Плодове и чай с мед - 9 част

  • 17 012
  • 363
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 817
Миранди, аз по-скоро клоня към не на кокосите! Обаче ти доста дълго вече плодуваш и си мисля, че за да не си скапваш здравето, спокойно можеш да хапваш кокос и да пиеш сок от моркови  Peace . Но мисля, че е по-добре да хапваш по 1-2 парченца кокос на ден (а не цял), защото иначе поемаш много мазнини на веднъж! А това, че си ходила до 00 не ме учудва.  Hug Това означава, че не си усвоила кокоса в това количество напълно и организма ти го е изхвърлил така да се каже!

Аз лично смятам да се въздържа  newsm78 ! Най-малкото заради това, че искам да си го правя и лечебно гладуването. Не си струва мъченията, ако не спазват всички правила.

# 76
  • Мнения: 1 280
Мирандичка,моят съвет е да изпиваш първо сока на кокоса,веднага щом го отвориш.Тои е не пове4е от 150 грама...останалото,самият плод си го раздели на малки пар4енца и напвай по 1 на ден,другото в хладилника. Наистина е много мазен,но засища.Не прекалявай.Същото е и за авокадото.Цеди си ябълки и моркови,аз ги пия-сутрин ябълки,а следобед морковите ,на сок.  Щом ги изцедиш,на мига,преди да си измила сокоизтисквачката - ги пъхаш в корем4ето. Аз току що изпих 300 гр. ябълки,за следобед ще е 500 гр, сок от моркови. По пазарите има и не скъпи ябълки...аз си ги купувам на всеки 2 дни за да знам,4е са свежи,тъкмо си имам и повод за разходки...само след 1 седмица ще видиш колко добре изглежда лицето ти,кожата..и от сок4етата се ходи редовно до 00...В морковеният сок слагам и кервиз на листа,много са со4ни листата и пускат много сок.6том сокоизтисква4ката ти е за цитруси,идеално...слагай пове4е грейпфрути,те спомагат отслабването,и са много ле4ебни. Соковете засищат много,това също е много важно!

# 77
Лелееее момичета аз докато отида до фитнеса и се върна вие ядете кококси а?!  Grinning Не ви е срам!!! По въпроса за бройката на плодовете аз днес хапнах 4 средноголеми ябълки на 4 приема и си мисля, че съм прекалила, а то какво се оказа  hahaha.
Утре смятам да съм на киви пък ще видим  Laughing. И така дерзайте, никакво предаване, че после ще има да гледаме витрините на магазините за дрехи ама от външната страна!!  Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 346
Миранда можеш да си хапваш по малко кокос, а ходенето до 00 може да се дължи и на това, че кокоса е много богат на растителни влакна  newsm78
А  тук един линк с плодови коктейли  Peace

# 79
  • Мнения: 1 817
Привет на всички, които се присъединиха към нас плодуващите!  Hug
Благодаря ви за отговорите относно количеството на плодчетата!   bouquet
Аз мисля да не се ограничавам първите няколко дни, че иначе ще изперкам! Имам си мъж в къщи, който е много добър апетит и обича да готви много вкусно  Mr. Green ...
Днес съм хапнала вече 250гр диня и 250гр ягоди.  Grinning Сега ще си направя 1 фреш от ябълка и морков.
Вие удържате ли фронта? Няма да се даваме!  Hug

# 80
  • Мнения: 319
Здравейте Милички  bouquetДоста време ме нямаше ходихме по изследвания в София заради малкият.Затъжих ви се много Cryа и по тези болници си развалих диетата CryДнес се върнахме и се метнах пак на кантара за съжаление съм плюс 1 кг и ето ме пак съм 70 но от утре пак съм на линия  Peace.Сега сядам да ви прочета и ще се радвам за всеки ваш успех  HugЛека вечер от мен прегръщам ви всички и вече ще съм редовна в писането  Peace

# 81
  • Мнения: 6 958
Хелоуу банда... идвам да се отчета  Peace

Днес си направих нова система за пиенето на чай и да не прекалявам с меда...  Peace 1 литър водица + 3 пакетчета чай Инхуа + 3 ч.л. мед... Добре ли е как мислите?  newsm78 Дали не изветря така цял ден билката на чая  Rolling Eyes сипвам си по малко когато се сетя с цигарката 15 и си го притоплям леко, но се чудя дали не са се изпарили полезните съставки от 4-5 часовото стоене на отварата от чай  newsm78 Другото е 1-2 л. вода (до като легна ще са 2 л.) + 2 кафета (1 Витаголд и 1 безкофеиново) + 1/2 ябълка и няколко чопвания  hahaha от кокоса... За сега това е... Днеска като за първи ден много шашаво и  яденето и разпределението на задълженията ми през деня... Все искам да мога да спазвам интервала чай и плод и не мога и не мога...  Embarassed

ZiMa удържаме фронта за сега, ама нещо съм луднала в главата май май  Rolling Eyes

Stefania много благодаря за сайта който даде  Hug

Electicbabe не си прекалила с хапването - идеално си е  Peace Какво става със Сметана, чувате ли се  newsm78

Pinkito от тебе ври и кипи воля и добро познание на нещата  Hug Много добре обясняваш всичко - благодаря ти  Hug Как правиш сока от морков? Чудя се дали му подхожда магданоз или целина, изобщо как го правиш  Rolling Eyes

А за калории и т.н. питам се кое е по малкото ''зло'' БАНАНА или КОКОСА  newsm78 Хайде дайте ново мнение по въпроса  Praynig Praynig Praynig

# 82
  • Мнения: 6 958
EMANOELITA липсваше ми мила, надявам се вече малкия да е по добре  Hug



Към всички които имат знания и рецепти за сокчета и фрешчета приложими при плодолечението, моля да ги публикуват тук и да си ги позлваме заедно Heart Eyes



Рецепти за плодолечение:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183407.msg3760099#new

# 83
  • Мнения: 1 280
Миранда,сока от моркови и целина го правя 1:1   докато стане 500 грама сок,и го глътвам,вкусно е.Аз не ползвам никакъв мед или каквито и да е подправки или овкусители,пия соковете чисти.

# 84
  • Мнения: 1 817
Миранда, билката на чая не изветрява! И аз, когато съм на лекции, си правя 1 литър чай сутрин с 1-2 лъжички мед. Обаче не съм съгласна с това затопляне, защото то убива полезните вещества в меда!  Peace  Искам да те посъветвам да хапваш поне 2-3 плода на ден, защото иначе ще имаш проблем с 00. Що се отнася до банана и кокоса...В книгата на Л.Ковачева не съм намерила да пише нещо за или против банана. Емилова не го препоръчва, а ако се лекуват гъбички или женски болести в повечето случаи го изключва, защото предразполагал към гъбички...Аз по някога си хапвам банан, но гледам да не е повече от 1 на ден, защото е много калоричен. За кокоса никъде нищо не пише, но че е мазен и калоричен, е ясно! Така че, когато ти се прияде, хапвай! Обаче не прекалявай с количествата по-добре!  Hug Аз също не спазвам системата чай-плод-чай, а хапвам, когато ми се хапва и пийвам, когато ми се пийва...

EMANOELITA, как е малкият? Надявам се, че всичко е наред! bouquet Не се притеснявай за кг, ще влезеш бързо в редиците!  Hug

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 21:28 от ZiMa

# 85
  • Мнения: 8 475
Издържах днес на глад и мор,утре също.няма плод,няма мед,ужасТ.

# 86
  • Мнения: 1 817
Ето малко стимул за гладните души! Девойката е свалила 37,7кг за 6 месеца плодуване!
http://www.emilova.org/bg/reality/kalina.html
  bouquet

# 87
  • Мнения: 6 958
Издържах днес на глад и мор,утре също.няма плод,няма мед,ужасТ.

Ти само на течности ли си, на чай без мед, нито плод така ли  newsm78 И колко време  ooooh!

Ето малко стимул за гладните души! Девойката е свалила 37,7кг за 6 месеца плодуване!
http://www.emilova.org/bg/reality/kalina.html
  bouquet

Олеееееееееееееееееееееее това съм го изтървала да видя продължението... Страхотна е тази мацка  ooooh! Аз я знаех в началото на програмата, а на последната снимка не мога да я позная... Бравооооооооооооо на нея... Охххх божеййййй  Praynig Praynig Praynig Страшно се радвам, че има такива хора като това момиче, които само с ВОЛЯ и ПОСТОЯНСТВО истински постигат това което желаят  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 22:09 от Miranda_rs

# 88
  • Мнения: 20
дами, от утре се присъединявам към вас  Hug дай Боже 20 дни да успея да изкарам на плодчета  Praynig

# 89
  • София
  • Мнения: 5 606
Леле колко сте изписали... Hug Браво! Това значи, че плодуваме! Емия и аз днес само чай и 2 чаши сок от грейпфрут, без мед, без плод! Ще влезне бързо в редиците. Ама да ви се оплача след вчерашното плюскане днес ми бяха отекли краката точно както предполагах, че ще стане. Но сега вече съм по-добре. Ако мога да изкарам до 4,05 на чай и сок... Супер! Миранди браво за идейката за страницата. 

Общи условия

Активация на акаунт