Плодове и чай с мед - 9 част

  • 16 967
  • 363
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
 Stop Stop Stop

Аз си плодувам тихомълком.

 Crossing Arms


 Hug Hug Hug

Идната седмица, няма да се получи.
Но след 6-ти, се надявам силно  Praynig

 Peace

Miranda_rs на теб с това дълго гладуване са ти позволени временни залитания  Wink

 Crossing Arms



# 16
Момичета, благодаря за поясненията.Ще внимавам да не кача повече от 1кг. за момента.

Аз ще продължавам да си вися при вас, нищо, че вече почти приключвам със захранването.Твърдо съм решила 2 дни в седмицата да плодувам,а през другото време салатки, задушени зеленчуци и от време на време месо на скара,т.е. без определена диета.Самата идея,че съм на диета ме изнервя.А така пак не ям, но знам, че ако искам мога и да опитам нещо...За съжаление при мен нещата са на психологическа основа

Katti79  smile3501 за свалените килограми.Само така!

# 17
  • Мнения: 331
stishaq аз в момента не плодувам, но си вися тук и си пиша. (Всъщност си правя дни на плодове - всеки понеделник и затова се броя за плодче, докато дойде времето на черешите тогава ще стана черешка  Laughing)

# 18
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте мили4ки.
Да ви се похваля...в4ера ми беше първият ден само на плодове Peace,ама май прекалих нещо с тях EmbarassedНе успях да си изпия водата ooooh!,но пък откарах на сокове и 4ай.
И на мен като на Стиша май ми влияе на психиката мисълта,4е съм на диета newsm78.Като знам,4е не съм се справям по добре JoyЛуда работа.
Но ще продължавам така и ще си давам периоди4но от4етите.

# 19
  • Мнения: 331
ДОРИНДА, общото количество на течностите, които трябва да се поемат на ден е около 2,5 литра. Ти пиеш чай, сокове и хапваш пресни плодове, в които също има вода, така че вода можеш да пиеш само ако изпитваш жажда  Peace. При плодуването трябва да се вслушваш в организма си - ако не ти се пие вода - не пий, но пък чая е задължителен. Ако не обичаш чай, тогава пий вода, но все пак е по-добре да пиеш някакъв билков чай.

# 20
  • Мнения: 86
ДОРИНДА бравоооо  Hug  Hug  Hug началото е най-трудно, да знаеш, но щом имаш един ден -ще има и повече - успех
Nadya K от другата седмица и аз ще се захранвам, но си оставам-плодче. В смисъл 1-2 дни в седмицата ще гладувам, но смятам да влизам тук и по-често, за да не се отпускам.А като дойдат черешкитееее - бой-бой-бой
Мене през почивните дни няма да ме има, затова сряда ще дам пълен отчет на свалените килограми и сантиметри. Моля се да са повечко  Praynig
Успех на всички   bouquet

# 21
  • Мнения: 6 958
Здравейте момиченца  Hug Честит ни подфорум   bouquet

Аз я карам добре, плодувам си и си тренирам, но нещо много изморено го давам тия дни, съня не ми стига, а и ме болят бедрата и дупето от тренировките  Confused По късно пак ще се включа  Hug

ДОРИНДА бравооооооо  Party Party Party

# 22
  • Мнения: 331
katti79, аз затова се мотая тук - ако не се зачета тук губя стимул и започвам да качвам много усилено, а разхождайки се тук съм по-стриктна в начина на хранене и си спазвам деня за плодчета. Божичко - дано устискам по празниците  Praynig, защото нямам Интернет в къщи, а и ще пътуваме  Confused
Успех на всички плодчета и по-малко издънки по празниците  Peace   bouquet

# 23
  • Мнения: 86
Божичко - дано устискам по празниците  Praynig, защото нямам Интернет в къщи, а и ще пътуваме  Confused
Eто затова не обичам празниците и добре че тази година няма да ходиме никъде, пък и аз половината дни плодувам, другата половина почвам да захранвам, така че прегрешения не са ми позволени по никакъв повод  Naughty

# 24
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Още 1 ден само на плод4ета.
Аз май като реших,4е се отказвам ми дойде волята.Или може би е от намаленото коли4ество храна,което поемам ве4е пове4е от 20 дни newsm78?Ве4е не ми е толкова гладно и не се изкушавам така лесно Wink.И ми е едно веселоооооооо Laughing

# 25
  • Мнения: 6 958
newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Още 1 ден само на плод4ета.
Аз май като реших,4е се отказвам ми дойде волята.Или може би е от намаленото коли4ество храна,което поемам ве4е пове4е от 20 дни newsm78?Ве4е не ми е толкова гладно и не се изкушавам така лесно Wink.И ми е едно веселоооооооо Laughing


Еййй браво миличка  Hug Hug Hug Гордея се с теб   bouquet Аз като ти казвах, че така се започва...  Wink

Аз ще се меря и тегля в неделя... но се изложих онзи ден и то жестоко и ми се отрази съответно малко нагоре, но важното е че продължавам  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравейте мацки! И аз искарах и днешния плодов ден. Ама нещо пак ме хвана кризата - главоболие, вие ми се свят... Но нищо, ще мине. Миранди как си с упражненията? Аз бая съм загубила тренинг. Изкарах 15 минути на кростренажора и щях да умра. Cry

# 27
  • Мнения: 6 958
Добре съм с кроса, но ме гони силен глад напоследък когато тренирам, чудя се какво ми става  newsm78

# 28
  • Мнения: 6 958
Здравейте милички  Hug

Нещо не сте много активни в сегашното теми  newsm78

Аз направо незнам какво ми става... голям глад ме гони, дано не се изложа  Praynig

Оххх кога ще му излезне края  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 393
 Здравейте , аз си пиша в Дневника , но от утре се присъединявам към вас .
Ако има някой на плодове в момента де .
При мен положението е вече трагично , но толкова съм дебела , че с нежелание излизам на улицата , а като изляза не мога да погледна хората от срам .
Няма да се оправдавам как стигнах до тук , но от утре поставям начало на 20 дена на плодове .
Пригответе се за голямо мрънкане от моя страна .... много ми е трудно с тези диети .
Изчаках да дойдат няколко почивни дни , защото на мен първите 3 дена са ми най  -трудни .
Сега поне ще мога да си ги изкарам в нас !

Общи условия

Активация на акаунт