Клиника Олимед

  • 27 437
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 095
Извинявай.  bouquetНаистина не съм те разбрала понеже темата е за Монастирска и помислих че пишеш за нея. Hug
Да, знам Пуканка,ама не издържах на хвалебствията на тая особа джани_79, та затова исках да кажа нещо за моята лекарка Simple Smile Аз при нея забременях от раз Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 18:08 от Taни

# 61
  • Мнения: 8
моя приятелка с ендометриоза при една инсеминация и две неуспешни опита инвитро в АГ Варна , забременя с инсеминация в ОЛИМЕД след блокиране на ендометриозата с лукрин така че всичко е относително
сигурна съм че от всички мнения-профили две да са били пациенти в олимед знаят незнаят като кокошките грешки има на всякъде

# 62
  • Мнения: 172
 Здравейте  Hug И аз да се включа в тази странна тема. До сега като съм писала и чела в този форум не съм виждала съфорумки да се държат така грубо и грозно една към друга. Не разбирам момичета, какво поражда тази злоба - всеки има право на мнение все пак, защо не уважаваме мненията си взаимно, аси имаме и свои  Hug
 За да съм по темата - ще напиша и своята преценка за клиниката. Мнение за д-р Монастирска и ин витро успеваемоста нямам. Когато ме насочиха към тази клиника се опитах да си запиша час при д-р Монастирска, но графикът й беше препълнен и мисията беше невъзможна. Насочиха ме към д-р Симеонова и ... останах доволна от нея. Мила, внимателна, обяснява...това което ми е обяснявала при различните проблеми често сравнявах с това което чичко Гугъл ми казва и ... мога да кажа, че тя не си измисляше  Simple SmileХодила съм и в Майчин дом преди година при д-р Яков/така мисля се казваше/ и отношението което получих там искрено ме разочарова...няма да казвам, че си тръгнах разплакана Sad
 Към днешна дата съм бременна и ходя на ЖК по здравна каса при въпросната д-р Симеонова и ... наистина съм много доволна. Може би доволността зависи и от това, което очакваме, но аз наистина не съм била обгрижвана до сега така от който и да е лекар и ... затова съм със силно положително мнение за клиниката. Колкото за това дали имат пациенти - някъде по- нагоре четох, че я имало 4-5 човека , я нямало. За мен такива мнения са много некомпетентни- не искам да засягам никого, но за времето през което ходя в тази клиника часовете за д-р Симеонова са запълнени за поне 2-3 седмици напред...което ме навежда на мисълта, че те клиенти си имат  Simple Smile  Освен това винаги когато чакам да дойде време за часът ми има освен със записаните часове и още няколко жени, които се опитват да влязат без час... това са моите наблюдения...а сега определено ходя по- начесто заради бременността.
 На всичси които правят опити да забременеят желая много успех, късмет и ... съвсем скоро да се похвалят с хубава новина, а това къде ще си направят ин витрото- според мен трябва да го направят там където ще се чувстват спокойни, при лекар на когото ще имат доверие, а в коя точно клиника ще е ... те ще си решат. Нямам никакво намерение да агитирам когото и да било за каквото и да било. Само пожелавам на всички да намерят правилното място и хора, които да им помогнат по пътя към желаното бебче  Hug

# 63
  • Мнения: 8
по логиката на авторката на тази тема и аз мога да напиша НЕ ХОДЕТЕ В АГ ВАРНА НА 7 ЕТ.
но така не става ако на мен не са успели по някаква причина да помогнат на други  са помогнали
първото ми инсе беше в АГ отношението само дет не ме биха др. Козовски излизаше от вереме на време да се провиква като бай ганьо "ко сте ми се разпръснали като циганите" все им пречихме в коридора да от бележа че тогава чакалня нямаше (никой не им е виновен че не са си създали условия все пак си плащаме има хора си ипотекират апартаментите)
 и накрая в една студена стая ми направиха инсето беше декември месец и прозореца отворен скараха ми се че нямам чаршав и нощница да ме повият (а не бяха ми казали) замръзнаха ми  червата имах чуството че ввъв влагалището имам ураган там хванах цистит и освен това спермата като я инжектираха в матката ми издаваше звук "пльок пръц" имало е въздух лежах на легло седмица с болки и кървях като им се обадих ми казаха "щом е малко зацапване няма проблем" и за капак съм имала ендометриоза всичко е било напразно (инсето ми направи др. Ковачев)
по съвет на приятелката ми която забременя в олимед се преместих там и сега търпя последствията от АГ ВАРНА
инсето ми в олимед беше успешна в уютна и топла осбстановка с усмивки и разбиране но тъй като цистита който лепнах в АГ-то ме безпокоеше разбрах че се е пиело чай от мечо грозде с лъжичка сода и аз си го направих изпих го вечерта имахме гости пих чаша бира и изненада спонтанен аборт в 6 г.с. последствие разбрах че със сода за хляб и бира се предизвиквало спонтанен аборт
не търся изкупителна жертва просто една грешка води до друга
(а и ми направи впечетление че в олимед преди инсето ме промиха с топла розова течност а в АГ с нищо дирекшън вътре и айде все бързат)
но българина е свикнал да е подритван и където го млатят там ходи

# 64
  • Мнения: 90
Вижте момичета не мисля, че някой трябва да ни казва не ходете еди къде си... Знам че има успели в Олимед, защото аз познавам една жена. Аз лично, се разочаровах от Монастирска, защото в момента, в който и казах, че предпочитам да не избързваме с инсеминация тя изгуби всякакъв интерес към нас и дори не предписа на съпруга ми антибиотик за бактериите,които бяха открити в спермограмата. Просто все едно се изпарихме от стаята и тя спря да ни слуша.
 А за АГ Варна и конкретно д-р Александров мога да кажа, че бяха още по голямо разочарование, защото той ме посрещна с упреци само като чу че съм правила изследвания в Олимед и отказа да погледне това, което носех (включително ЯМР правен в Окръжна болница) След това ми заяви, че съм нямала аденом на хипофизата (въпреки че имах доказан такъв) и да съм спряла всички лекарства докато не се убеди той, че нямам овулация.  ooooh!
Не знам може просто да не е бил в настроение и си го изкара на мен, но аз не пожелах да стъпя там отново.
Сега ходим в клиниката на Щерев и по щастливо стечение на обстоятелствата съпругът ми си намери работа в София и имаме възможност да правим инсеминации без да пътуваме постоянно. Най сетне усещам, че съм на правилното за МЕН място. За всеки влак си има пътници....

# 65
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета.Изчетах темата и сега трябва да взема решение какво да правя.Първо искам да отбележа че искам да намеря лекар на който да се доверя и който да ми помогне да осъществя мечтата си.За момента някак ме е страх да мисля за Инвитро незнам защо.Искам да дам шанс на природата.Но скоро ще се замисля сериозно по въпроса с Инвитро.Та в момента имам притеснения относно евентоално възпаление бактерия или някакви гъби и аз незнам Tired Понеже преживях извънматочна бременност и се РАЗОЧАРОВАХ от мнооого доктори и сега наистина незнам към кой да се насоча.Днес си запазих час при Доц.Д-р Цветан Цветков във въпросната Олимед.Мислите ли че ще ми помогне по въпроса който ви споменах?Всмисъл негативните ви коментари само относно процедурите Инвитро ли са?Или като цяло?Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет преди да отида там.Часът ми е за понеделник.?Благодаря ви предварително.

# 66
  • Мнения: 215
Момичета какво ще кажете сега за тази клиника????????????

# 67
  • Мнения: 1 095
Момичета какво ще кажете сега за тази клиника????????????

Мила, прочети темата. Всеки,който има мнение за нея го е написал.  Peace

# 68
  • Мнения: 215
Писах с надеждата нещо да се е променило
Оттам ми обещаха да ми подготвят документите за инвитро Случайно намерих темата и реших да попитам

# 69
  • Мнения: 1 699
И аз много се надявам нещата да са се променили.И нещото за което се надявам още повече е да видя поне някой да напише че е успял там след инвитро опит-парите от фонда отиват там и ми е много странно как никой не се е похвалил че е успял в тази клиника.За всички други клиники четем за успели момичета а за Олимед нещо на мен ли ми се губят успелите или какво...Нека някой ме поправи ако греша,или ако аз съм пропуснала подобна тема Peace

# 70
  • Варна
  • Мнения: 730
Писах с надеждата нещо да се е променило
Оттам ми обещаха да ми подготвят документите за инвитро Случайно намерих темата и реших да попитам
За промяна не ми се вярва, просто имам много лошо мнение за тази клиника. И едва ли бих го променила, въпреки, че не съм видяла чак толкова лошо от там, но ......
За документите - ще ти ги подготвят, колко му е. На мен ми ги направиха като кандидатствах към ЗК, даже и такса ми взеха - 40 лв.  #Cussing out Щом е за пари - всичко се прави. Но добре, че после ми дойде акъла и си направих инвитрото в АГ при д-р Александров.
Искам да кажа, че дори и да ти подготвят документи, дано не те задължат да го правиш там. Щото разликата в цените е, меко казано, огромна. През 2007 бяха 3200 лв. в Олимед, срещу 1800 лв. в АГ  Shocked Така, че прави си сметката.
За фонда как стоят нещата, не знам!
Успех, каквото и да решиш, но знай, че има и други клиники. Само дето АГ-Варна не работи с фонда за съжаление.

# 71
  • Мнения: 1
здравей те.Незнам защо повечето от вас не са доволни от олимед.Аз лично сам много доволна.Подадох ме с  мъжа ми документи за инвитро.Там работят с здравната каса,която отпуска пари за 3 опита.Докато чакаме да ни одобрят за инвитро ще пробваме инсеминация.Надявам се да стане с инсеминация.Незнам защо сте толкова не доволни от клиниката.На мен ми я препоръчаха доста хора и затова започнах да ходя там.Майка ми е лекар и се съветвах с нея.Тя разпита и и казаха да отида там.Надявам се всичко да мине добре и да имаме бебче Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1
здравейте,аз също се 4удя какво да правя, да се доверя ли на този екип имам време да помисля докато си подготвям документите за фонда,но като се замисля ,4е времето минава, бебе няма,а аз се лутам от кабинет на кабинет ве4е близо 4г. май 6те се пробвам поне да не съжалявам 4е сам си изпуснала шанса

# 73
  • Мнения: 335
Моля за мнение за д-р Симеонова за ин витро и ИКСИ.
Благодаря

# 74
  • Мнения: 1
Здравейте!Искам да изкажа негативното си мнение за олимед и по-специално от д-р Симеонова.Отидох при нея по препоръка на моя позната която е била там на женска консултация преди 4 години.Познатата ми описа въпросната лекарка като много отзивчива и добър професионалист.За професионализма и не можах да разбера дали е истина,защото нямах проблем,та да видя как ще го реши,но бих ви уверила че тя се държа надменно,грубо и неотзивчиво.Само да вметна че бях на женска косултация по здравна каса и не си плащах отделно,което явно е ключово в цялата история.Още от вратата ми заявиха че имам право на 2 безплатни прегледа на ехограф и от там нататък трябва да си плащам.Аз не реагирах и тогава загубиха интерес към мен като пациент и ме прехвърляха от акушерка на акушерка,които са не по-малко груби,а на Симеонова не можах да и видя очите.И не че нямах възможност да си платя,но избрах да го направя при друг лекар който е специалист и човек и не гледа на мен като на стока.

Общи условия

Активация на акаунт