Краставите магарета се надушват...

  • 9 033
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Конвер-кой?!
Краставите магарета комуникират по свой си, собствен начин, неразбираем за другите..Не е задълвително да са се виждали или да се виждат..Важно им е да се почесват в такт и в синхрон..
Ще се включа пак..

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
Краставите магарета ги "сърби" на едни и същи места и знаят как взаимно да се "почешат".

Това им носи заводолство и радост от споделеност.

# 17
  • Мнения: 677
Ха на бас, че темата ще стане петъчна много преди 7-ма страница  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
running over the same old ground...

Това ще да е част от истината за магаретата

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
Ха на бас, че темата ще стане петъчна много преди 7-ма страница  Grinning

Аз го казах метафорично  Grinning И моите крастави магарета тук ме разбраха, нали  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 629
Един потребител ме светна, че не познавам форума, щото си седя при моите магарета ooooh! Това добре ли е или зле Thinking

# 21
  • Мнения: 3 447
Един потребител ме светна, че не познавам форума, щото си седя при моите магарета ooooh! Това добре ли е или зле Thinking
Добре е.

# 22
  • Мнения: 412
Черпя Мю и Дона с Wish you were here, примерно, на Флойд Wink
 
We're just two lost souls swimming in a fishbowl, Вердад  Simple Smile
И аз си вземам от почерпката  Heart Eyes
Канех се най-накрая да млъкна  Laughing но някак я надуших тая тема и влетях както Сид Барет е влетял в студиото на Флойд, докато са записвали тази любима песен (посветена нему) и прозаично е поискал авторски, щом ще го цитират, макар и като посвещение  Mr. Green

уф...фалибилист е някой като..мен, тъй тъй (скромно  Laughing) - вярва (знае?) че действителността е непознаваема, а само безкрайни отделни нейни проявления  newsm78
нещо като феноменолог, завършил математическа гимназия  Crazy

офф: преди няколко дни реших да осъвременя инфото си за кариерната ориентация на Мати и пак го питах какъв иска да стане, когато порасне...
Отговор: обяснител, като теб   Joy Joy

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Един потребител ме светна, че не познавам форума, щото си седя при моите магарета ooooh! Това добре ли е или зле Thinking

Аз бих казала, че това е достатъчно! Защото не може да обхванеш всички, а и това не би било здравословно  Mr. Green

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
running over the same old ground...

Това ще да е част от истината за магаретата

Ама си е вярно. Правим, струваме, все тематично се събираме.
Оу, то магаретата бяха...Правят, струват, все едни бодили дъвчат Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 629
След днешния ден за сбор, ще ми е трудно да поддържам тезата, че няма групи магарета по интереси, че не се поддържат в борбата за магарешка себеизява, макар и съвсем с магарешки маниер да се подритват по кокалчетата, сегиз-тогиз Grinning

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
По начало тази ти теза бе обречена, Мю...

# 27
  • Мнения: 2 353
  Радват се на едни и същи крастави магарии.

# 28
  • Мнения: 1 937
Факт, Мю!
Ама едно, две още ми се губят.
Пък миришат, да му се не види.
Кой се обиди на магаре?

# 29
  • Мнения: 2 792
  Нито съм крастава, нито съм магаре, пък  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт