Красив татко!

  • 3 501
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Моят се обезкосмява..крака,подмишници и срамни  Embarassed Wink зони.Ползва ежедневно гела ми за измиване на лицето...дезодоранти,парфюми не ги броя...Ежедневно си слага крем за лице,сега с на Л Ореал  Wink,против бръ4ки  Mr. Green.Изпробва си 4овека вси4ки  марки  Grinning.
Но не ми е неприятно,много му се радвам даже.Заслугата за вси4ко това е само моя  bowuu.На шега,на майтап запо4нах да го карам да се "грижи "пове4е за себе си и ве4е му е рутина.

# 16
  • Мнения: 1 418
Моят го обезкосмявам навсякъде,без ръцете.Средно дълга коса,
правя го на кичури.След известно време ще започне маникюр и
педикюр да си прави.Не виждам нищо лошо в това да се потдържа.
Освен това не понасям космати мъже,някак си нечистоплътни ми
изглеждат.

# 17
  • Мнения: 6 155


А за какво му е на един мъж антицелулитен крем?  newsm78
а на една жена?  newsm78 Маже си корема с него  Wink пише  " система за мъже, премахва това което е в пове4е, абдоминален крем, редуцира и изглажда" Това е специална козметика за мъже.Щом се произвежда, зна4и е за ползване. Grinning

Питам, защото по принцип мъжете нямат целулит. Но като каза за корема се сетих, че гледах някъде такъв крем /май на ейвън беше/ точно за мъжете Thinking

# 18
  • Мнения: 4 629
Брей какви мъже имало  Rolling Eyes

Моят не ползва кремове, лосиони антицелулитни или други, не си прави маникюр... Само се обезкосмява, ама аз това не го считам за суета

# 19
  • Мнения: 4 212
Питам, защото по принцип мъжете нямат целулит. Но като каза за корема се сетих, че гледах някъде такъв крем /май на ейвън беше/ точно за мъжете Thinking
да мисля, освен това има и на Лореал. Peace
моя ползва на VITESEE.

за лице и тяло ползва на Биодерм, за коса на Керастас

# 20
  • Мнения: 619
Моят се бръсне и скубе някои изостанали косъмчета с пинсета и това е  Mr. Green
И моя така .Само дето в последно време нещо е почнал да ми ползва лосионите за тяло и му е голям кеф да мирише на ягоди и сметана  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 71
И моят е от суетните и аз се радвам , защото предпочитам този тип мъже а не някой , който да вони на пор и да е брадясъл като козел

# 22
  • Мнения: 2 099
Цитат
И моят е от суетните и аз се радвам , защото предпочитам този тип мъже а не някой , който да вони на пор и да е брадясъл като козел
Уау, надали някой иска такъв мъж. Sick

# 23
  • Мнения: 71
Точно затова казвам , че е по-добре да бъдат суетни дано моят чистник не вземе да се промени . Макар че се съмнявам той си е направо маниак на тема външен вид

# 24
  • Мнения: 196
Моят мъж също се подържа-ползва крем за лице когато му опъва кожата,редовно се подстригва,маха си космите от мишници и др.места,пили си ноктите,а и маски му слагам когато има нужда.Но честно казано аз това не го приемам за суета,а като нещо нормално за всеки уважаващ себе си мъж.
  bouquet

# 25
  • Мнения: 95
Мхм... моя приятел си маха космите навсякъде дори по ръцете и краката. главата веднъж в седмицата се прави 0 номер. инче маски и кремове за лице аз му слагам и му се правя на козметичка вкъщи  Laughing на маникюр е бил... друго не мога да се сетя.като цяло се поддържа.

# 26
  • Мнения: 2 386
Как искам моя мъж да е като ва6ите.  Embarassed


Стига,бе, на нашите в това им е чара  Heart Eyes

Иначе и моя се обезкосмява, но това е нормално.
А,ползва и балсам за коса-това брои ли се  Mr. Green?

# 27
  • Мнения: 983
Моя само се обезкосмява, ползва и крем за лице, маже се всяка сутрин, но кожата му е прекалено суха и става на лишеи.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 751
Все си мисля, че нито една от крайностите не е на хубаво ..  Crazy Нито да ползва 200 кремчета и гелчета, нито да ходи брадясал и неподстриган.

# 29
  • Мнения: 3 219
Все си мисля, че нито една от крайностите не е на хубаво ..  Crazy Нито да ползва 200 кремчета и гелчета, нито да ходи брадясал и неподстриган.

напълно съм съгласна
всичко в рамките на нормалното

Общи условия

Активация на акаунт