Страх ли ви е от смъртта?

  • 10 919
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 364
Да, страх ме е.

# 16
  • в Низината
  • Мнения: 705
Най-големият ми страх!!!

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Страшно е когато си отиват млади хора.
Аз лично този страх го превъзмогнах, смъртта така или иначе е неизбежна.
Била съм до умиращи хора- подтискащо е.

# 18
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Не ме е страх от смъртта, защото смятам че тя не е края, а просто преход към нещо друго.
Всъщност страшното е за живите, защото за тях/нас остава празнотата и болката от загубата.
А иначе, защо да ме е страх?Била съм около близки умиращи, те обикновенно не са изглеждали нещастни от случващото се и са приемали смъртта като някакъв завършек.Страшно е да видиш как някой бива убит SadАз за съжаление и това съм виждала.Тогава смъртта придобива друго измерение, под влияние на стреса, който изпитваш Embarassed

# 19
  • Мнения: 595
Страх ме е ,и не вярвам на тези,които казват че не ги е страх.

# 20
  • Мнения: 3 268
От моята собствена смърт не ме е страх, но най -близките ми хора вече остаряват и това ме плаши. Често се страхувам да не ги изгубя.
Няколко пъти, когато съм била в опасност съм си казвала "Не сега. Детето ми е още малко-има нужда от мен" Така си давам сила в риск.
Точно така си мисля и аз.Напоследък,на попрището жизнено в средата,все по-често се сещам за смъртта.Моля се на Бог да е милостив и да ми даде възможност да видя децата си порастнали.Това ми е най-голямото желание.

# 21
# 22
  • Мнения: 750
Притеснява ме само това, дали ще я посрещна достойно. Когато не съм намерила вярната формула за живота си, няма как да стане това. 

# 23
  • Мнения: 323
Страх ме е заради детето ми - да не остане без мама... Rolling Eyes
Абсолютно!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Страх ме е много. Мога да кажа, че това е най-големият ми ужас. Била съм до умиращия ми дядо, който правеше и даваше всичко за мен. Невероятен човек беше! Сега баба ми е онкоболна и бях до нея след операцията и по време на всички отвратителни химиотерапии. Като съм до нея съм силна, но след това рухвам. Бях първата, на която докторът съобщи гадната диагноза.От две години съм в депресия от всичко това и много ме е страх да не ми се случи нещо и да не мога да отгледам дъщеря си. Не ме е страх за мен, а за нея най-много. Тези мисли не ми дават покой... А бях толкова силен човек духом... Сега изпитвам страх да ида на лекар дори, за да не ми кажат нещо лошо. Sad

# 25
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
soff ами то от толкова страх, остава ли Ви време да живеете?
За мен би било ад да живея само в страх и със страх...Не мога даже да си го представя, не знам какво е на Вас

# 26
  • Мнения: 1 568
Не ме страх аз да умра,страх ме е близките ми да умират!

# 27
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
stefiji извинете ме, може би ще прозвучи малко гадно, но освен смъртта, кое друго в живота ни е напълно гарантирано?
Имам в предвид - никой няма да забие кол на земята.Кой по - рано, кой по - късно, но всеки ще умре...

# 28
  • Мнения: 1 568
Да така е!Знам,че ще се случи,просто си ме е страх от това ,че ще ги загубя  bouquet

# 29
  • Мнения: 822
Скоро почина скъпата ми баба. Съвсем ненадейно. След нова година. Бях изпаднала в шок, защото я обичам твърде много - дори повече от майка си.
Страх ме е от загубата на най-близките ми хора. Не бих се справила в живота без тях. Съпругът ми и дечицата ми.
Аз вярвам в Бог и знам, че след смъртта има живот, но ми е безкрайно мъчно за баба, защото тук, на земята повече никога няма да я видя  Cry . Няма да ме стопли усмивката и.
Тъжно ми е и това е.

Общи условия

Активация на акаунт