Боя за коса

  • 28 255
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 341
Моят опит с боите за коса е многогодишен, но от гледна точка на цвят се свежда единствено до червената гама. Специално за червени цветове Wella (серия WellaTon) имат доста добри предложения - хубави, интензивни червени цветове. Другото, което съм харесвала, е Palette, но от както пробвах Wella, съм на нея.  

# 16
  • Мнения: 1 426
от години - само с Palette. Преди използвах шампоана-оцветител, много ми допадаше, но напоследък поскъпна доста, а и трудно се намира.

# 17
  • Мнения: 27 524
Лореал Екселанс.

# 18
  • Мнения: 17 407
Препоръчвам ти боите на Жалид, Салерм и Йънсей. Много меки и щадящи, а щом се боядисваш черна, няма да има проблем и за цвета. Елгон на мен лично ми е силна.

# 19
  • Мнения: 1 952
Препоръчвам ти боите на Жалид, Салерм и Йънсей. Много меки и щадящи, а щом се боядисваш черна, няма да има проблем и за цвета. Елгон на мен лично ми е силна.

Препоръчваш, ама доколкото знам се намират само в салоните, а не по магазините.

# 20
  • Мнения: 17 407
Ми аз само от магазини си ги купувам...

# 21
  • Germany
  • Мнения: 2 010
От боите на Лореал съм доволна Peace От 2-3 години се правя само с Гарние (това евтинкото), доволна съм, слабичка е боята, но аз се боядисвам с цвят близък до моя си.

# 22
  • Мнения: 252
Момичета много мерси за отговорите.  Peace

# 23
# 24
  • Мнения: 1 906
Препоръчвам ти боите на Жалид, Салерм и Йънсей. Много меки и щадящи

Може ли картинки   Laughing за пръв ги чувам  Embarassed тези бои, а щом са меки и щадящи бих искала да ги пробвам.
И ако може кажи в кои магазини се продават?

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 17 407
Не пишеш от къде си. Попитай в тази тема, или си пусни отделна- все някой ще знае къде сепродават, дори да е фриз.салон/и

# 28
  • Мнения: 4 733
Янсей,забравих как се пише на инглиш Embarassed

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Л'ореал ползвам. Преди си купувах тия домашните и си ги носех във фризьорския салон, сега си намерих салон, който ползва професионални Л'ореал и съм доволна засега Peace

Общи условия

Активация на акаунт