Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Честита рожба на Майчето и Стефан! Да вие жив и здрав! Много радост да Ви носят Петра и Камен!  bouquet
Ние днес бяхме на хирург. След консултация с уролог намазаха пишлето с лидокаин и с някакъв инструмент, приличащ на ножица му отлепиха кожичката. Нямаше много кръв, имаше доста бели секрети. Детето беше ужасено още при влизането в кабинета и от коридора започна да се дърпа, а на масата - да не говоря писъци, държим го с баща му, а той милият - чак посиня от рев, но добре ,че всичко мина бързо. Днес нищо няма да пипаме, утре - забелваме и мажем с Гентамицин. Ох, много ми тежеше това пишле Tired

# 31
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Малеее,честито на семейство Филкови за хубавата вест!!!Да е жив и здрав Камен!!!Много да яде и да спи!!!Направо се просълзих.

# 32
  • Мнения: 1 608
Диди, браво на Ванката! Party
Кукла и Клара, радвам се че сте добре!  Heart Eyes
Деситка, ижжжж какво е? newsm78
Елспет, да включим и прогнозата за времето. Денят е прекрасен. Simple Smile
Исайкова, дапишеш по-често!  Hug
Анеле, хубаво че се разписа, мислех ви вас. Heart Eyes
Тити, за теб в друга тема. Wink

# 33
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
коте  Joy така Ема казва ВИЖ и сочи в същото време с пръсче - точно както на снимката е направила  Flutter

# 34
  • Мнения: 2 587
Честито на Майчето и на цялото семейство!Да е жив и здрав Камен и много кротък и послушен!  smile3525

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Честито на Майчето! Жив, здрав, много послушен и щаслив да е Камен! bouquet


# 36
  • Мнения: 225
Честит син, Майче!
Да сте живи и здрави цялото семейство и да сте много щастливи заедно!

# 37
  • Мнения: 1 608
Добро утро!  food010

  bouquet Kissing HeartЧестит Рожден Ден на Боян на Elspet! Kissing Heart  bouquet

Деситка, сигурна бях, че е бисер на Ема, но кой да се сети какво означава.  rotfImbo

Аз пък заведох Ванко на училище, Гошко спи още, а аз нямам работа и днес се очертава - активно форумсване.  Party

# 38
  • Мнения: 479
Честито Майче!!

Да е жив и здрав Камен!   bouquet

# 39
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
  bigdance2ЧРД на Боян на Elspet!!! newsm59
Да е жив и здрав!!!

# 40
  • Мнения: 811
Добро утро  Grinning
И аз още веднъж искам да честитя на Майчето и на Филков малкото юначе!!!  Heart Eyes
 
Честит рожден ден на Боян на Елспет!!!

кукла, радвам се на хубавите новини от вас!

Исайкова, най-накрая се разписа при нас  Hug

Анеле, и при вас новините са добри, въпреки преживяната хирургична намеса  Simple Smile Сега ще сте по-спокойни за пишлето! Дано вече няма проблеми!

Клара, честита книжка!

А аз пак съм на зъболекар днес  Sick

# 41
  • Мнения: 152
Честит рожден ден на Боян на Елспет!!!
Сега аз да споделя - ние тръгнахме по мъките с гледачките. Сега имаме една баба, но Кити нещо много не я иска. Днес бях аз с двете, един час преди да тръгна на работа и не ми се видя толкова непоправимо положението, но баща и е много притеснен, а той е с бавачката и с Кити.
Довечера имам среща с още една, а снощи с друга. Но ми се иска тази баба да остане, че я познаваме от по-рано, беше чистачка 2 години в офиса на мъжа, но тя не е сигурна дали ще може да се справи с Кити. Сега я чакам да реши.
Анале, радвам се, че се ерешил въпроса.
Кукла и за вас се радвам.
Исайкова, пожелавам да са наистина добри новините от вас и Кристи вече да оздравява.

# 42
  • Мнения: 9 903
честит рожден ден на Боян Simple Smile и честит празник на мама Simple Smile

мамин сладък пораснал - 82 см, 11 кг. Друго интересно от консултацията ни няма, освен една педиатърка, дето изтегли едно бебче както си е с дрехите и памперса, че баща му се притеснявал бебето да не настине  newsm78
и едно друго бебе с чорапогащник под дебелите дънки.

# 43
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ЧРД на Боян Heart Eyes  bouquet
тити на Цветница ако помниш какво беше топло времето имаше едно детеце което ми би рекордите по обличане беше с космонафт със шапка и оггоре с качулката на космонафта  ... та тази душичка си спеше кротко в количката на слънце и по едно време съ събеди почно да мрънка и близо 20 минути беше киселяк с винено червени бузи ... майката се тюхкаше що е такова кисело и неще да си играе,щото беше голямо детенце ... ама хора разни
днес съм си у дома - май ми става традиция в петък да забегна от работата  Whistling с Ема си изкарахме много приятна разходка и тя пърядъчно се омаза в пясъчника което ме подсеща че майка ми каза че мен изобщо не ме е пускала в пясъчник да си играя ... горката аз то затова сега съм такова непослушна сега  Joy
били то е така и аз понякога докато зацепя какво ми говори  Joy
щях да забравя днес се чух с майчето - добре са с Камен но все още не го беше виждала освен като са и го показвали при ваденето,в реанимация е и се чувстваше добре  Grinning

# 44
  • Мнения: 1 465
Добър ден девойки  bouquet

честит рожден ден на Боян!!! Весело празнуване!!!!  ura newsm59  cook

И аз по принцип нямам много работа днес(вчера голямо чистене падна), ние се разходихме сутринта, сега юнакът спи. Аз хапнах и го чакам да се събуди. Обаче ще понапиша и някой друг отговор за конкурсите, че цял списък имам. Поне пликовете си ги разпечатах вече. И може би по-късно, ако Шефът Поло позволи, ще поплета Laughing Навън е горещо и докато се приберем щях да слънчасам.

Хехе, сега в едно предаване по тв-то казаха, че една брада растяла средно, годишно по 14 см. hahaha Joy
Отивам да си пусна едно кафенце  food010
Доминика, ама нали беше една пломба newsm78
Тити, ама то е напълно излишно, май да се тегли навлечено бебе. Те дрехите тежат сигурно повече от него.

Общи условия

Активация на акаунт