животът няма логично обяснение,той просто се случва!Затова не разсъждавай!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 319
Браво, Alexa, честито! Прекрасно е, че чакаш още едно бебе! Сигурна съм, че тревогите ти са заради хормоните! Ще се справите, непорасло дете няма! Може да ви е трудно в началото, но децата са дар божи - иди само в „Искам бебе“ - да видиш колко майчета се молят да забременеят (дано Господ ги дари с детенце!) Нали таткото те подкрепя! Стискам палци всичко да е наред и да се оправят нещата околе теб, та да можеш да родиш и отгледаш детенцето спокойно!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Алекса, честито и от мен!  Поздравления!  bouquet
Нормално е да си ги мислиш всички тези неща, дори щеше да е учудващо и неестествено да не си задаваш всички въпроси, които те мъчат. Ти си отговорна и желаеш да осигуриш на семействато си сигурност и всичко да ви е ОК, затова в момента това те грезе, но според мен ще се справите както сте се справяли и досега. Казват, че от второто нататък децата сами се гледат.  Wink Няма да са ви нужни и толкова средства окло третото дете, защото си имаш кошарка, количка, дрешки и т.н. от предните дечица. Е, в гарсониера сте, но нали след две години ще сте в голям апартамент и тогава ще ви е по-добре. Децата ти ще огряват, пълнят и озаряват дома ти и ще сте много щастливи.  Hug
Смело напред и наистина си помисли за всички, които не могат да имат дечица, а теб Господ те възнаграждава с 3.  Може и да компенсира нещо, но това само ти си знаеш.  Wink


Лека бременност и здраво бебе на финала!   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 397
както казват старите хора-не се знае кое ще те гледа на стари години,може пък да е точно това и тогава ще си благодарна на господ, че ти го е пратил! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт