Добре Reza така да бъде!Ти си правата!Няма смисъл от повече приказки!

Здравейте на всички!!!Ето да ви напиша как върви при нас.
От 2 седмици както знаете се опитвам да не го наслвам да хапва и той съвсем спря да пие мляко.Само сутрин и вечер и двата пъти както си спи в леглото тогава само пийва мляко.Пак 150-200ml.През другото време не ще и да помирише,ако види шишето и рев,е ми отказах се и не предлагам вече мляко въобще иначе само го хвърлям и мия шишета.Пюренцата и кашите си проудлява да ги яде с голяма нежелание и по много малко.50гр.обикновенно само рядко с много залисване и много време изяжда по 100гр.На няколко пъти плака явно от глад но като му направя яденето не го иска.Имам чувството че не може да се усети защо ми е дискомфортно и че трябва даяде.Все още не съм минала на 4 кратно хранене,все си мисля че още полвече ще се намали количеството изядена храна и ако махна вечерното ядене няма почти да приема течности.Както казах той си се запича още от малкук когато беше само на мляко а сега като и вода не пие много съвсем ще се запече.Не знам какво да предприема вече.Изчерпах се от към страна на идеи.Храненето протича пак толкова трудно само което постигнах с тези промени е да откаже млякото и така да му се събира още по малко храна.
Shali писах ти на личните да ми изпратиш тази статия но нищо не ми отговори,прати я моля те!Мерси на всички и ако се сещате какво друго мога да направя за да го накарам да си хапва ако не нормалното количество то поне без зор и писъци,пишете!Мерси!