Какво е да си...

  • 7 154
  • 177
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 268
Блонди, мисля често по тези въпроси. Експериментирам, гася лампите и се ориентирам в тъмното, като си представям, че не виждам. Не ползвам едната си ръка умишлено...Не е истинско, но е достатъчно плашещо и да, за момент се поставяш на нечие място.
Недей така,не дърпай дявола за опашката! Peace

# 76
  • Мнения: 12
Също така ми е интересно какво е да обичаш човек от същият пол. Дали е същото,както при хетеросексуалните или чувството е много по силно?

# 77
  • Мнения: 27 524
Блонди, мисля често по тези въпроси. Експериментирам, гася лампите и се ориентирам в тъмното, като си представям, че не виждам. Не ползвам едната си ръка умишлено...Не е истинско, но е достатъчно плашещо и да, за момент се поставяш на нечие място.
Недей така,не дърпай дявола за опашката! Peace

И аз съм го правила, ужасяващо е. Направо може да ти изхвръкне сърцето от ужас и чувството на безпомощност и пълна загуба. Казват, че Господ не ти позволявал да ти се случи повече от това, което можеш да понесеш, но просто не знам. Как се намират сили да се продължи след такова нещо?

# 78
  • София
  • Мнения: 2 210
Какво ли е да си дъщеря на Анда?

със сигурност интересно Simple Smile (според мен)
Блондиииии, не така скромнооооо!!! Ти си огън жена, видях!

# 79
  • Мнения: 1 629
Всеки има толкова грижи, колкото може да носи.     Това е пословицата, Блонд.

# 80
  • Мнения: 7 002

Какво е да си единствено дете.


Ами...на мен лично ми беше много криво.   Laughing Много исках по-малко братче, ама ц.

# 81
  • Мнения: 1 841
Бих искала да знам какво е да си безгрижен? Да не се тревожиш за утрешния ден?

# 82
  • Мнения: 2 759
                    Комплименти за темата   bouquet

# 83
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво е да нямаш парични проблеми и да не правиш сметки ежедневно как да вържеш семейния бюджет?  ooooh!
Голяма скука е. Не от личен опит го казвам, но поне така си се успокоявам. По-добре е да има нещо, което да ни прави живота интересен и да ни кара да мислим.

# 84
  • Мнения: 10 758


А питаш ли ме какво ми е сега с новата фамилия по мъж Ушева?  Rolling Eyes 
Уф, а питаш ли ме какво ми е с моята...Ко(повтарям "О", не "У")рмушева Crazy

# 85
  • Мнения: 3 146
Най-много ми е било невъзможно да си представя как се чувства някой, който мисли, че със смъртта всичко свършва.

Всеки ден се сещам за нещо подобно да се чудя. Наистина, темата е добра, но не мога да разбера защо в нея е мода да се бърка агностицизъм с атеизам. Те не са едно и също нещо!

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Най-много ми е било невъзможно да си представя как се чувства някой, който мисли, че със смъртта всичко свършва.

Да разбирам ли, че ти си наясно, че със смъртта не свършва всичко и как разбра, ако е така?

Аз пък все още не разбирам мотивите на вярващите, ама карай.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 249
Чудила съм се какво ли е да си безсмъртен и как ли бих живяла, дали бих била същия човек и дали бих правила същите неща, ако знаех, че не мога да умра.

Това ме осени, след 12364358464364364-я път, в който гледах Шотландски боец и от време на време, като зацикля съвсем, се спасявам от собствената си дупка, разсъждавайки в тая посока.

# 88
  • Мнения: 2 716
Хубава тема   bouquet
Винаги съм завиждала на тия с големите цици. И все се питах какво е да те зяпат мъжете ей така  Shocked
И, докато кърмех, имах ей такива цици и им се наслаждавах пред огледалото. И тогава разбрах, че не е по-различно онова, което правят различните.
"На съседите ливадата винаги е по-зелена" Ама само така ни се вижда.

# 89
  • Мнения: 3 146
Да разбирам ли, че ти си наясно, че със смъртта не свършва всичко и как разбра, ако е така?

Аз пък все още не разбирам мотивите на вярващите, ама карай.
Eто, благодарение на форума, се срещат хора, които чувстват и разбират нещата от живота (и смъртта Grinning) напълно несъвместимо.
 Lilqna, не съм го разбрала, не мисля, че това можу да се докаже с рационални аргументи, нито и че след смъртта няма нищо. Ако беше доказуемо едно от двете, всички хора щяха да го смятат за вярно и нямаше да има вярващи и невярващи.
Да, наясно съм, че със смъртта не свършва всичко. Родена съм с това убеждение, абсолютно съм била сигурна винаги. Не съм възпитана така, защото родителите и бабите, и дядовците ми са атеисти. Говореха ми, че приказвам глупости. Но още смятам, че е така, затова ми е мъчно за баща ми, който изпитва някакъв нечовешки ужас от смъртта. Ад също се страхувам в известна степен, защото е неизвестно, но съм вярваща християнка и нямам проблем с безсмъртинето на душата  Grinning
Естествено, не мога да го докажа, нито искам да те убеждавам в каквото и да било, казвам какво аз бих искала да науча, това е  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт