това май са кошмари. И ние така, през вечер почти ставаме да го успокояваме. Като го гушна и постои няколко минути в мен, после пак го оставям в леглото, и понякога спи до сутринта, понякога след час два пак се буди плачейки, но втория път баща му го успокоява.
Веднъж рева със затворени очи много и дълго, и не даваше да му дадем лекарство(май събуди всичките съседи).
Много трудно успяхме да му дадем лекарството и после веднага се успокои.
Днес пък на детската площадка такъв рев удари - искаше топката на едно доста по-голямо от него момиченце, то пък не си я даваше, Поло пак опита да я вземе, даже кимна с глава на момиченцето, но без успех, и като наду гайдатаааа
всички деца впериха поглед в него учудено, защо плаче. Ходи да прегръща две лелки гледачки
и те го взеха да седне на скамейката им между тях

В тази връзка ще ходим утре да й купим някакви сандалки или по-отворени обувки, дано харесаме.
Искам да спя

.

... посмяхме се за кратко и после си като излязох на спирката си взех Тофифи