да кажем на таткото по нестандартен начин!

  • 3 773
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Първия път го бях оставила на масата в хола, той си дойде и го подмина  Close трябваше да го пратя до там, че да го види.
Втория път плачех от страх в банята, той се прибра от разходката с кучето и ме попита какво има, подадох му теста без да мога да кажа нищо. Той го погледна и излезе от банята, след малко се върна със сълзи на очите, гушна ме и каза, че този път всичко ще е наред .  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 421
Simple Smile аз бях мислила много варианти...

   1.Да му кажа в неделя сутрин.Ето как - отивам до лафката,взимам му весника и залепвам на втора страница бял лист,а в/у него залепен тест за бременност (лентичка естествено)
   2.Да му го пратя с куриерска служба в кутия и картичка,като на подател да напиша "Щъркела"
   3.Да го издебна когати иде в любимото ни кафе и да дам на сервитьорката да сложи теста увите вместо късметче отстрани на Лавацата му ... (нали знаете какви късметчета раздават с нея на някой места)

  и т.н и т.н ...но ето какво стана всъщност:

Разбрах...изчаквах подходящия момент да му кажа по някой и измислените начини,но се скарахме жестоко един ден и аз му казах "Исках да е по друг начин,но ти си свиня и не заслужаваш!!! Ще ставаш татко,така,че си дръж езика зад зъбите" Той млъкна...след 10сек. "Добре" ...после една странна плаха усмивка и още 5-6 мин мълчание.Аз се разревах и така...Малко сме луди и не сме добре,и двамата много се обичаме и обожаваме малкия шемет вътре в мен...ама не сме много добре Simple Smile
Дано вие да сте!   bouquet

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Стандартен, нестандартен, важното е да има положителен тест  Grinning

Първият път му се обадих по телефона и му казах просто, че имам две черти  Laughing Той се обърка, започна да се чуди к`ви са тези черти  hahaha
Вторият път, след усилена работа по правенето на бебе, двамата заедно изчакахме появата на двете чертички  Heart Eyes
Надявам се скоро да има и трети път, пък ще научи таткото не е толкова важно  Peace

# 18
  • Мнения: 2 751
и двамата много се обичаме и обожаваме малкия шемет вътре в мен...ама не сме много добре Simple Smile
Дано вие да сте!   bouquet[/b]
И ние не сме.
и тук не знам каква емотикона да сложа. такава -  Mr. Green или такава -  Confused
 
Добре, недобре, важното е да се обичаме  Grinning

# 19
  • Мнения: 606
Аз си мечтая как една сутрин ще му кажа: "Скъпи, приготвила съм ти изненада за закуска" (правила съм го често, така че няма да се учуди...)
Той ще седне пред чинията с капак отгоре. Разбира се, ще си помисли, че съм му направила палачинки, но като вдигне капака, ще има тест с 2 черти  Grinning

Ех, мечти  Blush  Grinning
Това е добра идея  Wink

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 260
Ооох момичета, размечтахте ме Simple Smile
Аз първият път бях толкова шокирана, че успях само да му се обадя по телефона и да извикам "Бременна съъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъм" Миличкия, толкова беше щастлив.
После казах на всички ...
Но този път ще е различно!!!!!!
Ще сложа положителния тест в джоба му.
Дано да стане по скоро  Praynig

# 21
  • Мнения: 560
И аз имах разни мечти,но не се осъществиха,защото всичкто стана малко ненадейно.Направих си тест ей така-на шега.Освен това си бях още при мама в Люлин.Той дойде по-късно да ме вземе и в асансьора му извадих тест от чантата,а той го погледа и попита "Т`ва па кво е?" хихихихи.Чак като обясних,се зарадва и почна да ме прегръща.

# 22
  • Мнения: 980
Както ги виждам нещата, двамата ще се държим за ръце над теста да се дзверим за чертичка Joy.


ей така беше и при нас  Flutter после татето zаяви, 4е теста е невалиден, zащото чертите били само две, а той искал три  Shocked след като му обясних като на бебе, ме прегърна и вzе телефона да търси лекар, zа да видим, че вси4ко е наред  hahaha

# 23
  • Мнения: 617
Аз самата неможех да осъзная, какво се случва и само го извиках като се появиха чертичките и му казах Виж! Той се зарадва и ме гушна. Сега обаче ми се иска да бях изчакала няколко дни защото чертичките се появиха на 11,02 а щеше да е супер подарък за свети валентин. Ама кво да се прави като немога да си трая щях да се разкарвам нахилена из къщи, той да се чуди какво става.

# 24
  • Мнения: 802
И аз си мечтаех и разигравах на ум какви ли не варианти,
но когато се случи аз не можех да повярвам дали наистина ги виждам или халюцинирам  и трябваше да го извикам да види и той и да ми каже дали вижда същото, което виждам аз !
и естествено нямах търпение и след 30 мин. вече бях при доки за да потвърди .
С една дума - действах първосигнално . Не съжалявам !

# 25
  • Мнения: 1 209
Побут... Тя си знае...

# 26
  • Мнения: 57
моят приятел е немец и аz като си видях двете 4ерти4ки му пратих веднага един смс: papapapapapapapapapapapa и така 160 пъти (колкото символа е един смс). той много бърzо zацепи, раzбира се  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 446
Сритах го в глезена, докато гледаше филм на компютъра - определено се изненада.
Два дни преди това му обяснявах как ми е дошло, ама как този път не ми е толкова криво и какво ще правим следващия месец, а то се оказа другото зацапване. Хич не им повярва на тези черти, бледи му се видяха. Ухили се чак на снимките от ехографа.

# 28
  • Мнения: 2 422
Как само се размечтах ама кога ли ще дойде и моя ден Embarassed Embarassed Embarassed Praynig

# 29
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Идеите ви са чудесни момичета , и вие сте чудесни - пожелавам на всяка от вас да има възможността да изпълни идеята си. Аз за първото май не бях много оригинална защото стана веднага и чак бях аз изненадана, сега ще мисля по от ранко  за да няма изненади.

Общи условия

Активация на акаунт